Şimdi Ara

Öldürülmek üzereyim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
43
Favori
273.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ondan 2 nednele malesef vaz geçiyorum. Birincisi 5 bin lıraya maliyeti varmış. İkincisi beni korumayan polisimiz (İleride belki korunurum şimdilik açık bırakayım. Belkide ciddi çok işleri vardır) Oay olduğunda bir hakimin keyfi kararı sonucu kendimi koruyayım derken hayatımda kararabilir. 2 yıl yazmışsınız ama 11 ocak doğumlu bebeğim var. En güzel zamanlarını ayrı geçirmek bile ölümden beter. Allah hepinize nasip etsin. Olanlar zaten anlar beni.
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Yok ölmesinler ama yaptıkları da yanına kalmasın. Adalet mazlum için mağdur için hep olmalı. Belki cahillik belkide uyuşturucu ne dersek diyelim adına. Her şeyi geçtim bari ben korunayım
  • lordumsen L kullanıcısına yanıt
    Fazla yumuşakta davranma yüz bulup karına sarkabilirler. İyisimi ruhsatlı bir silah al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem2014 kullanıcısına yanıt
    Sanırım ses kaydı almakta yasak. Ki bunlar memur birde onlarla papaz olmayım. Ses kaydınada gerek yok.
    1- İçeride bu kurum sesli kameralar tarafından 7/24 diye yazı var. Sesleride sesimde çıkmıştır. 15 nisan akşam 19.00
    2- 8 kez telsizden anons geçiyor ve 1 ekip gelmiyor. (Bana bunu ilk yanlış gittiğim ve oranın olmadığı söyleyen memur dedi. Ufuktepe karakolu)
    3- Bu saldırı sonrası ortada arkamdan bıcakla kovalanma gibi bir ibare yer alıyor ve arkasından bu şahıslar ortalıkta toplanıyor evime giremiyorum. Fakat ne hikmetse ifadeden sonra evime gidiyorum korkusuzca.

Nerden bakılsa elde kalıyor zaten. Bazen susmakta anlatırya o hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Allah yardımcın olsun. Ülke ne halde yazıklar olsun. Emin ol bu olaylar bi Almanya da ya da Bi avrupa ülkesinde olsa adamın anasını bellerler.

Çok demokratik ülkemizin polisleri ve savcıları...

Özür dilerim hızlı bir şekilde yazmaya çalıştım hatalı yazmışım hemen düzeltiyorum.

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Yanı olayı değerlere taşıman hoş olmadı. Ailem konusunda varsayımları lütfen kendinize saklayın.
    Fiyat konusunda haklısın maalesef.Ama şunu düşün silah güvencedir.Bulundurma dahi olsa almalısın bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oozed kullanıcısına yanıt
    Bugün savcı ile görüşmek isteyeceğim. Eğer sayın savcıda memur beyler gibi bir tutum içine girerse. Kendimi nasıl koruyacağımı (Uzak dövüş sanatlarıda önerebilirler.) Bilgi alıp öyle yol izlicem. Bu olayda sırtımı sıvazlamaları gereksiz çünkü.
  • nasıl bir şey yapamazlarmış yahu ,ne yani şimdi sen aynısını yapsan sana da bir şey yapmayacaklar mı ?
    bu işte kesin bir bit yeniği olmalı
  • Ankara Dikmende bir olay gördüğümüzde (Tartışma bile olsa) Polis çağrıldığında en geç 10 15 dk da olay yerinde oluyor. Fakat olayı yaşadığım yerde bunları yaşadım. Acaba her yer böylede bir Çankaya bölgesimi farklı veya her yer aynıda bana mı denk geliyor bilmiyorum.
  • Medya ya kesinlikle haber ver ilk işin hemen bi avukat tutmak olsun ama iyi bi avukat olsun amacı para olmayan bir avukat olsun ekşi sözlükten kesinlikle bir kişiye ulaş konusunu açtır savcılığa koruma talabinde bulun ikametini değiştir ama devlete bildirme ikameti(bildirirsen mahkeme dosyasından senin adres vb bilgilerin her iki taraftada olur) aracının plakasını değiştir en kolay yolu eşinin üstüne satış yap noterde plakasını değiştirmek istiyorum de

