Şimdi Ara

Okulda en rezil Olduğunuz an :) GülMek İsteyen Buraya.. -2- (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
305
Favori
139.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu hortlatıcam ama bunu konunun ilk açıldığı zamanlar da yazmayı unutmuşum ilkokul 2 ye gidiyorum yanım da bi kız oturuyordu küçük abdestim gelmişti tutamıyodum sonra hocaya dedim hocam wc ye gidebilirmiyim dedim hayır gidemessin dedi oturdum yerime kız arkadaşım derse odaklanmıştı ardından dersten faydalanıp kız arkadaşımın beslenme çantasına işemiştim sonra da hiç bişey olmamış gibi geri koydum çantayı tenefüste kız yemek yemek için açtı çantayı bi koku ama ne koku yemeklerle beraber çok kötü kokuyodu sonra bende dedim kıza bunun içine işemişsin bu ne kokudur dedim kız da bütün herkese rezil oldu halbuki ben yaptım sonra kız o günden bu yana o okula hiç gelmedi değiştirmiş okulunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcan

kantinden yemek almıştım tost. o sıralar bi kız seviyodum veletken onu kızdırmak için yanına gittim sırasına oturdum. işte senin buran niye böyle şuran niye şöyle diyodum sonra ağzımda yemek var tabi ben hararetli bi şekilde gülerken ağzımdaki yemekten ıslak bi parça sarı bişey. lapa olmuş. kızın suratına uçtu yapıştı yanağına sonra kız o lapa olan şeyi aldı baktı ağlamaya başladı zarıl zarıl sonra suratıma tükürdü onun da dişinin arasında kırmızı domates parçası kalmış tükürünce o da benim yüzüme fırladı ben tükrüğü sildim derken farketmemişim o domates sabahtan akşama kadar alnımda kalmış

Kustum sağol kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir tane de ben anlatayim.Lisese mat dersindeyiz.Derste sakiz cigniyorum.Hoca anladı hhemenSonra diyalog soyle:
    H: Oglum agzindakini cikar
    B: Yok hocam agzimda bir sey(dilimin altina sakladim)
    H: Dilinin altinda belli olmuyor mu simdi?hadi cikar cope at.
    Sonra inat ettim sakizi çöpe atmadim yuttum ve hocada pis bir gulumsemeyle
    H: Neyse tersten sisireceksen sen bilirsin dedi.
    Inadim yuzunden yerin dibine girdim sinifta her sakiz konusunda bana bakarlardi lise boyunca.

• Ben rezil olmadım ama anlatim 9.sınıftaydım bir çocuk vardı aşırı dindar biri ama milletin karısına kızına çok pis bakan sözde bir Müslüman evladı.Bende işte nerde söylediysem hayatımda hiç camiye gitmediği mi ve namaz kilmadigi söyledim buda nerden duymuşsa dersteyken yanım boştu geldi yanıma bir sürü soru sordu cevapladım bende ama şimdi olsa çok daha ağır cevaplar verirdim
    neyse bu çocuk aldı eline kağıdı başladı namaz nasıl kılınır anlatmaya ulan bizde daha çocuğuz mal gibi dinliyoruz çocuğu derste çocuk sıranın altına girdi okdar kişinin yanında işti kafanı bi o yana bir bu yana falan filan başladı uygulamalı anlatmayabende saf gibi dinliyordum şimdi olsa bsg derdim ulan ne gündü ya o gün o çocuğa ağzının payını vermedim o zoruma gitti.

Sen git kalk karı kızlara bak sonra gel bana iman dersi ver

• Hep ayni olaydan rezil oluodum 6.sinifta o siralar okula telefon goturmek yasak bende artistim ya goturcem okula bizim turkceciye de cok giciktim hep kavga ederdik o bana laf sokardi ben ona neyse bi gun bi fuar vardi hoca bizi ona goturmustu benim cebimdede telefon okula gelmeden omcede muzik dinlemistim iste donduk fuardan herkes girdi ben en son girdim kapidan gectim yerime gecerken telefon cebimde sarkiyi acmis son sesdi bide hoca telefonu almisti rezil olmustum

Gene turkcecinin dersinde laf dalasina girmistim hocayla telefonu sessize almayi unutmustum telefon caldi gene aldi telefonumu

