Şimdi Ara

ON (Ana Konu) Burgan Bank Dijital Yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
201
Favori
257.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burganbank dijitalde güzel bir değişim yapmış gibi arkadaşlar paylaşım için ana konu oluşturmak istedim. Güzel kampanyalar var.

ON müşterileri EFT/Havale ve FAST ile 7/24 yapacakları para transferi işlemlerine ücret ödemiyor!

1)İNTERNET ALIŞVERİŞLERİNE %5 İADE!

https://www.burgan.com.tr/on-kampanyalar/on-banka-karti-kampanyasi

• ON Banka Kartınız ile yapacağınız aylık toplam alışveriş tutarı 1.000 TL’ye ulaştığında, o ay yapmış olduğunuz internet alışverişlerinden %5 iade kazanırsınız.

• 1.000 TL alışveriş hedefine fiziki veya sanal POS’lardan yapılan tüm harcamalar dahildir, nakit çekim işlemleri hariçtir.

• İade hesaplamasına yalnızca internet alışverişleri dahil edilir.

• Kazanılabilecek iade tutarı aylık en fazla 50 TL olup müşteri bazlıdır.

• Hak edilen iade tutarı bir sonraki ayın 21’inde ON Banka Kartına yüklenir.

• Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir talimat vermenize gerek yoktur. Koşulları sağladığınız takdirde bir sonraki ay iade yansıtılır.

• Bu kampanya sadece asıl kart sahipleri ve ON Banka Kartları için geçerlidir.

• İptal/iade işlemleri dikkate alınarak hedef ve ödül hesaplaması yapılır.

• Banka, kampanya koşullarını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

2)OTOMATİK FATURA ÖDEME KAMPANYASI

https://www.burgan.com.tr/on-kampanyalar/otomatik-fatura-odeme-kampanyasi

• Kampanyadan sadece ON gerçek kişi müşterileri yararlanabilir.

• Hesabınızdan vereceğiniz Otomatik Fatura Ödeme talimatlarında, talimat başına 15 TL hesabınıza iade kazanırsınız.

• ON müşterilerinin yeni verilen talimatları kampanya kapsamına dahil olacaktır.

• Kampanya bitiş tarihinden sonraki ay boyunca fatura ödeme kontrolü yapılır.

• Ödeme kontrolünün bittiği günden sonraki ilk iş günü ödül hakedişi vadesiz TL hesabına aktarılır.

• Kampanya kapsamında olan talimat adedi 5 fatura ile sınırlandırılmıştır.

• Daha önceden tanımlı olan ve iptal edilip yeniden verilen talimatlar kampanya kapsamına dahil edilmez.

• Verilen her yeni talimat için, verildiği tarihten itibaren 6 ay boyunca talimatın geçerli olması beklenir. Aksi durumda ödülün iadesi talep edilebilir.

3)FATURA ÖDEME KAMPANYASI

https://www.burgan.com.tr/on-kampanyalar/fatura-odeme-kampanyasi

• Kampanyadan sadece ON gerçek kişi müşterileri yararlanabilir.

• Hesabınızdan gerçekleştirilen her bir otomatik ya da manuel fatura ödemesinde fatura tutarı üzerinden %1 oranında iade kazanırsınız.

• Kampanyaya manuel fatura ödeme işlemleri ve otomatik fatura ödeme işlemleri dahildir.

• Fatura ödemesinin iptal edildiği durumda iade kampanyasından faydalanılamaz.

• Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet talimatları ödüllendirilecektir.

• Mükerrer tahsilatlarda ilk tahsilat dışında iade yapılmaz.

• Faturanın ödendiği ayı takip eden ayın ilk iş günü ödül hakedişi vadesiz TL hesabına aktarılır.

• Bir fatura için en fazla 5 TL ve aylık toplamda en fazla 25 TL ödül kazanılabilir. Toplamda en fazla 50 TL ödül kazanılabilecektir.

4)DİJİTAL PLATFORM HARCAMALARINA %50 İADE!

https://www.burgan.com.tr/on-kampanyalar/iade-kampanyasi

• Kampanya çeşitli müzik, video ve uygulama platformlarında ON Banka Kartınızla yapacağınız harcamalarda geçerlidir.

• Kampanyaya dahil olan işyerleri; App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Youtube, Youtube Premium, Amazon, Amazon Prime, Blutv, TV+

• Kampanya kapsamında %50 iade ve müşteri bazında aylık olarak en fazla 30 TL iade kazanılabilir.

• Hak edilen iade tutarı bir sonraki ayın 21’inde ON Kartına yüklenir.

• Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir talimat vermenize gerek yoktur.

• Bu kampanya sadece asıl kart sahipleri ve ON Kartları için geçerlidir.

• İptal/iade işlemleri dikkate alınarak hedef ve ödül hesaplaması yapılır.

• Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olup Banka, kampanya koşullarını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smhylmz -- 13 Ekim 2021; 9:7:30 >

