Şimdi Ara

Okulda en rezil Olduğunuz an :) GülMek İsteyen Buraya.. -2- (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
305
Favori
138.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dersanede etütteydik. Ders matematik. Denklemlerden soru çözümü falan yapıyoruz. Bi soruyu çözerken hoca x karşıya nasıl geçer dedi. Bi anlık gevşeklikle koşarak dedim Hocada beklemedigim bi tepkiyle sirama doğru geldi. Çık dışarı falan dedi Ayağa kalktım Özür dilerim falan dedim nasıl titriyorum ama Sonra tahtaya gidip soruyu bitirdi başka soruda çözmedi o gün.
    Çıkışta Özür dilemek için yanına gittim. Böyle yapacaksan gelme falan dedi. Baya kötü olmuştum o gün .

Bi keresindede ortaokulda sosyal dersinde tarihle ilgili bişey işliyoduk. Derste tam dalmıştımki hoca bi soru sordu. Soruyu hatırlamıyorum ama cevap fatih Sultan mehmetti. Bi anda heyecanla mehmet Fatih Sultan diye cevap verdim sınıf koptu tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ireneo

Hocanın farkında olmadan ağzından çıkan lafı fesat beyinlerimizle küfre dönüştürdüğümüz hikaye :

Lise 1. sınıftık , ders tarih , hoca orta kümenin en arka sırasında oturuyor. Her zaman sınıfta bi keko olur ya böyle ekstra saf , böyle numaradan muhabbet yaparsın o da devam eder. Neyse işte bizim keko da tahtada sunumu var sunuyor. Hoca da işte eğleniyor bunla bu öğretmenmiş numarası yaptırıyor falan. Benim ismim x olsun. Biz de işte yine muhabbetin dibine vurmuşuz iplemiyoruz çocuğu falan hoca çocuğa dedi şu x'ler hakkında ne düşünüyosun falan. Sonra çocuk çok konuşuyolar gibisinden bişey demişti. Hoca dedi işte git bi tane çak ağızlarının ortasına demisti , ardından 5-6 saniye sonra ekledi " ya da dur ben arkadan çakayım " , sınıf şok sınıf wefad.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lise 1 de aynı gün iki kere altima sicmictim quiz vardı ingilizce cırcırım acayip geldi ucuna sonra hatırlamıyorum ya yolda tuvalete giderken koydum dona yada sınav anında sonra tuvalete gittim külotu çıkarıp çöpe attım ondan sonra ne olduysa gene hatırlamıyorum ikinci kez sictım evde yakın aslında yürüme mesafeli ama izin alıp gitmek yerine hangi akılla bilmiyorum bütün gün götümde bokla durdum iğrenç ötesi deneyimler hirkam kaç kere yikansada koku gitmedi ki sadece pantolonumla temas etmişti
    Lise 4 gene bi circir vakası gene boklu don bi arkadaş vardı kilolu bunu sinir ettim öteki arkadaşım yakala lan dedi hızlı koşuyon sen dedi özgüven var tabi o şişko ben zayıf kacarim diye düşündüm bunu gaza getirdim kovaladı orda kaçarken seri hareketler var tabi istemsiz bi şekilde dona bıraktım tuvalete koşarken bu beni merdivende yakaladı panikle bırak bırak sıkıştım tuvaletim var saldim hatta dedim osuruk anlamında bıraktı hemen sonra iki basamak çıktım şaka gibi o sıralarda bi kız yazıyor mu diyim ne diyim merdivende falan denk geldimi yolumu kesiyor yol vermiyor falan çekil tuvaletim var dedim gitti merdiveni çıktım gülerek arkama baktım o da suratı eksitmis bana bakıyor aldı kokuyu tabi neyse tuvalete girdim çıkardım attım külotu yine bu sefer arkadaşlar dışarda bekliyor biri bana yapmıştı diyip yukardan ıslak peçete atıyor falan konuşuyorlar çöpe atmaya çekindim tuvalet deliğine attım alaturkanın sifonu çektim baktım gitmiyor su doldu mecbur elimi o suya daldirip ittirdim çektim falan gitmesini sağladım ki bu arada temizlik hastalığı olan bi insanım nasıl yaptım bilmiyorum gerçekten çok zordu o gün başka bi şey yaşanmadı bu sefer eve de gidemem başka bir okul ve okul şehir dışında otostopla gidiyorduk en yakın toplu taşımaya
    Hayatımda ki en iğrenç deneyimler circirlık tam bi baş belası hepsi de yanlışlıkla oldu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. Sınıfta Bütün Sıralara Boydan Boya Ya***k Çizmiştik.