• Annem beni okulda arkadaslarim arasinda azarlayip dovmustu .bide iphone 2g nin ilk ciktigi zamanlardi bendede nokianin bi tane yesil ekranli bi modeli vardu.arkadalsarimin hepsi iphone almisti bende iphoneum yok dmeye utandim var ama serviste demistim.koca sene iphoneum oldugunu sandilar birgun o yesil ekranli nokia cantamdayken bir caldi.o telefonu arkadas arasinda kapatir ve hic cikartmazdim.o gun iphoneum olmadigini anladilar rezil oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglifenigga -- 6 Aralık 2014; 20:16:01 >
  • Matematik dersindeydik zilin çalmasına az kalmıştı öğretmen de birkaç öğrenciyle konuşurken hoca dedi işte ben sizin yaşınızdayken karı çok severim diye ben de derken ne işse sınıf sustu biz de karı çok severiz hocam dedim herkez gülmeye başlamıştı . Bir keresinde de yanlışlıkla hocacım zile kaç dakika yerine kocacım zile kaç dakika var demiştim .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruel11

4. sınıfım. o gün çok fena ishal olmuşum hocam(öğretmenim demişimdir lan heralde) ben bi çıkabilirmiyim dedim. betim benzim atmış zaten sen git bi yüzünü yıka falan dedi. cıktım gittim tuvalete böyle iğrenç pis bi tuvalet yok. zaten tuvalet kağıdı falan da yoktu. küçük cocugum korktum girmedim tuvalete. geri geldim sınıfa. ama artık altıma edicem zar zor tutuyorum. bi daha izin istedim hocadan müdür yardımcısına gittim eve gitmek için ondan izin istedim. o da evde velin varsa gelip alırsa seni gidebilirsin dedi. evi aradı. ablam açtı telefonu. Allahtan evdeymiş normalde o saatte kimse evde olmazdı. Neyse sen aşağıda bekle bana dedi müdür yardımcısı ablam gelene kadar. ben de indim aşağı ama artık ağlamaya başlamıştım bile. orda 6. 7. sınıfa giden ablalar(!) vardı. niye ağlıyosun falan diye teselli etmeye çalıştılar ama ben acıdan ve götümü tutmaya çalışmaktan onları duymuyodum bile derken yavaş yavaş sıçmaya başladım :D nerde bu ablam diye küfrederken bi yandan da sıçıyodum :D ablalarda anlamış olacaklar birbirlerine bakıp gülüyolardı bi yandan ağlayarak bi yanda acıdan sağa sola hızlı hızlı volta atarak bi yandan sıçarak ablamı beklerken sonunda geldi ben de eve koşarak gittim koşarken de sıçmaya devam ediyodum

Ahahahahhhaahah

• Up

• Bizim sınıftaki kızlar okulun bahçesinde voleybol oynuyordu.Toplarını aldım havaya dikecektim.Topu dikeyim derken yamuk vuracağımı tahmin etmemiştim.Yaklaşık 2 metre mesafeden top kızın yüzüne geldi.Gerisini siz düşünün
  • Bizim bir arkadaş ne şanstır bilinmez ne zaman küfür etse hocalar duyar. Biz cuma günü tören var toplandık öğretmen tam dikkat dedi bizimki " lan bi s...git olum diye bağırdı tabi bu gülüyor müdür ve tüm okul buna bakıyor 1 dk sonra kıpkırmızı oldu zaten

Edit: Bizimki yine rezil oldu bilirsiniz klasik muhabbet bizim çavuşların boyuna geldi derste öğretmen var ama boş bıraktı felsefe,herkes anlatırken Bir sessizlik oldu bugene gaza geldi bir başladı anlatmaya ama nasıl sesli yanda kız döndü bakıyor öğretmen bakıyor bizimki şekille göstererek ''ulan elimi bir alttan bir üstten koyuyorum başı patlıcan gibi şişiyo " demesini tabi artık okul alışmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PortakalsızSoda -- 30 Eylül 2015; 13:14:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: engwashere

bende utanmam gerekn bir olaya utanmadan devam etmiştim onu anlatayım

arkada öyle güzel osuruyorum ki sınıf resmen b.k götürüyor artık arka sıradaki arkadaşlar isyan etmektedirler. Sonra yanımdaki arkadaşıma bak ne yapcam şimdi dedim zartt diye bir ses çıktı. İlk önce arkadaşım mal mal suratıma baktı şok olmuşcasına, sonra ben ohhh deyince bir gülmeye başladı ki ardından tüm sınıf yerlere yattı. Bizim salak hoca anlamadan ne oldu ne oldu diyordu. Ardından utanmaz ben tekrardan son atom bombasını attım ki hoca bile artık ya kimse gitsin tuvalette halletsin işini demişti

• Bir gün sınıfta oturuyorum sınıf ta küçük bir şey 15 kişilik falan. Benden başka kimse yoktu bunu fırsat bilerek iyi bir koku bombasını aşağıdan salladım sınıfa. 2 dk geçmeden kızlar içeriye bir girdi ben de o anda sınıfa yeni gelmiş tam oturuyorum taklidi yaptim ama yemediler sanırım.

