Şimdi Ara

Octavia 2020 üstü A8 kasa 2 kollu direksiyon çok çirkin değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2021-sifir-0-km-octavia-elite-1.0-tsi-e-tec-110-ps-dsg-1000700490/detay

Arkadaşlar direksiyona tek takılan ben miyim? VW önceki kasada farları ortadan kesip içine etmişti. Her seferinde Octavia'ya bir pandik atıyorlar.

• Sadece direksiyon mu.

Bir markanin her aracı mı eğreti olur abi ya. Çok kro ve kaba saba saçma salak tasarımları var.

Hele o arkadaki koca fontlarla yazılmış skoda yazısı... Taşralı dursun emmi gibi gidip sanayideki aksesuarcıdan harf satın alıp sonradan yapıştirmış gibi... Gereksiz büyük ve fontu çok ucuz duruyor.

Oysa mesela 2021 Passatınkine bakin ne kadar klas ve elegant durmakta. Aslında Passatta da ilk yapılan 2019 makyaninda böyle büyük ve devasa yapiştirmislardi da sonradan fark edip 2021 makyajinda ufaltıp daha zarif bir hale getirdiler.

Zerafet ve inceliğin olmadığı her husus beni aşırı sinirlendiriyor.
  • göz alışmadığı için saçma geldi bana da. belki biraz zaman geçirince alışır göz

• Bence güzel. Zevk meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de beğenmedim
    Arkası da Focus 4 e benzemiş

• Direksiyondan önce o jantlar gözümü kanattı!

• ben bu direksiyonu çok beğenmiştim, tabi kullanıcıdan kullanıcıya göre değişebilir. ben alttan tutmayı daha çok seviyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sadece direksiyon mu.

Bir markanin her aracı mı eğreti olur abi ya. Çok kro ve kaba saba saçma salak tasarımları var.

Hele o arkadaki koca fontlarla yazılmış skoda yazısı... Taşralı dursun emmi gibi gidip sanayideki aksesuarcıdan harf satın alıp sonradan yapıştirmış gibi... Gereksiz büyük ve fontu çok ucuz duruyor.

Oysa mesela 2021 Passatınkine bakin ne kadar klas ve elegant durmakta. Aslında Passatta da ilk yapılan 2019 makyaninda böyle büyük ve devasa yapiştirmislardi da sonradan fark edip 2021 makyajinda ufaltıp daha zarif bir hale getirdiler.

Zerafet ve inceliğin olmadığı her husus beni aşırı sinirlendiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Millet kaç yaşında arabaları kazasız değişensiz arar.
    Siz 600-800 Bin TL lik sıfır arabanın direksiyonunda kalmışsınız.
    Direksiyonu beğenip beğenemeyenler demek ki alabilecek potansiyeldeki üst direk arkadaşlar.

Sizin açınızdan bakınca sizde haklısınız sanki, 800 bin TL ver direksiyonun üçüncü ayağını malzemeden çalsınlar. O kadar para veriyorum diyorsunuz. Akü yok xD

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

arkada sadece tek harf ve 3 rakam yeterli.

• Toros direksiyonu değil mi o?

• seat grubunun el yazısı fontuyla yapılan yeni arka model yazısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• görüntüsüne bir şey diyemem, ama kullanması çok rahat, emin olabilirsiniz.

• Araç komple çok güzel, direksiyonu kim dert etsin müdür.

• İzlediğim bir inceleme videosunda hatırladığım kadarıyla ayrı aparatı satılıyordu

• Çirkinlikte şuan ki Citroen direksiyonuyla yarışamaz.

• lrelaxl L kullanıcısına yanıt

ayrı aparat değil de üst pakette 3 kollu direksiyon geliyor sanırım

• Benim gibi alttan çok tutanlar için inanılmaz rahat. Bence sorun yok direksiyonda.

• gayet güzel görünüyor bence.

arkayı falan da düzelttiler de bişeye benzedi araba, önceki kare kütük benzeri farlar çok kötüydü.

• ya sanki alabiliyorsunuz da bk atıyorsunuz direksiyonuna Octavia 2020 üstü A8 kasa 2 kollu direksiyon çok çirkin değil mi? 

• bu hybrid e-tec araçlar tutulmadı mı.

Sanki her yerde bunların ilanı var gibi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.