Şimdi Ara

oksit temizlemek için hangi ürün?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
25.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar sigorta kutusuna su girmisti şu anda sıkıntı yok ama ilerde bir sorun olmasın diye dün perfect mavi ve kırmızı sprey aldım hangi ürünü kullanmalıyım?

• Mavi yağsızdır yağ temizleyicidir aynı zamanda. Kırmızı olanı kullanın Yalnız çok fazla sıkmayın toz çeker.

Arabanın sigorta kutusu mu ?
  • WD40 ta kullanabilirsin.Bi yede okudum marmaradaki selden sonra tamircideki ıslanan tüm bilgisayarları yıkayıp WD40 sıkmışlar ve yaklaşık %80 i çalışmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhyegirdimkendimegeldim -- 11 Temmuz 2011; 12:02:36 >
  • Gerek yok 1 TL kutu kola alın ve biraz dökün.Sadece Kutu kola
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhyegirdimkendimegeldim

WD40 ta kullanabilirsin.Bi yede okudum marmaradaki selden sonra tamircideki ıslanan tüm bilgisayarları yıkayıp WD40 sıkmışlar ve yaklaşık %80 i çalışmış.

wd40 aklımdaydı ama çok toz topluyor diye sıkmayı düşünmemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: biservis

Gerek yok 1 TL kutu kola alın ve biraz dökün.Sadece Kutu kola

ilginç kolada şeker oranı çok yüksek değil mi?kuruyunca zararı olmaz mı?
  • kola oksit temizleme de 1 numara :)
  • Ben Kolayla Bilgisayarın Anakartını Temızlemıstım Halen Calısıyor Tek Olay Koladan Sonra Alkolle O Kolanın Kalıntılarını Iyıce Temızlemenız Sorun O Sekılde Halledılıyor.
  • en iyisi selülozik tiner
  • Aseton
  • Başka meşrubat önerisi olan?
  • meşrubat bılmemde sımdı soguk kola ıyı gıderdı

Tiner Guzel Temızleyebılır Ama Sonra Kasanın Fanlarından Les Gıbı Tıner Kokusu Gelıyor Bır Sure.
  • Hayır kesinlikle zarar vermez.
  • eğer buşonlu sigorta ise kontak temizleyici kullanman gerekir. bu arada suyun girdiği yerde önemli. eğer duvardan sızdı ise, çatıyı kontrol ettir. eğer sorun kutuda ise ya daha uygun bir tip ile değiştir, yada sızma yerlerini kapat.

DİKKAT: işlemi yaparken, enerjinin kesildiğinden emin ol. çünkü bu spreyler parlayıcı özellikte olduğu için, çarpılmanın yanında yanma riskide var..
  • eğer bi diş fırçası sığabiliyosa tiner ve diş fırçası öneririm ama yer darsa wd-40 dükanda ondan kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.