Birgün Derste Müdür Ve Yardımcısı İçeri Girip; Hangi Hayvan Oğlu Hayvanlar Sıralara Malafat Çiziyor Diye Bağırdı. Sınıf Anırarak Gülecek Durumda Ama Gülemiyor Hafiften Tırsma Var

Kimseden Ses Çıkmayınca Ertesi Gün Beden Dersinde, Bütün Okulun Gözü Önünde, Sıraları 3.Kattan İndirtip Erkeklere Zımparalattı Kızlara Sildirdi. Sonrada Yukarı Çıkarttı Bu 1. Rezillik

O Günde Üstümde Siyah Ceket Ve Eşofman Vardı. Zımparadan Sonra Bembeyaz Oldu. Tuvalete Temizlemeye Giderken Herkes Bana Bakıp Bu Hal Ne Lan Diye Gülüyordu Buda 2.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dersanede türkçe dersindeyiz. Dersi bitirdi son 5 dk muhabbet ediyoruz. Piknik yapmaktan sohbet açıldı. Hoca haftaya herkes bi yemek getirsin felan dedi. Memleketinin meihur olan yiyeceğini getirsin herkes dedi. Sonra birine sordu nerelisin diye. Çocuk tokatlıyım dedi. Hoca düşünmeye başladı sonra tokatın nesi meşhur ki dedi ben de o sırada arka saflardan YAPRAĞII diye bağırdım tabi sınıf ahkikohhh..😁

• 5.derste yazılı vardı sabah okula gitmeyip 1 saat uyuduktan sonra ders çalışıp yazılıya gidecektim
    sabah bir baktım arkadaş arıyo uyku sersemiyim telefon sesine uyandım, noldu dedim yazılı var gel lan dedi. yazılıyı 1.derse almışlar bende şaka yapıyo diye sallamadım derken telefona 2-3 arkadaş daha geldi yazılı var niye inanmıyon diye, ben topluca şaka yapıyolar zannediyordum, tam sövmeye başladım ardından hocanın tövbe tövbe al şu telefonu dediğini duydum bizim matematik hocasıydı.
    Ardından yataktan çıkıp okula gittim yazılı dil anlatım dersindendi hocayı ararken ingilizceci geldi bir başka olaydan sorguya çekti ( onu sonra anlatacağım ) hocaya gittim anlattım durumu, 1.ders gelmemiştim giremedim dedim tamam gir dedi bu arada 12.sınıfız diye kopya çekiyoruz fazla önemsemiyolar benimde dil anlatım kötüdür çalışamadım da zaten 1.ders millet birbirinden geçirmiş neyse hoca sınava aldı öğretmenler odasına
    soruları çözüyorum ama bir veli geldi tenefüse kadar susmadı süre bitti hoca geldi bitti mi dedi bende soruları anlamadım ses yüzünden dedim git koridorda tamamla dedi kağıdı aldığım gibi sınıfa çıktım millet söyledi cevapları :)

ingilizce olayı: bi arkadaş bir şeyler yapalım dedi 1.dönemin son yazılısıydı arkadaş kendine göre düzen ayarladı bende yararlandım
    düzen şöyleydi önümde arkadaş oturacaktı onun yanında ingilizcesi iyi olan biri bende aradan görebildiğim kadar işte ben zaten notumu düzeltmek için abimle çalışmıştım
    10 puan bi yer geçirdim 80 aldım, kopyasız 65-70 alırdım.arkadaş 89 almış kopya çektiği arkadaşta 91 aldı. Hoca bizi soruları çalmakla suçladı,sınavdan öncecevap anahtarını öğretmenler odası masasına koymuş ve bi bölümü boş bırakmış bende bi bölümü yapamadıydım tam orası denk gelmiş şansa bakın arkadaşta aynı yeri yapamamış.Yukarda olayı anlatmıştım yazılıya girmek için okula geldiğim sırada sorguya çekti sen nasıl bu notu aldın diye bende abimle çalıştığımı söyledim (abim eski öğrencisi çalışkan inektir kendisi) bi kaç puan baktım dedim suçlandığımız şey soruları çalmaktı, hoca da bişey yapamadı disiplin falan kendisi de hatalı olduğu için ama sözlüye 35 verdi.

