Şimdi Ara

ON (Ana Konu) Burgan Bank Dijital Yenilendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.564
Cevap
201
Favori
258.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

150.000₺

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

100-150 bin TL miydi neydi devlet güvencesinde olan mevduattaki kısım burada da geçerli mi bilen var mı ?

Türkiye' de faaliyet gösteren bütün bankalar dahil BDDK' nın uyguladığı bir kural 150.000 TL' ye kadar olan mevduat BDDK' nın güvencesi altındadır
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    aynı hesap 140 binde nasıl olur acaba🤔
  • Ben de bugün görüntülü görüşmeye katılarak müşteri oldum ortalama 10 dk sürdü. Otomatik ödeme,netflix ve vadeli hesap için kullanacağım. Tek eksiklik otomatik ödeme talimatında bazı firmalarla anlaşmaları yok. Örn. Aksagaz, aski vs.

MH aradım talep oluşturabiliriz sonraki zamanlarda anlaşma yapılması için falan dedi enparanın suyu ısınmıştı değişiklik iyi geldi.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

140.000 %17,25 62,86TL net faiz

135.000 %19,50 68,52TL net faiz

ON hesap daha avantajlı

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

18,80e dennk

• Goday kullanıcısına yanıt

on mobil uygulamasına geçmek yeterli heralde. harcama 1gün sonra sayaçta gözüktü

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    sağol
  • 5000TL'ye kadar vb olan harcamaları faizsiz taksitlendirme imkanı da sunsa enpara hesabı kapattırır.

• Eski müşteriyim. Güldüren hesaba bağlı sanal kart oluşturdum. Kampanya sekmesinin ekran görüntüsü bu şekilde, sadece hoşgeldin var. Fiziki kart olmadığından mı, yoksa eski müşteri olduğum için mi malum kampanya gözükmüyor anlayamadım. Gerçi yukarıda eski yeni müşteri, fiziki sanal kart farketmiyor diye yazılmış ama çözemedim işi.

ON (Ana Konu) Burgan Bank Dijital Yenilendi

• cengos07 C kullanıcısına yanıt

On uygulamasina gecmeniz lazim, eskisinden bakiyorsunuz

• masterap M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Ben de az önce gördüm on' geç kısmını. güldüren hesabı kapattım.

• cengos07 C kullanıcısına yanıt

Hesap kapamaniza da gerek yok. Gulduren otomatik olarak on hesaba aktariliyor. Sadece tc no ve sifrenizle devam etmeniz yeterli

• isterse 19 versin, eriyor resmen.

• Gulduren hesaba para attim ama isleyecegi faiz tutari gozukmuyor. Normal gunluk acinca gozukuyor. Neden oyle ?
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal hesap gündüzleri faiz bakımından işletilmediğindendir. Faiz sistemi 21.00 - 05.00 arasında işletiliyor. Bu saat aralığında bakın.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Sayaç tam olarak nasıl görüntüleniyor acaba?

Yanıt için şimdiden teşekkürler.

• shutterbug kullanıcısına yanıt

ana sayfada kazanımlara tıklayınca çıkıyor

• Uygulamadan kayıt olamiyorum kimlik tespiti yaparken hata veriyor sonra kamera aciliyor kimlik tespiti yapiyorum kimlik tespiti yapilmistir diyor ama oyle kaliyor. İlerlemiyor kamera acik saatlerce bekledim bisey degismedi. Baska sorun yaşayan oldu mu
  • müşteri olmak için kaydımı aldı ama görüntülü konuşma falan yapmadı. kurye imzalattırmaya gelecekmiş falan.

enpara'nın ayın enparalısı, yok 1000tl kredi kartı ekstre zorunluluğu, 2 fatura ödeme talimatı verme gibi saçmalıkları yerine buradan hesap açmak şart oldu.

enpara'nın şuan tek olayı kredi kartının 6 ay masrafsız taksit yapma özelliği. bir o güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 13 Ekim 2021; 21:31:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.