Şimdi Ara

Okulda Zaman Nasıl Hızlı Geçer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
37.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Uyu.
  • Bir gün dönüp geçmişe baktığında ne çabuk geçti dediğin zaman
  • Sürekli zaman geçsin diye beklersen zaman geçmez.Okulda da olsa başka yerde de olsa.Başka şeylerle meşgul olman lazım.Uyu,dersi dinle vs.
  • Arkadaşlarınla sohbet et. Abi bana çok güzel geliyor okul, oraya dinlenmeye gidiyorum adeta. Arkadaşlar sağ olsun bütün moralim yerine tavana çıkıyor.
  • kitap oku
  • zevk almaya bak
  • test çöz
  • niye hizli gecmesini istiyorsun
  • uyku+platonik aşk
  • Lise okurken full gir gir şamata İle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum .
  • Telefona film at izle.İnternet paketi yap internette takıl.Kitap oku.Dergi oku.Müzik dinle.Muhabbet et.Uyu.Test çöz.Resim çiz.
  • Derse katıl hemen geçer
  • hızlı gecsin diye bakarsan asla gecmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

Telefona film at izle.İnternet paketi yap internette takıl.Kitap oku.Dergi oku.Müzik dinle.Muhabbet et.Uyu.Test çöz.Resim çiz.

+1
  • kitap ve muhabbet.
  • Saate bakmamaya çalış resim çiz falan
  • Zaman hızlı geçmez, sana hızlı geçer gibi gelir.
  • PSP
  • Derslere katılarak,dersi anlayarak.Bizim zamanımızda lise 3 yıldı sınıfta kalma olmadığı için geçtik.Lisede derslerim iyi değildi ama ortaokulda özellikle matematik konularını çok seviyordum,zaman zaman tahtada soru çözüyordum o matematik dersi öyle zevkli geçiyordu ki tenefüs zili çaldığında şaşırıyordum ne çabuk ders bitti diye.Yanlız birazda öğretmene bağlı bu durum sen her nekadar o dersi sevsende bazı öğretmenlerin dersi yinede sıkıcı oluyor,sıkıcı oluncada haliyle zaman geçmek bilmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.