• 15-16.sayfalara kadar okudum devamı gelmedi.

• 10.sinifta sunum yaparken arkadan godfather muzigi acmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

quote:

Orijinalden alıntı: GÜNAHSIZ_LORD

Soğuk bir kış günü okulda müdürü arıyorduk(neden hatırlamıyorum)okulda bir oraya bir buraya koşturuyoruz.Tabi kışın herkes grip olmuş falan koşturdukça burnumuz akıyor bir elimize peçete hönkürüp duruyoruz.Neyse müdürü en alt katta elinde kupa bardağı gezerken gördük.Hocam hocam diye seslendik arkasından sonunda bize döndü.Keşke hiç dönmeseydi...Burnunun iki deliğini de peçeteyle tıkamıştı beyaz peçete burnundan aşağı doğru uzanıyordu.Arkadaşım onu o halde görünce gülme krizine girdi.

Ho ho hahahahahha hoca hahahahaha hoc hahahaha (hocam demeye çalışıyor,elinide ayol yapar gibi yapıp duruyor ileri geri)
    Hoca tabi şaşkın.Ben ise korku ile komedi arasında kalmışım.Ama korku baskın çıktı tabi "şeyy"diyorum hocaya bakıyorum patlatıyorum kahkahayı.Arkadaş halen kopuyor tabi..

Hoca halen şaşkın "söyle oğlum"diyor.Arkadaş hocam biz diyor sonra pııııhhhf hıhahah diye gülüyor(kendini tutuyrdu gülmeyim diye yine saldı).Ben hemen atılıyorum tabi "şeey hocam biz" dedim o sırada hoca bardağındaki çayı yudumladı bardağı geri çekti ve bıyığından damla damla çay akmaya başladı.Ben bunu gördümya artık geberiyorum.ölüyorum gülmekten yere çömelmişim(nden bu kadar komik geldi bilmiyorum)ama arkadaş zaten komada elinide şeyinin üzerine bastırıyor sapık.Sonra hoca bağırdı "iyice densizliği ele almışsınız" diye devamı geliyordu kii burnundaki tıkaç hoop çayının içinde düştüü ben zaten ağlıyorum yerde gülmekten.Hoca "defolunnnnn" diye bağırıyor..Arkadaş zaten kopuyor koş koşş dedi bana herhalde hocadan korktu kaçalım dedi diye düşündüm ama merdivenlerden çıkarken olayın ciddiyetini anladım.Arkadaşım altına işiyordu.Koşup erkekler tuvaletine girdik ama tamamını yapmış.Başlıyor gülmeyle karışık ağlamaya.Benim güle gitti tabi ne oldu niye ağlıyorsun diyorum bir yandanda gülüyor.3-5 dk sonra toparladık kendimizi o ağlıyor gülmesi kesildi.Gitti musluğa arkasını dayadı ıslatıyor.Ne yapıyorsun be dedim halen ağlıyor.Sonra 5-6 dk sonra tüm pantolonu ıslanmıştı gitti arkasını tuvaletteki kaloriferlere dayadı kuruması için..

Neyse sonra müdürün yanına izin kağıdı almaya gittik falan bağırdı çağırdı izin kağıdıda vermedi arkadaş gün boyu sırasından kafasını kaldırmadı.Ben hariç kimse onun altına işediğini bilmiyordu...

