Şimdi Ara

Oculus Rift '2014'ün en büyük oyun teknolojisi' video ön inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
4.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SilverBallers

Ben 3D tv izlerken veya oyun oynarken fareyi çok hareket ettirince başım dönüyor,midem bulanıyor.Oyun dünyasına çok şey katabilir oyun deneyimimizi arttırabilir ama bana göre bir cihaz olduğunu sanmıyorum.

Aynı durum bende de var bize göre değil bu cihazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan daha iyisi var. Oculus Rift ile birlikte birleştirdikleri bir sistem. Virtuix Omni. Videosu aşağıda

http://www.youtube.com/watch?v=MPSqM-g7_r0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Core. -- 11 Ocak 2014; 19:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oculus VR kurucusu Palmer Luckey ve Nate Mitchell Oculus Rift'in "Crystal Cove" prototipi'ni anlatıyor.

• Bu ürünü aldım fakat mide bulantısı vs. sebepler yüzünden kullanamıyorum. Özellikle genç arkadaşlar için satış linki:

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/oculus-rift-sanal-gerceklik-gozlugu-102391518

• Yaşadığınız sıkıntı bence normal. Kişi kendi kendine "Burda mıyım, orda mı?" diye şaşkınlık yaşaması olası. İyi ki kafa hareketinden sonra oyun içinde ilerlemek için koşmaya başlamıyoruz.
  • Bu ürün piyasada varmı,yoksa Türkiye'ye mi gelmedi daha....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Bu ürün piyasada varmı,yoksa Türkiye'ye mi gelmedi daha....

Cihaz henüz test aşamasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Bu ürün piyasada varmı,yoksa Türkiye'ye mi gelmedi daha....

Cihaz henüz test aşamasında..

Youtube daki videolarda bi çok kişi evinde kullaniyor o yüzden dedim yurtdışında satılıyor burdami yok diye ve üst mesajda biri aldım benim midemi bulandırıyor kullanamıyorum diye satıyorum diyor fiyatıda 900 Tl...

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    gelistirici versiyonlar satilik.
  • Ne zaman cikicak acba valla gelistirici versyonu alicam bu gidiste satan varsa bana ulassin

• cerrahi ameliyatlarda belli başlı sinirleri ve küçük venleri görebilmek için cerrahi gözlükler her insan gözüne farklı bir şekilde yapılıyor...yani şunu demek istiyorum : Amelıyaltlarda bile spesifik olan basit bi gözlüğün detayı,hazırlanısı ve odaklanması her ne kadar farklıysa OBJEKTİF DEĞİLSE, OCULUS RİFT in Ve VRD Nin bunu her insanın kullanacağı şekilde yapabileceğine başarabileceklerine inanmıyorum....!SADECE İLGİ ÇEKEN BİR PROJE...
  • 80 ler ve 90 ların bilim kurguları sonunda gerçek oluyor ... gerçi bu tür senaryolar hep Cyberpunk daki Distopya ile biter ama hayırlısı bakalım

• 1080p si hala satışa çıkmadımı yokmu bi haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

1080p si hala satışa çıkmadımı yokmu bi haber

Çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

cerrahi ameliyatlarda belli başlı sinirleri ve küçük venleri görebilmek için cerrahi gözlükler her insan gözüne farklı bir şekilde yapılıyor...yani şunu demek istiyorum : Amelıyaltlarda bile spesifik olan basit bi gözlüğün detayı,hazırlanısı ve odaklanması her ne kadar farklıysa OBJEKTİF DEĞİLSE, OCULUS RİFT in Ve VRD Nin bunu her insanın kullanacağı şekilde yapabileceğine başarabileceklerine inanmıyorum....!SADECE İLGİ ÇEKEN BİR PROJE...

emin misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voidian -- 10 Haziran 2014; 0:27:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Voidian

quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

cerrahi ameliyatlarda belli başlı sinirleri ve küçük venleri görebilmek için cerrahi gözlükler her insan gözüne farklı bir şekilde yapılıyor...yani şunu demek istiyorum : Amelıyaltlarda bile spesifik olan basit bi gözlüğün detayı,hazırlanısı ve odaklanması her ne kadar farklıysa OBJEKTİF DEĞİLSE, OCULUS RİFT in Ve VRD Nin bunu her insanın kullanacağı şekilde yapabileceğine başarabileceklerine inanmıyorum....!SADECE İLGİ ÇEKEN BİR PROJE...

emin misin?

olayın içinde olmadıgınızdan anlamnız cok zor...

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

İnanılmaz bir yenilik geliyor. Alışmak zaman alsada sanal gerçeklik işte budur dedirtiyor.

Video herşeyi gösteriyor. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=INDKNA7kXoo

+1

• With 45,000 Pre-Orders, The New Oculus Rift Will Start Arriving Around July 14th
    http://techcrunch.com/2014/07/01/oculus-rift-dk2-shipping-date/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.