• Ortaokulda derste tuvalete gitmiştim çıkış saatinede 10 Dakka felan var bende tuvaletten çıktım koşuyordum sınıfa doğru kapıyıda biri tutuyor lan kim bu dedim açsana lan bilmem neyin çocuğu dedim kapıyı bi açtı Karşımda müdür yardımcısı

• güzel yıllar herkese
  • Bulunsun

• Olay az önce yaşandı ingilizce dersindeyiz hoca çok kafa bi adamdır severiz kendisini simdi x:ben y:arkadas olsun diyaloglar hep ingilizce tabi ve hoca arkadaşı surekli sinifimizin karsisindaki ogretmenler odasina kalem almaya gonderir ve bu arkadas da her zaman kalemi veriyimmi size falan der hoca da sende kalsın der bugün tekrar bu yaşandı ve diyalog aynen şuydu
    Y:What shall i do with this pencil ?(Bu kalemle ne yapmalıyım?) ben tabi burda gülüyorum biraz ve
    Hoca:I think x has an idea.(Sanırım x'in bir fikri var.) dedi ve arkada hoca dahil birkac arkadasla yarildik y de tabi masum masum oturmustu yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: tcan

kantinden yemek almıştım tost. o sıralar bi kız seviyodum veletken onu kızdırmak için yanına gittim sırasına oturdum. işte senin buran niye böyle şuran niye şöyle diyodum sonra ağzımda yemek var tabi ben hararetli bi şekilde gülerken ağzımdaki yemekten ıslak bi parça sarı bişey. lapa olmuş. kızın suratına uçtu yapıştı yanağına sonra kız o lapa olan şeyi aldı baktı ağlamaya başladı zarıl zarıl sonra suratıma tükürdü onun da dişinin arasında kırmızı domates parçası kalmış tükürünce o da benim yüzüme fırladı ben tükrüğü sildim derken farketmemişim o domates sabahtan akşama kadar alnımda kalmış

Herkes eksi vermiş bende vereyim dedim. Yoksa beğendim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Ben bi kere mudurun ayagina basmistim ya koskoca mudur "aaa" diye bagirir mi ya zaten hizli yuruyordum basinca ne yapacağımi bilemedim arkamı dondum "hocam cok pardon cok pardon" dedim geri donup hızlı adımlarla uzaklastim

