Şimdi Ara

Ofis Ortamında Ağ Kurulumu - Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

çalıştığım afisde 4 bilgisayar var bunlar arasında ağ balantısı oluşturmam gerekiyor "HUB" veya herhangi bir kablo ile bağlantılarımız yok sadece Wireless intenet bağlantısı var 4 bilgisayar bu şekilde internete bağlanıyor. Bu sistemde bilgisayarların birbirine bağlanıp veri alışverişi sağlayabilirmiyiz yoksa "Hub" gereklimi gerekli ise neler yapmam gerekiyor işlem sırası ile bilgi verirseniz sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler...

• kafanızı karıştırmasın kablosuz olması kablolu bağlantıyla bir farkı yok ayarları yapın bağlanır. aynı odada değil ise sorun olabilir ama. daha önce yapmıştım geniş bir odada 5 bilgisayar için ve 2 yıldır kullanıyorlar. ama sadece yazıcı paylaşımı için kullanıyorlar. o yüzden çok veri kaybı olur mu bilemem odanın durumuna göre de değişir o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selcuk Igci -- 16 Ekim 2009; 12:24:59 >
  • yardım edecek başka kimse yok mu
  • Çalışma grubu adını hepsinin aynı yapın. Mesela şirket ismi gibi.
  • Hocam kablolu,kablosuz ayarlar aynı çalışma grublarını kontrol edin hepsi aynı olmak zorunda. Ve tabikide bilgisayarlar da Firewall engelli virüs programı varsa bağlantı kuramazsınız bunuda kontrol edin.
  • http://www.sanalkurs.net/xpde-kablosuz-ag-kurulumu-2602.html

bu sitedeki yöntemi denedim başarılı olamadım kullandığım pc Laptop du kurulum disketi falan oluşturamadım tabii ki. hala yardıma ihtiyacım var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.