Şimdi Ara

Oculus Rift '2014'ün en büyük oyun teknolojisi' video ön inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
4.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HD olanı çıksın ilk alacaklardan birisi benim . İyi birde koltuk alacaksın bunun için harika olur , özellikle korku oyunlarında insana kafayı sıyırttırır bu alet . Genel olarak FPS ler de iyi olacak gibi duruyor TPS lerde nasıl bir performans veriyor acaba ... Öte yandan filmlerde animelerde dizilerde vs nasıl bir performans veriyor bunuda merak ediyorum . Destekliyor mu onuda bilmiyorum gerçi ama inşalalh sadece oyunlar için değildir kullanım alanı .

• ben note 3'ü gözümün dibine kadar sokuyorum,arkasına onu sabitleyecek herhangi bir cihsim buluyorum sonra otg den gamepad bağlıyorum ve benzeri bir deneyim yaşıyorum :)

• bel boyun eklem ağrı ve hastalıklarında çığır açacaktır
    20li yaşlara gelmeden artık dedem ninem olaylarını yakında görürüzuzak durun

boynun tutulupta doktora gitmeye gör... doktora Oculus Rift olayını anlatabilecek bir babayiğit tanımıyorum
    Oculus Rift..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 9 Ocak 2014; 13:22:52 >

• Bahsettiğim son Model 1080p Oled Panel Film Dizi ve Animelerde de süper performans verecektir. Şimdilerde bile oled Tv'lerin fiyatından dolayı yanına yaklaşılamıyor. Hem kafa hareketlerine göre hareket etme özelliğide kapanabilecektir ve 2d izleme seçeneğide olacaktır. Bu şekilde baş dönmesi yaşayanlarda rahatça kullanabilecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane almak için can atıyorum aslında ama nasıl bir fiyatla gelir hiç bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

İnanılmaz bir yenilik geliyor. Alışmak zaman alsada sanal gerçeklik işte budur dedirtiyor.

Video herşeyi gösteriyor. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=INDKNA7kXoo

video'yu izledimde bir yandan müthiş birşey öteki yandan amnesia felan oynarken küçük çaplı kalp krizi geçirilebilir:)
  • sahibinden.com da 900 tl den satıyodu geçen bi tanesi nereden bulduysa.
  • İnanılmaz teknoloji çıktığı gibi alacağım muhteşem şu video'lara bakın!

• quote:

Orijinalden alıntı: askerlikforum

sahibinden.com da 900 tl den satıyodu geçen bi tanesi nereden bulduysa.

link varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcitalip

ben note 3'ü gözümün dibine kadar sokuyorum,arkasına onu sabitleyecek herhangi bir cihsim buluyorum sonra otg den gamepad bağlıyorum ve benzeri bir deneyim yaşıyorum :)

/>

• playstation now diye birsey varken , bu cihaz nereye 2014 un en buyuk oyun teknolojisi oluyor?

• Bilinen anlamda oculus rift hic bir zaman bu nesil cihazlara cikmayacak cunki oculus rift in espirisi her iki goz icinde kayipsiz 1080p goruntu gonderimi. Bu nesil bunu yapacak gucde degil malesef, ps4 belki, bi nebze ama stabil olmayacagi icin ORift i bu nesil konsollsrda goremeyecegiz, kesin bu yani.
    Ancak sony kendi vr si yani sanal gercekcilik gozlugu uzerinde calisiyor, su goxe takilinca 150 inchlik falan dan degil direkt oculus gibi gozunle ne gordun onu algiladigin bir sistem uzerinde calisiyor, zaten coktamdir sony muhendislerinin oculus devkitleri uzerinde denemeler yaptiklari biliniyor.

Ayrica, oculus cok iyi bir teknoloji olsada her daim icin uygun degil, lcd yada monitorun yerini alir denmiste bu imkansiz, oyun esittir konfordur ve konfor lcd ve monutorlerdedir, bu tarz cihazlar cok guzel deneyim sunar ama tadimlik, 5 saat oyun oynayamazsiniz bununla mesela, bununla hir kac oyun turu disinda bir cok oyun turunu oynayamazsiniz, tps oyunlarin yarisidir ki tps bu cihazla iynanmaz, oynansada espirisi kalmaz.

• bununla harika olur :)
  • Hi Guy kullanıcısına yanıt
    Satilanlar protatip ve 720p arkadaslar uzak durun az biraz daha sabredin.

• motion sicknessı olanlar kullanamayacaklar diye düşünyorum. mesut reyizde de var ki rahatsız olmuş. half life motion sicknessı ortaya çıkaran en yaygın oyun, üstüne oculus rifti onda denettirmişler resmen eziyet. bir hevesle alıp motion sickness yüzünden kullanamayacak çok insan olacak, ben o yüzden alabilecek olsam bile almam
  • ulwi U kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz film vs icin uygun degil diye biliyorum hocam.
    Onun icin sony nin gozlugu en ideali. Bunda sadece iki goz icin ayri ayri goruntu olustuulmus oyun yada uygulamalar icin kullaniliyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Satilanlar protatip ve 720p arkadaslar uzak durun az biraz daha sabredin.

Tam anlamıyla ne zamana gelirki bu alet?
  • çok sade temiz bir anlatım kısa ve öz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Bu cihaz film vs icin uygun degil diye biliyorum hocam.
    Onun icin sony nin gozlugu en ideali. Bunda sadece iki goz icin ayri ayri goruntu olustuulmus oyun yada uygulamalar icin kullaniliyor,

Tam tersine film için de çok başarılı bir alet , hatta bir demo da sanki sinema salonundaki gibi bir efekt yapıyordu, etrafına bakınca sinemadaki koltuklar önde kocaman perde vs vardı ve filmlerdeki 3 boyut sinemadan daha iyi diyorlardı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.