Şimdi Ara

Uption Kart Kampanyaları [Ana KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
85
Favori
50.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UPTION Kart ile alacağın Hepsiburada Premium üyeliği hediye!

Kampanya Koşulları:

• 01 Eylül 2022 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında UPTION Kart ile Hepsiburada Premium için üyelik yapılması ya da mevcut üyelik bedelinin UPTION Kart ile ödenmesi durumunda kazanılacaktır.

• Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.

• Kampanya kapsamında her ay tek seferde en fazla 14,90 TL ödül yüklemesi yapılacaktır.

• Kampanyadan en fazla 2.000 kişi faydalanabilecektir.

• Hediyeniz harcama işlemini takip eden üç iş günü içerisinde UPTION Kart'ına yüklenecektir.

• Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

• Kampanyaya katılım gösteren her kullanıcı kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

• Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki üyelik satın alma işleminde herhangi bir değişiklik (İptal / iade vs.) nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu üyelik satın alma iptali/iadesi hallerinde (iptal/iade kısmi olsa dahi) UPT Ödeme Hiz. veElektronik Para A.Ş. nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.

• UPT Ödeme Hiz. ve Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

UPTION Kart sahipleri market harcaması yaparak kazanıyor.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 27 Mart 2023 – 20 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya süresi içerisinde UPTION Kart ile yapılacak 1.500 TL ve üzeri market harcamalarına 50 TL nakit iade verilecektir.

Kampanya hediyesi müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.

Kampanya kapsamında tek seferde en fazla 50 TL ödül yüklemesi yapılacaktır.

Kampanyadan en fazla 1.000 müşterimiz faydalanabilecektir.

Kazanılan nakit iade 26 Nisan 2023 tarihinde UPTION kartına bağlı TL hesabına yüklenecektir.

Mobil cüzdan yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. (Trendyol, Hepsiburada vb.)

Kampanyaya katılım gösteren her kullanıcı kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanya dönemi süresince yapılan kampanya kapsamındaki satın alma işleminde herhangi bir değişiklik (İptal / iade vs.) nakit iade kazanma durumunu etkileyebilir. Söz konusu satın alma iptali/iadesi hallerinde (iptal/iade kısmi olsa dahi) UPT Ödeme Hiz. ve Elektronik Para A.Ş. nakit iadeyi geri alma hak ve yetkisine sahiptir.

UPT Ödeme Hiz. ve Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uption Kart Kampanyaları [Ana KONU]www.uption.com.tr
    YouTube'da %50 İndirim!
    https://www.uption.com.tr/en-son-kampanyalar/youtube

PlayStation Store Harcamanın %50'si Hediye!
    https://www.uption.com.tr/en-son-kampanyalar/playstation

Exxen Harcamanın %50'si Hediye!
    https://www.uption.com.tr/en-son-kampanyalar/exxen-harcamanin-50si-hediye

Spotify Harcamanın %50'si Hediye!
    https://www.uption.com.tr/en-son-kampanyalar/spotify

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danqer -- 1 Nisan 2023; 16:19:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir çok ön ödemeli kart aldım, temel kimlik bilgileri dışında bir şey vermedim, onaylı hesaplar dahil. Fakat bunlar kimliğin orijinali ve biyometrik veriler gibi verilmesini asla onaylamayacağım şeyleri istiyor diye aklımda kalmış. Üstelik hesap yükseltme falan değil, doğrudan istiyor(çünkü hiç bir işlem yaptırmıyor.).

Ben zamanında bir iki hafta içinde kaydımı sildirebilmiştim.

Arkadaşlar durumun bilincinde olsun diye uyarmak istedim.

Neyi doğru söylemiş yahu iyi misiniz? Zaten Eylüle kadardı kampanya ve uzamadı bitti. Belli ki anlaşmaları o kadarmış. Neyin kafasını yaşıyorsunuz arkadaşlar? 5000 kişi dolduğu için iade yapmayı bırakmadılar kampanya komple bitti. Oyun oynamaktan beyniniz erimiş sanırım hepinizin mantıklı düşünemiyorsunuz. Talep olan bir şeyi adamlar ne diye bitirsin akıl var mantık var. Dediğin gibi olsaydı fiyatını arttırır yani aynı mantıkla yüzdesini düşürürlerdi. Azcık mantık yahu beyninizi kullanın beyninizi.

Talep olan şey, kampanyalarda tersine işliyor aslında. Belli bir sayıda müşteri çekmek için o kampanyayı yapıyorlar. O miktara ulaşırlarsa kampanyayı bitiriyorlar. Hele bir de hediye para oranı yüksekse o kampanyayı daha çabuk bitiriyorlar. Kişi olarak o miktara ulaşmadılarsa kampanyayı uzatıyorlar.

