Şimdi Ara

Oculus Rift '2014'ün en büyük oyun teknolojisi' video ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
4.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 3D tv izlerken veya oyun oynarken fareyi çok hareket ettirince başım dönüyor,midem bulanıyor.Oyun dünyasına çok şey katabilir oyun deneyimimizi arttırabilir ama bana göre bir cihaz olduğunu sanmıyorum.

• Ürün Türkiyede karaborsa fiyatı bile 900tl ise tam olarak çıktığında hd monitör fiyatına alabileceğiz demektir. Sahibinden.com'da aratabilirsiniz.

• Hi Guy kullanıcısına yanıt
    Yaza kalmadan eger bir sorun cikmazsa satisa baslanacak diye biliyorum ben, 300 ila 400 euro dolar olucak diye kalmis akkimda,

Ulwi hocam sen iyice arastir, normal film izlenmiyor diye biliyorum ben, yani game the walking dead in 5. Sezonunu koyup izleyemezsin diye biliyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasatka kullanıcısına yanıt
    sağolun bilgi için
  • Kasatka kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100TL civari olursa PC oyunculari alirlar bunu.

PS4 de ucretsiz verir artik kutu icinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi güzel alet eglenceli acnak,cihazin büyüklügü sorun bence hem ortadan hemde yanlardan kafayi sariyor bu cok agir oldugunu gösderir ,daha kompak olsa daha iyi olurdu üstelik yani bu aleti takip kafaya kötü göründügünü bir tek düsünen ben miyim ? ? . ayrica oyun oynayan ben hic bir zaman kafami sag sola cevirecegimi hic düsünmüyorum :D sabit bir sekilde ekrana bakan biri icin ???

• ne cihazmış arkadaş. bakalım fiyatları abartı olmazsa iyi olur. daha portatif ve daha hafif hatta 2k modelleri bile görürüz ilerde.

• Sinemada bu sistem uygulandigini dusunun ve salondakilerin halini bi canlandirin;)))))

cok fena olurdu herhalde

• quote:Orijinalden alıntı: Speed-Step
    Donanım Haber olarak Las Vegas CES 2014 Tüketici Elektroniği Fuarındaki gelişmeleri an ve an aktarmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda daha önce ön incelemesine yer verdiğimiz Oculus Rift'in çıkışına sayılı gün kala oyun dünyasına katıcaklarını konuşuyoruz.

Merhaba, konuyla alakası yok arkadaşlar kusura bakmayın ama acil ulaşıp önemli bir konuda bilgi almam gerektiği için ve zaman da kısıtlı olduğu için buradan da yazıyorum. Mesut hocam donanımhaber e-mailinize bir posta gönderdim, bakabilirseniz çok iyi olur.

• Çıkacağı günleri sabırsızlıkla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Sony den gelen açıklama ise, PS4 de Oculus Rift' i destekliyoruz şeklindeydi.

Acaba Oculus Rift, piyasaya çıktın dan ne kadar zaman sonra konsolları destekleyecek, en önemlisi konsolun exclusive oyunlarını ne zaman destekleyecek

Oculus Rift'in konsollara gelmemesinin sebebi konsolların kısıtlı gücünden kaynaklanıyor.
    http://www.techradar.com/news/gaming/oculus-rift-creator-xbox-one-and-ps4-are-far-too-limited-for-what-we-re-planning-1198420

Oculus Rift konsollara çıkmayacak. Zaten bu yüzden Sony kendi VR headsetini geliştiriyor.

• Mesut abinin halini gördükten sonra heralde bayıldı ve ayıldıktan sonra ön inceleme çekmiş zannettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technology41

quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

İnanılmaz bir yenilik geliyor. Alışmak zaman alsada sanal gerçeklik işte budur dedirtiyor.

Video herşeyi gösteriyor. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=INDKNA7kXoo

video'yu izledimde bir yandan müthiş birşey öteki yandan amnesia felan oynarken küçük çaplı kalp krizi geçirilebilir:)

:) Özellikle ayakta izlerken kendilerine hakim olmakta zorlanıyorlar. Otururken o kadar değil. Buna özel filmler çıkacaktır ve bu tür başlıkları destekleyen oyunlar çıkmaya başladımmı işte o zaman olay kopacak sanırım. :)

• iyide oyunlar bunun için uyumlumu neyin nesi kısacası detaylı tanıtım anlatım bekliyoruz.

• Oyunların geleceğini belirleyen donanımlardan biri olacağı kesin. Türkiye için 1000-1500₺ arası bir fiyatla çıkacağını tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 9 Ocak 2014; 21:10:03 >
  • izlediğini düşünsene
  • Teşekkürler.
  • film izlemek icin bile alinabilir bu cihaz youtubede videolara baktimda Imax sinema salonunun icinde gibi hissettiriyor insani eger 1080p olursa ve video kalitesi cok iyi olursa film keyfi icin bile alinir bu cihaz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.