Şimdi Ara

Öğrenciyim,BMW E28 alınır mı? Veya tavsiyeriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi öğrenciyim. 15 bin lira kadar bir bütçem var ve araba almak istiyorum. Aldığım araca uzun süre binerim. Günlük ortalama 40 km yol yapacağım.

BMW E28 tip ve tarz olarak çok hoşuma gidiyor. Sizce alınır mı?

Sahibinden.comda birkaç ilan var
    https://www.sahibinden.com/bmw-5-serisi?a5_max=1987#/

Ek olarak tavsiyleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yılmaz058 -- 18 Ekim 2016; 16:50:34 >

• ferah bir geliriniz varsa olabilir. masraf çıkarabilir de çıkarmayabilir de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mp_

ferah bir geliriniz varsa olabilir. masraf çıkarabilir de çıkarmayabilir de.
    bence alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eses26Es

bence alma

Alıntıları Göster
    konu başlığı belamı arıyorum olmalıymış.
  • Bende öğrenciyim. 65 binde 2006 model 206 ya sorunsuz binebilmek için 1000 liraya yakın masraf etmek zorunda kaldık lpg olmamasına rağmen ve parçaları ucuz olmasına rağmen. Gerisini sen anlarsın .
  • Sanayi esnafına ekonomik katkı sağlamayı düşünyorsanız 10 numara araç👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Sanayi esnafına ekonomik katkı sağlamayı düşünyorsanız 10 numara araç👍
    alınır ama satılmaz
  • Gözüm korktu
  • Tavsiye etmem bir arkadaşım aldı cok sorun yaşadı cok paralar harcadı
    Ha sen yaşamazsın o ayrı şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7dreaMSoLdier_

Tavsiye etmem bir arkadaşım aldı cok sorun yaşadı cok paralar harcadı
    Ha sen yaşamazsın o ayrı şans.
    İlla BMW alacaksan E30 al bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı arıza lambası

Bende öğrenciyim. 65 binde 2006 model 206 ya sorunsuz binebilmek için 1000 liraya yakın masraf etmek zorunda kaldık lpg olmamasına rağmen ve parçaları ucuz olmasına rağmen. Gerisini sen anlarsın .

Nedir o masraflar ? Niye o kadar masraf çıktı,eski sahibi araçla yanlamış mı ?
  • E46 e39 dan öncesi sanayi ustalarının en sevdiği arabalar. İyi para kazanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DD82B0187

E46 e39 dan öncesi sanayi ustalarının en sevdiği arabalar. İyi para kazanıyorlar.
    hocam araçta bi durum olduğundan ciddi derecede masraflar çıkarabilir fakat içinizde ukte kalacaksa ve hayalinizse alın hevesinizi derim.
    size öneri olarak palio / samara tarzı araçlar olabilir
  • Önerileriniz ve uyarılarınız için teşekkür ederim.Gerçekten çok beğendiğim bir araç bu. Aldıktan sonra tamamen sade, orjinal olarak kullanmayı planlıyorum.

Biraz daha araştırmaya karar verdim. Sorunsuz, tanıdık bildik birtane bulursam alırım sanırım.

E28in kasası e30dan daha iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Orijinalden alıntı: sarı arıza lambası

Bende öğrenciyim. 65 binde 2006 model 206 ya sorunsuz binebilmek için 1000 liraya yakın masraf etmek zorunda kaldık lpg olmamasına rağmen ve parçaları ucuz olmasına rağmen. Gerisini sen anlarsın .

Nedir o masraflar ? Niye o kadar masraf çıktı,eski sahibi araçla yanlamış mı ?

Otomatik şanzıman yağı-Triger-Ateşleme bobini-Bujiler-Kaporta işleri-Benzin pompası - Marş dinamosı bakımı ve tablası
  • Öğrenciyim ve bmw yi okuyunca zaten bi şaşırdım e 28 i görünce yapmayın hocam paranıza yazık olur. Zevk için alacaksanız param çok ailem verir diyorsanız başka
  • O parayla megane1 coupe alın ikisi de dışardan bakınca kullanıcısı adına aynı fikri veriyor zaten
  • Yukarı
  • Alınır bence elin az çok anahtar tutuyorsa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.