Şimdi Ara

Ölçülerim ve yorumlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum full budy olarak haftada 4 gün her gün hareketleri değiştirip makina, dambıl, kablo, barbel vs çeşitlendiriyorum. 97 kg başladım şuan 78 im yılbaşına ideal kiloya ulaşıcam 72. Kollarım omuzlarm hafif belirginleşti ama göbek mevzusu kaldı. 10 kilo daha versem de kalacak gibi ☹️ umutsuzluğa düştüm napmam lazım. Günde 1.700 kl alıyorum ortalama ve 1 ölçek whey, altına düştüğümde kabızlık ve antreman direnci düşüyor. Nasıl bir yol izlemeliyim bundan sonra sizce? Ölçülerim ve yorumlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Böyle excel taboları vs ile saglikli bir yorum yapilması güç. Kilo neye göre ideal 72 dediğiniz o tartışmaya acik bir konu. Whey antrenman direncini yükseltici bir etki yapmaz protein alımınız cok yetersiz degilse, eger öyle ise kas gelişiminiz çok ağır bir sürecte demektir. Karın kaslarının gelişmesi sıfırdan 1 seneye kadar sürebilmektedir haftada 2 günde 1 karın antrenmanları yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Yine de resim olmadan bu yorumlar havada kalıyor :) başarılar
  • O gobek çok zor gidiyor. Ben 107 kilodan 66 ya kadar dusmustum bildigin cok zayıf olmustum artik ama gobek ve bel tamamen erimemişti hala vardı. 2 seneye yakındır spora devam etmeme rağmen suan 73 kiloyum o gobek bel hala var. Tabi bu surecte ben hep diyet yapmadım 66 kilodan 90 kiloyu gördüm tekrar aşırı gittim 80 i asla, geçnemem gerekiyordu. 4 aydır yine diyetteyim Bu seferki diyetim ve beslenmem antremanım öncekinden cok daha iyi 73 kiloyum suan. 3 hafta sonra 70 kiloda bitiricem diyeti. Onceki halimle karşılaştırılamam tabiki ama hala ufakta olsa gobek kalcak gibi duruyor. Tamamen kurtulmak ciddi sabır işi. Tabi onceden +40 kg verdigim İcin bende mide tarafında deri fazlasıda var oda beni yanıltıyor olabilir ama sade deri olsa anlarim baya yag var orada hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 9 Kasım 2018; 19:45:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle excel taboları vs ile saglikli bir yorum yapilması güç. Kilo neye göre ideal 72 dediğiniz o tartışmaya acik bir konu. Whey antrenman direncini yükseltici bir etki yapmaz protein alımınız cok yetersiz degilse, eger öyle ise kas gelişiminiz çok ağır bir sürecte demektir. Karın kaslarının gelişmesi sıfırdan 1 seneye kadar sürebilmektedir haftada 2 günde 1 karın antrenmanları yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Yine de resim olmadan bu yorumlar havada kalıyor :) başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 9 Kasım 2018; 21:15:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.