• Bu bankaya dava acmayi düşünüyorum. Bakınız deprem bölgesinden ağır hasarlı bir binadan çıkıp başka bir ile geçtim. Evde telefon, sim kart, kimlik vs hersey kaldı. Ardından hemen Burgani arayıp kayıt oluşturdum bunları kaybettiğime dair. Birkaç gün sonra kimlik yenileme işlemini, operatör değişikliğini yaptım ve yeni bir telefon aldım. Burgan ile görüştüm selfie vs istedi kendilerine ait bir WhatsApp numarasına, tüm istenenleri yolladım, dönüş olmadı. Hemen bankayı aradım bu sefer de deprem bölgesinde değilsiniz şuan da bu işlemi yapamayız dediler oysaki ilk görüşmem de bulunduğum ili belirtmiştim. Bana hiç bir şekilde uzaktan hesabıma giremeyeceğimi şubeye gitmem veya kuryenin bana gelmesi gerektiğini söylediler, aciliyetim var bekleyemem dedim, yapacak bisey yok diyorlar. Şubeleri bulunduğum ilde yok en yakın şube 250 km mesafede. Resmen paramı gasp ettiler, birçok banka görüntülü arama yaparak hesaba erişimi sağladı oysaki
    Arkadaşlar on plus için hiçbir yöntem kalmamış. Tek tek bütün çıkışları kapamışlar. Daha fazla sormanızın anlamı yok. Normal alışveriş yaparak artık harcama sınırını dolduracaksınız. Buda artık ders olmuştur. Bu şekilde birşey bulduğunuzda ulu orta paylaşmayın. Yazacaksınız özel mesaj yoluyla yazın. Bilgisini alanda kullansın, orda burda paylaşıp durmasın. 2-3 beğeni alacağım diye sistemleri patlatmanın anlamı yok. Cimere ve ilgili kurumlara yazarak kimsenin dikkatini çekmeninde bir alemi yok. 250 TL ile hayatınız kurtulmaz.
    arkadaşlar normal alışveriş hariç bişey yok boşuna pm pm yazıp durmayın, geçen ay ulu orta yazmayın derken kötü olduk yaklaşık 2 yıldır yararlandik neden çünkü burda yazilmadigi için, ben bunu 2008 den beri ki tecrübem ile yazıyorum sallamasyon değil, birisi burda yazıyorsa böyle açık açık yazmayın, bilinki boşa değil, hadi açık açık yazdın işini gördün Bi daha lazım olmazmı sandın, hadi işini gördün Bi halt etmiş gibi buralara yazdın bari ateşin söndü sil, yok laftan anlayan yok Bi tutturmuşlar banka bilmiyor sanki, yok efendim cimri bencil forum ne diye var

şimdi bu örnek hepiniz şahit oldunuz

şimdi şunu takip edin altın alım konusunu ve buna canlı canlı şahit olun hani şimdi orda şu kartla aldım şu kadar puan geldi bu kadar taksit oldu yok erteledi, az daha yazmaya devam etsinler, 1 veya 2 ay içinde göreceğiz sonuçlarını canlı canlı şahit olacağız, bulurlarsa yaparlar taksiti ertelemeyi puan kazanmayı az daha yaza dursunlar seyredin

cevap yazmayın bu mesaja
  • yeşil mavi bu ne be minecrafttan mı esinlenmişler ON (Ana Konu) Burgan Bank Dijital Yenilendi 

• Yil sonundan sonra kampanyaların devamı olacaksa tutar bu olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu hayırlı olsun.

müşteri temsilcisi ile görüştüm tüm burgan dijital müşterileri buraya aktarılmış.

kampanyadan yararlanmak için mevcut atm kartları yeterlı ve on hesap diye bahsedilen eskinden adı güldüren hesap olan belli bir tutarı vadesizde tutan hesabı açmaya da gerek yokmuş.

mevcut müşteriler vadesiz hesap ve ellerindeki burganbank atm kartı ile yaptıkları alışveriş 1000 tl ulaşırsa %5 iadeyi alacakmış.

muhtemel fatura ve dijital kanal abonelik kampanyaları içinde durum böyledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 12 Ekim 2021; 17:0:58 >
  • yenfiz kullanıcısına yanıt

Yil sonuna bisey kalmadi. Sadece yil sonuna kadar surdururlerse hayal kirikligi olur

• dede06 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam, sorun yaşamamak için ben on kart talep ettim ama burganbank kartının geçerli olacağı bilgisi güzel 👍

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Sanal banka kartı da geçerli olur sanırım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu sahibine teşekkürler

• Dijital müşterisiydim hiç kullanmıyordum hatta kapattırayım diye düşünüyordum dursun bakalım Apple Musicten en kötü faydalanırız keşke iade olayı Tosla gibi anında iade olsa

• centianni C kullanıcısına yanıt

Bir sürü kart oldu sanal kart olur diye bende fiziki kart talep etmedim ama olur yada olmaz diye de bir şey yazmıyor

• tam yıl sonu müşteri çekme kampanyası olmuş.

bakalım nolacak seneye

• az önce ON hesabı açarak aranıza katıldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • centianni C kullanıcısına yanıt
    bende fizikinin yanina birde sanal kart olisturdum.yazmiyor ama gecerli olur gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 12 Ekim 2021; 18:41:50 >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Nerden katildin subeye gitmedin mi f p ç t k ile 50tl gelir mi☺

• Emeğine sağlık.

Konu için teşekkürler.

Sabah 3D doğrulama kodu gelmiyordu. Düzeltmişler.

• Bu iki şart birbiriyle çelişiyor tamamen.

ON (Ana Konu) Burgan Bank Dijital Yenilendi

• Otomatik fatura ödeme kampanyası nı Bir Ben mi anlamadım Acaba nasıl olacak şimdi herhangi bir tutar önemli mi

• çok iyi kampanya, faiz oranı 19,5 ayrıca

• 2kez başvurdum hep başvurunuz olumsuz sonuçlanmıştır diyor

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Şartlarda çelişme yok. İlk şart ayda 1000 tl alıveriş hedefi, buna fiziki ve internet harcaması dahil. 1000 tl harcamaya ulaşmadan internet alışverişinden iade alamazsın.

Örnek:
    Sadece 1000 tl internet harcaması yaptın 50 tl iade
    Sadece 900 tl internet harcaması yaptın 0 tl iade
    500 fiziki + 500 internet yaptın 25 iade
    1000 fiziki + 500 internet 25 iade gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smhylmz -- 12 Ekim 2021; 19:41:40 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.