Birde işini karakol ile yapma savcılık ile yap, git savcılığa şikayetçi ol polislerin tutumunu ve olan herşeyi yaz İçişleri bakanlığına polislerin yaptıklarını tek tek dilekçe ile yaz aklıma gelenler bunlar Allah yardımcınız olsun aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty18 -- 22 Mayıs 2017; 4:37:1 >
    akıl alacak bir durum değil bu anlattıklarınız
    bir defa olayda silah varsa emniyet çok daha fazla önem verir (bildiğim kadarıyla) ,ölüm tehlikesi varsa aileyi korumaya alır vs.

o nedenle çok tuhaf geldi
  • İlk olayda uzlaşma olur, adamlar saldırmıyor, kimse bakmıyor vb düşündüğümden savcılığa gitmedim. Bunun içinde memurun biz zaten savcılığa iletiyoruz bir şey yapmanıza gerek yok demeside rahatlatmıştı. Ogün den bugüne beklemedeydim. Aracım kurşunlanınca saflaştım polistir aracı çektirmektir felan bir gün gitti. Bugün henüz uyumadım ve saat 9'u beklemekteyim.
  • qwerty18 Q kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkürler. Savcı ile görüşme şansım oluyor mu yüz yüze? Dilekçe verin diye diretirlerse çünkü zaman kaybı olur
    Kurşunlama olayı ne zaman oldu tam olarak savcı ile yüz yüze görüşme imkanımız olabilir.

• Ülkeye bak , o polislerin de varya neyse...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Show tv WhatsApp hattını ara.Anında gelirler.

• Umarım probleminiz hallolur.
    Bebeğinize uzun ömürler de dilerim.
    Ama karakolda tutanak tuttururken ve veya ifade verirken ifadelerinizin tutarlı olmadı da önemli.
    Bebeğiniz 4 mü 3 mü aylık.
    Çünkü önce 3 sonra 4 demişsiniz. Bir gazeteci olarak bunun haberini yapıyor olsaydım bu detayı mutlaka sorardım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Soğukkanlı olmak gerekiyor, polis yerine savcılığa gidin direkt olarak, çok saçma ama polis olaylar olmasın diye uğraşmaz, olay olduktan sonra işleri kanuna göre uygular, kabadayılık yapıp silahlanmaya gerek yok, çocuğunuz varmış, Allah korusun yetim kalır, ve üstelik böyle bir olay yüzünden, anlaşma yoluna gidin, herhangi bir zarar vereceklerini sanmıyorum, aracınızı kurşunlayıp göz korkutmuşlar belli ki, kovanları da bırakmayan adam başım belaya girmesin derdindedir, avukatınız yoksa bir avukata danışın, bu işlerde etkili olur, anlaşmaya gidemezseniz olayı bir şekilde mahkemeye taşıyın, kanunsuz bir eylemde bulunmayın, asıl üzücü nokta da şu; maalesef bu ülkede insan hayatı çok ucuz,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, durum ciddiyetini anlatin . Direkt savci ile gorusebilirsiniz. Hocam anladigim kadariyla ilk tartisma 15 nisanda olmus. Kursunlanma da sanirsam 2-3 gun once yada yeni.

Peki bir ay sonra bu adamlarin ortaya cikip, kursunlama nedeni nedir ? Talepleri mi var ifadeni cek diye ? Yada alkol ve uyusturucu alip, bir an onun etkisi ile gelip, kendilerini mi tatmin ettiler ? Birde hocam 9 mermi var en az. Ee olay saat kacta oldu ? Etrafta bunu duyan goren kimse yok mu ? Bir dukkan yada market kamerasi falan ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.