• Kimlik falan bir sürü ıvır zıvır istiyor, refli konu silinmeden giren bunu da okusun istedim.

• ben bugün üye olmuştum refsiz üyelik ,yüzde 10 kampanyası yararlanır mıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yararlanırsın hocam

• Refe bir şey veriyor mu acaba

Edit: veriyormuş ama yurt dışı para transfer şartı var kartla para yüklemede falan masraflar nedir bulamadım inceleyeğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kocareis0685 -- 30 Kasım 2022; 22:36:4 >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt

kisisel bilgilerin olmadan hesap acma veya tarafina kart verilip kullanma gibi bir durum olmaz ki hocam :) papara ve hepsipay de aynilarini istiyor su anda diye biliyorum.

once telefon numaranla uye olup iceriyi geziyorsun, eger firsatlardan yararlanmak istiyorsan devami onayli ve sinirsiz hesap olarak ilerliyor. bence cazip. istenen de kimlik, yuz taramasi ve finish. basit ve anlasilir gordum ben, hizlica halloldu islemim.

%10 nakit iadelerden refsiz de yararlanabiliyormusuz, herhangi bir kosul goremedim orada. sinirsiz hesaba gectiginde sanal kart veya uption kart farketmeksizin nakit iade alabiliyormusuz, musteri hizmetleri oyle soyledi. cashback konusunda da ayni sekilde sanal kart veya uption kart olmasi onemli degil, direkt olarak yararlanabiliyormussun. (amazon/hepsiburada %100, spotify, youtube, exxen vb. %50 falan. bir de beymen, d&r indirimleri var). paparadan farksiz ama daha cok cashback veriyor gibi.

refli kisim sanirim arkadasini davet etmen icin, oyle anladim. sana bir referans kodu veriyor. oradaki kosullar biraz agirmis (150 dolar yurt disi transfer falan diyor), hafifletilir diye dusunuyorum. yurt disi transferleri yapan kullanicilar esas alinmis gibi. kart harcamalarini da dahil ederler bence.

• hepsiburada premium için kart alacağım aklıma gelmezdi

bu arada premium kullanmasanız bile hepsiburadan her ay 10 TL'ye dijital oyun kodu alınabilir mantıken aynı postan çekiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 3 Aralık 2022; 4:28:31 >
  • Neurtal kullanıcısına yanıt

Bir çok ön ödemeli kart aldım, temel kimlik bilgileri dışında bir şey vermedim, onaylı hesaplar dahil. Fakat bunlar kimliğin orijinali ve biyometrik veriler gibi verilmesini asla onaylamayacağım şeyleri istiyor diye aklımda kalmış. Üstelik hesap yükseltme falan değil, doğrudan istiyor(çünkü hiç bir işlem yaptırmıyor.).

Ben zamanında bir iki hafta içinde kaydımı sildirebilmiştim.

Arkadaşlar durumun bilincinde olsun diye uyarmak istedim.

• Premium alınca tamaminin iadesi mi var bundan mi bahsettin hocam
    %100 iade olarak 100tl cuzdana yükleyince yada kartla alışveriş oluyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • danqer kullanıcısına yanıt
    %100 iade olarak 100tl cuzdana yükleyince yada kartla alışveriş oluyor mu?

• Takip.

• Kocareis0685 K kullanıcısına yanıt
    yüzde 2 komisyon.
    sanırsam ücretsiz eft ile de para yatırilabiliyor.

• Hepsipay harcamaları dahil mi acaba kampanyaya?

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

%100 iade abonelikler icin gecerli hocam. actigin sanal kart / uption kart farketmeksizin oduyorsun. karta para yatirip yapabilirsin de bunu. bu ay premium odemesini bununla yaptim, bakalim ne zaman gelecek iadesi. musteri hizmetleri en gec 2 is gunu icinde gelir dedi.

konudaki diger indirim de %10 nakit iade. yani tek seferde en fazla 100tl iade vereceklerini soyluyorlar. 500 harcarsan 50tl, 1000 ve ustu harcarsan 100tl gibi.

• Diğer elektronik para sistemleri gibi hesaplar için havuz iban mı kullanıyor uption da? Üyelikten MT’ye ulaşmama rağmen bir cevap alamadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • referans konusu var mı.
    edit artık var. kendi kodumu oraya ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 4 Aralık 2022; 13:28:58 >
  • SomeoneWhoCares kullanıcısına yanıt

NKOLAY'da olduğu kendi IBAN'ın oluyor.

• 18 yaş altı hesap açabilir mi

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yine havuz hesap, eposta ile hesap kapatma talebimi ilettim.

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada premirum cashcack varmış hocam kartta haliyle 9.90tl’ye kadar cüzdana falan yüklesenizde sayılmaz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.