Şu hikayeyi okuyorum gülmekten gözlerim yaşardı densizliği ele almışsınız falan tasvirler de harika

Mukemmel ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Ireneo

Hocanın farkında olmadan ağzından çıkan lafı fesat beyinlerimizle küfre dönüştürdüğümüz hikaye :

Lise 1. sınıftık , ders tarih , hoca orta kümenin en arka sırasında oturuyor. Her zaman sınıfta bi keko olur ya böyle ekstra saf , böyle numaradan muhabbet yaparsın o da devam eder. Neyse işte bizim keko da tahtada sunumu var sunuyor. Hoca da işte eğleniyor bunla bu öğretmenmiş numarası yaptırıyor falan. Benim ismim x olsun. Biz de işte yine muhabbetin dibine vurmuşuz iplemiyoruz çocuğu falan hoca çocuğa dedi şu x'ler hakkında ne düşünüyosun falan. Sonra çocuk çok konuşuyolar gibisinden bişey demişti. Hoca dedi işte git bi tane çak ağızlarının ortasına demisti , ardından 5-6 saniye sonra ekledi " ya da dur ben arkadan çakayım " , sınıf şok sınıf wefad.

Sınıf şok sınıf wefad'ı başa yazsaydın keşke okumazdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uplayın la şunu gülelim biraz
  • up
  • Lisedeyken Aslı adında bir kankim vardı. Sabah erkeklik hali banyoya girme ihtiyacım oldu. Banyo yapıp okula gittiğimde Aslı'nın bana ilk söylediği cümle şu oldu: "Fatiiiihh saçların ne kadar temiz!" Ne kadar paspal olduğumu tahmin edin kız nasıl dayandı benim yanımda 2 sene gezmeye bilmiyorum.
  • up
  • Bir gün derste ingilizce öğretmeni öğretmenler odasında yabancı bir kız var dedi bir projeyle gelmiş herhalde. Benimle bir arkadaşı kızı çağırmak için görevlerdirdi. Öğretmenler odasına gittik arkadaş hararetli bir şekilde kızı öğretmenin çağırdığını belli etmek için ingilizcesini dökturmeye çalışıyor baktım kız durumu anlatamadı bende gittim kıza caming dedim kiz kalktı bizimle gelmeye :D yolda kıza where are you from dedim kızda russia demişti o an arkadaşıma dönüp hafifce çaktırmadan gülerek hani ruslar güzel oluyordu dedim orda biz koptuk biraz tabi kafa rahat kız rus, neyse sınıfa girdik hoca kıza selam verdi bir baktık kız türkçe konuşuyor bize imali imali gülmüştü

• Tam rezil oldum denemez ama anlatayım yinede.

Bi gün öğle arası okulun atölye binasına erkenden gelmiştim hocanın gelip atölye kapısını açmasını oturup bilgisayarda 2 mayın tarlası oynayıp internette falan gezinirim düşüncesiyle bekliyorum. Neyse merdivenin korkuluğuna dayanıp merdiven boşluğuna boyna tükürüp yerden "şlaps" diye ses gelmesini dinliyorum. Nası transa girmişsem artık bi tükürdüm "çıp" diye tok bi ses geldi o anda irkildim ve sonra yüksek sesle şu cümle duyuldu "Ulan hangi eşşeoğlueşşek tükürdü!.." diye Dedim "Tamaaam şimdi yan bastık." hoca 1 kat aşağıda merdivenleri hızlı hızlı çıkıyor. Ben o can havliyle tuvaletlerin bulunduğu yerdeki çatı girişine nasıl tırmanıyorum. Neyse oradan metal bölümünün bahçesine çıkacak yer olduğu için çatıdan hemen oraya atlayıp topukladım ama kalbim nasıl hızlı atıyor.

Tabi sonradan "İyi oldu." dedim. Hiç sevmezdim atölye hocasını.

• Bir gün okulda arkadaşla tuvalete gittik pisuvara işiyoruz,arkadaş iki yan pisuvarda,bende rahat rahat işiyorum sonra arkadaş bana bakarak gülmeye başladı, neden güldüğüne anlam veremedim,dükkanı kapattım, sonra yere bi baktım sidik gölü olmuş meğerse pisuvarın borusu çıkmış yere işiyormuşum, buda böyle pis bir anım.

• Okulda voleybol oynuyorduk. topu arkadaş havaya fırlattı bende havaya bakarak topa doğru koşuyordum. sonra birden küt diye sağ direğe vurdum çenem çarpmıştı sonra yere düştüm tabii.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.