Ve hocalarla degil de soyle bir sey olmustu. Ben 10. Sinifin 2. Döneminde tanidigim bir kiza o kadar vurulmustum ki bu lisenin sonuna kadar surdu ki hala ara ara instagram hesabina falan istemesen de bakiyorum oyle bi cunku benim icin abartisiz dünyalar guzeliydi. Neyse olaya geri doneyim. Artik 12. Sınıfa geldigimizde benim o kizi sevdiğimi herkes biliyordu (Hocalarda dahil) hatta bazıları ara ara dalga gectigi bile oluyordu benimle her onu gordugumde hani o gozden kayboluncaya kadar gozlerim onun üzerinde olurdu. Bizim sınıf okulun on bahcesine bakiyor ve bu sevdigim kiz neredeyse her tenefüs arkadasiyla disarida dolasiyorlardi tabii bende sinifta inu gorunce bi deli hareketler falan.... Bi de arkadaslarsa serefsizlik oldugunda cocuk cocuk pencereden Dilaraaa falan diye bagirmalar falan yanii genelde bunu ben yapardimmm ama onlarınki pustluk degil mu iste... neyse bi gun fazla haddimi asmis olmaliyim kii tarih 25.12.2013 u gosterirken son tenefüste yine bunlar cikmis disari onlari seyrediyorum.. Tenefusun sonuna dogru bunlar okula girdi tabii bunlar kapidan iceri girene kadar benim gozler kizin uzerinde.. neyse bunlar girmis iceri, ben de bizim sinifin kapisina yönelirken ne göreyim bizim Diloş arkadasiyla bizim sinifa gelmis bildigin kapida karsilastik o beni farketmedi herhalde yan yanayiz. Ben hemen bi u dönüşü yaptim sinifin en arkasina gittim cunku ciksam cikamam kiz kapinin onunde arkadasiyla.. arkada bi arkadasim tek basina oturuyordu hemen onun yanina gittim oturdum.. Sankii bir seyle ilgileniyormuş gibi oylee yanina oturdugum cocuga "eee bunu ne yaptin" falan filan diyorum. Tabii tir tir titriyorum sinifta bizim gruptan olan bi arkadasi cagirdi dilara benim en yakin arkadaslarsan biri sinifta. Dilara olayinida en iyi bilen diyebilirim. Benim bu arkadasa beni sormus nerede diye... Arkadasta olayi biliyor tabii "sinifta yok" demiss... Tabii Diloş bu benim yakin arkadasa imalı bi bakis atmis "sen kimi kabdiriyorsun" dercesine.. arkadasta mecbur soylemek zorunda kalmis kii parmağıyla beni gösterdi. neyse brn kendi kendime " aha sictik" diyorum icimden zaten sinifta bizim olayi izliyor. Kizlarin falan "ohaa dilara mi geldii" muhabbetlerini duyabiliyorum.. Neyse kiz geldi en arkaya, benim yanimda arkadas.. Dedi ki bana " Sen neden her dışarı ciktigimizda 'mal' gibi bana bakiyorsun!?" aynnnen bu sekilde dedi. Ben zaten kıpkırmızı olmuşum :D bizim okulun üniformaları bordo renkli ayni renge burunduk yani resmen. Gönül isterdi kii "seni seviyorum cunku" diyeyim ama Agzimdan tek cikan sey "ozur dilerim" oldu Dilara sonra bana sanki illa soyletecekmis yani daha dogrusu itiraf ettirecekmis gibi "hayir yani neden?" diye yineledi fakat ben " aciklayamiyorum" dedim kiz sonra bakti bakti bana arkadasi kapinin onunde bekliyordu. Aldi onu ve gitti sonra sinifta bi kiyamet herkes soruyor genelde kizlarr "ozcan ne dedi ne dedi ne konustunuzzzz!!??" herkeste bi girgir samata falan sinif yikiliyor. Cunku benim o kizi sevmedigimi sinifi birak okulda bilmeyen kalmamisti. Oyle kii zaten Dilara'da biliyordu ondan hoşlandığımi fakat bana kalirsa benim agzimdan duymak istemisti. Neyse bu gittikten sonra ben duvarları yumrukluyor, bağırıyordum iyice deliye donmustum sonra cikista benim bu Dilara sinifa girerken beni sordugu arkadasim ve baska bi arkadasim cikista dilara'yi buldu ben utangacim tabii gidemedim. Ve olayi izah etti ah Dilaraa ne anılarım var seninle ahah kesinlikle benim icin hala dunyalar guzeli. Allah yolunu acik etsin.. dahasida varsa bu kadar yeter herhalde

Edit: sanırım sevgilisi var 2 hafta onceye kadar yapmis herhalde fotografalrini gordum cocuk yakisikli simdi ama bana biraz itici geldi vay be. Insanin biraz olsun agrina gitmiyor degil.. Mutlu olsun da Diloş, kiminle olursa olsun. Ama o hep mutlu olsun ya sanirim kimse benim onu sevdigim kadar sevemez. Agrima giden de bu. Ah su utangaclik bitirdi beni Hayalim vardi ileride evleniyormusuz... Tek yumurta ikizi kizlarimiz oluyormus adlarida Dila ve Lara aslinda ikiser isim Dila Oyku ve Lara Asya. Falan filan iste... Diloş'um yaa. Allah bahtini acik etsin.

Edit2: beyler aylar yillar oncesinde Dilara'ya akrostis siir yazmistim onun konusunu buldumhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79196863&p=1#79196863 hey gidi hey

Edit3: Beyler bugün Dilara'yla konuşmanızın 1. Yıldönümü ama sanirim o kerem diye bir çocukla çıkıyor. Zalımsın hayat..

çabuk pes etmişsin bende üzerinden 7-8 sene geçti sanmıştım

• Pes etmek değil de ne biliyim yoruldum yaa. Belkii, kim bilir. Yani merak etme hocam beni diloş üzerinden 7 8 sene geçmişçesine yordu sağolsun insta dan ablamın hesabından sürekli takip için istek yolluyorum her seferinde reddediyor artık engelledi mi ne yaptı.. Yolladığımda istek kendisi geri çevriliyor diloş'la pek ortak arkadaş bağlantım yok kii onlara Söyleyeyim de öyle bir şey olsun.. Du bakalım Hayırlısı ah sıpa yaa

edit: 20.08.16 bugün an itibariyle engellediği 5. hesap oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeronautical Engineering -- 21 Ağustos 2016; 3:21:39 >

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.