Şimdi Ara

Ocak Ayından Sonra %50 Konsol Vergisi Hk. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
22.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben böyle bir resti çekecek avrupa göremiyorum siz nasıl görüyorsunuz

• Hocam sen ona % 9,11 lik bir yenden değerleme artış oranı ekle.

• Mizahi içeriğe konu olan gerçek paylaşımın sahibi olan leş zihniyetten bu yönde bir iyilik beklemeyin.

Ocak Ayından Sonra %50 Konsol Vergisi Hk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt

bu bir ihtimal karar da alabilirler kararlar da alabilirler hepsi masada seçenek. o bitse ocakta yeni abd başkanı koltuğa oturacak orada da işler sıkıntılı bu 2021 de sadece pandemiyle uğraşmayacağız belli oldu

• Bu vergiye ragmen yok satan ürünlerin fiyatini kim düsürür ki?
    Enayi olmak gerekir sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 30 Kasım 2020; 0:8:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %50 de yetmez daha da artacak.

• süre uzatılır, hatta bireysel alışverişler için de bu vergiyi geçerli hale getirebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

süre uzatılır, hatta bireysel alışverişler için de bu vergiyi geçerli hale getirebilirler.

+1

• ötv, yurtdışı çıkış harcı, imei kaydı bunlar da geçici değil miydi? hatta kaldırılmalarını bırakın bunlara yüzde 300-600 oranında zam gelmedi mi pardon güncelleme! bu vergilerden sonra başka vergilerin gelmemesi için akpnin gitmesi şart. yeni gelenlerin eski vergileri kaldıracağını sanmıyorum. çünkü devlet önceden getirilmiş vergileri kaldırmayı sevmez.

• Vergi düşmez o kesin düşerse de 7000₺ daha aşağı inmez series s ise 4500tl olur.
  • Kimse düşeceğine inanmıyor hepimizi ters köşe yaparlar umarım demek istiyorum fakat simdi ben alinca fiyat düşerse üzülürüm umarim herkes alabilir.

• Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt

Ben sana soylıyım güzel dostum amazon almanya italya fransa deme stok kovala paranı euro yap köşede beklet daha çok bekleriz biz vergilerin azalmasını

• Bkz:Telsiz kullanım ücreti

• 30 yaşındayım.. Ben bu ülkede bir verginin kaldırıldığını görmedim..

Bilmeyenler Google a sadece ÖİV yazabilirler..
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Stok yok ülkede müstehak derken stok rakamları ile ilgili bilginiz var sanırım?

80 milyonluk ülkeye 30 milyon tane ps5 gelip 10 gün de bitti sanırım??

Şubat yada Mart gibi Almanyadan bana da gelecek.Nasıl bir önlem alınacak merak ediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Stok yok ülkede müstehak derken stok rakamları ile ilgili bilginiz var sanırım?

80 milyonluk ülkeye 30 milyon tane ps5 gelip 10 gün de bitti sanırım??

Şubat yada Mart gibi Almanyadan bana da gelecek.Nasıl bir önlem alınacak merak ediyorum?

Üstte bir kısmına cevap vermiştim. Kalan kısmına da şu cevabı vereyim:

Bir defaya mahsus bandrol vergisi... Bu şu an zaten var ama pek uygulanmıyor ve tutarı düşük.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/bandrol-ucretleri-yeniden-belirlendi-yurtdisindan-getirilen-telefondan-20-euro-alinacak,ZX2y0HNo1EahtubsYPGruw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagiosmann -- 30 Kasım 2020; 3:43:19 >

• Reis acı reçete diyor kalkmaz dahada artırılır.
  • İnmesi mucize olur. Bu güne kadar hangi vergiyi kaldırdılar?

İleride korona vergisi bile gelir, niye üçüncü kere hasta oldun? bu sefer hastaneye yatıştan para kesicez vs vs.

• Hocam bence zam gelmese iyi. Yalnız bu konu ile bağıntılı merak ettiğim bir konu daha var. Yurtdışından herhangi bir yerden gelirken valizimde kutusundan çıkartılmış bir Playstation 5 olsa, Türkiye 'ye girdiğimde buna vergi öder miyim ?

• Kalkacak olan mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.