Yüzbaşı
24 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oyunun türü ryo yani hangi class şu anda lore'una göre en iyi rol yapma hissiyatını verebilir? Lore da sanırım oyunun hikayesi anlamında kullanılıyordu.
Razer deathadder elite aldım kara cuma vasıtasıyla 50 dolara geldi, 5 dolarda kargo toplamda 55 dolar ama bunun yanında 17 dolar depozito ücreti aldılar. İlk defa amazondan alışveriş yaptım bu depozito ücreti ne demek oluyor? Bazı yerlerde geri ödeniyor diyor ama yine de şaşırdım.
Kone pure owl eye alıcam alırsam ama roccati ilk defa duydum türkçe incelemede yok arada kaldım
Razer deathadder elite
Logitech g502 proteus spectrum
Steelseries rival 500
Genelde league of Legends oynarım ama hemen her türde de oyun oynarım ilgime göre fps, strateji, rpg, mmorpg, aksiyon fark etmez bu bağlamda hangisini önerirsiniz?

Kaliteli bir yazılım desteği ve malzeme kalitesi temel olarak dikkat edilen şeylerin yanında benim kendi isteklerim
Merhaba, öncelikle durumu açıklayayım. Geçen bahar 4 GB olan laptop ramimi 8e yükselttim, ancak aldığım yer sıfır diye 2. el satmış. Oyun oynarken tuhaf durumlara sebebiyet veriyordu değiştirmek istedim değiştirdim. Yeni ram Kingston 4 GB 1333 mhz ddr3 özelliklerden eminim doğru aldım. Laptop dell inspiron n5110 kontrol edebilirsiniz. Fakat sorun burda başlıyor 2. el kakılan rami laptop algılıyordu 8 GB olarak bilgisayar > özelliklerde görülüyordu. Yenisini takınca algılamadı. Laptopun kendi raminin takılı olduğu sokete taktım algıladı. Sokette bir sorun olduğunu düşünüyorum ramde bir sorun var gibi görünmüyor, fakat tek yaptığım eski rami çıkartmakken soket niye yenisini algılamıyor? Yardım ederseniz sevinirim. Laptopta 2 adet soket var.
Yanlış anlamayın ırkçı değilim ama adam fransız bir türkolog bu yüzden biraz çekiniyorum belki beni geride bırakan bir düşünce ama yine de tarafsız ve dürüst bir türkolog ve yazar mı?
Merak ettiğim ve ilgi duyduğum dallar başlangıç olarak hangi kitapları almalıyım?
Daha önce 5 sene dota oynadım orda da sup oynadım lolüde 1 senedir oynuyorum ve lig çıkmak istiyorum. Diğer lanelerde ne kadar oynasam da mid ve orman oynadım belli heroları o roller için mainledim ama fark ettim ki genelde tek başıma oynuyorum ve karşıdan ancak bir kişiyi oyundan düşürebiliyorum botta ise 2 kişiyi yanımda bilen bir adc olursa oyunu rahatça domine edebiliyorum. Sup oynadığım her oyun ya yanımda ki adc ya takımdan birisi yada karşı adc mutlak bir iki arkadaşlık isteği atıyor. Gece girdiğimde insanlar bronz olduğuma inanamıyor minimum bir gold supportu gibi oynadığımı söylüyorlar. Sıfırdan bir role alışıp supu unutmak istemiyorum.

Yanımda oynayacak adcden istediklerim sözümü dinlesin, herosuna hakim olsun gerçekten hakim olsun tüm mekaniklerini bilsin karşısındaki adc ve supa karşı avantajını dezavantaını bilsin, daha önce bu matchupı yaşadım nasıl oynamam gerektiğini biliyorum desin. Bunlar bana yeter. Adc ben her girdiğimde girmesin takasa girdik skillerimizi attık çıktık ölmediler orda kalsın flaşlar şifalar her eşyini atıp base kadar kovalayanlar, adcnin kaçışını korumak uğruna adamlara girip kendimi feda ediyorum geri dönüp dalanlar ölüp sonra sövenler bunlar lütfen uzak dursun. Ben 21 yaşındayım gelecek kişilerde en az 17- 18 yaşında olursa sevinirim. Benden yana bir sorun olduğunu sanmıyorum hata yapıyorum tabi ki fakat çok büyük, bilgi eksikliğinden kaynaklanan hatalar değil. Oynadıkça uyum sağlanır birbirimizi öğreniriz bu yüzden başlarda lane kaybetme yada oyun kaybetme oranı daha sonra olacak olan orana göre yüksek olabilir. Benim oynadığım herolar alistar mainim 180k var ve çok rahat her mekaniğine hakimim diyebilirim. Emin olun tek mekaniği wq değil yapabileceği oyunlar çok rahat 7-8 tane var diyebiliriz. Kendime en çok güvendiğim hero bu. Bunun dışında leona, janna, lulu, nami, blitz ,threshte oynayablitim duruma göre ama oyunların %90ı alistar %5i leona-janna %4,5i lulu-nami geri kalanlarda bc ve thresh olur. Klasik bir bronz kibiri göstermiyorum fakat diğer rollere maalesef sup kadar hakimiyet kuramadım ve oyunları domine edemedim.

Diyebileceklerim bu kadar nicklerinizi yazın oyundan ekliyim bir iki maç atalım. Beğenmezsem silerim ama diyim söylerim beğenmedim der şutlarım. Zaten beklentilerimi yukarda yazım bunlar şimdilik bana yeter en çok önem verdiğim sözümü dinlemeyecekseniz boşuna uğraşmayın en büyük isteğim bu SÖZÜMÜ DİNLEMİYECEKLER BOŞUNA YAZMASIN.
Bu üçü dışında da öneriniz varsa kabul ederim ama steelseries olması tercihim
Yeni bir laptop almak istiyorum asus rog serisi tercihim aslında ama monsterların fiyatları daha uygun gibi birde televizyonda türk, yerli firma olduğunu duydum şayet öyleyse yerliden almak isterim tabi ki bu duyum doğru mudur? Monster türk firması mı? Bunun dışında laptopları kaliteli midir? Malzemeleri nasıldır müşteri memnuniyetine önem verirler mi? Yani kısaca oyun laptopu için asus rog serisi mi yoksa monster mı?
Sistem ve Tercihleri
LOL
Alistar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 485
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.378
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.829 (Bu ay: 274)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.973 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.