Şimdi Ara

Nvidia ve Midtown Madness düşmanlığı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu Nvidia'nın Midtown Madness serisiyle bi alıp veremediği var sanırım. Sürücüler güncellendikçe Midtown Madness serisini desteklememeye başlıyo. 1'dede aynısı olmuştu 2'dede. Gecen gün Mx-400'üme Det.6.50 sürücüsünü yükledim ve MM2'yi çatır çatır problemsiz oynadım. Ama kartı düz Mx olarak gördü ve performansı da güncel sürücülere göre baya düşük kaldı. Ama MM1 gene havai fişek gösterilerine devam etti :) Daha eski bi driverle MM1 de oynanabilir sanıyorum. Ama Nvidia'nın bunu niye yaptığını anlayamıyorum. Kasıtlı bişey olması komik geliyo, ama ne açıklaması var bundan başka?

• radeonlarda böyle bir sorun yok.nvidia yeni sürücülerinde midtown serilerini harcıyor eski sürücüler desteklerken...
  • Sorunlar şöyle
    Geforce 2 mx görmesi normal zaten öyle sendeki kartın çipi adı değişik etki etmez.
    Oyun çizgi çizgi arabalar gözükmüyor filan ise düzgün fixli craxcki var onu indir..Olmassa yamasıyla...

http://www.mizahmerkezi.com
  • midtown madness'in bu tip problemi yama indirilerek çözümleniyor..(lisanslı kullanıcı olmak gerekiyor)
  • Tam olarak çözümlemiyor yaması. Hala devam eden sorunlar şunlar:

1- Arabaların tekerlekleri yok (olaya bak).
    2- Arabanın ışıklandırma sistemi çalışmıyo.
    3- Trafik ışıkları çalışmıyo.
    4- Deniz kenarındaki korkuluklar görünmüyo.
    5- İçinden geçilen camlar görünmüyo.

Ayrıca londonda tam olarak texture sorunları çözümlenemiyo.

Sırf bu yüzden Ati almayı düşünüyorum.
  • ya beyler..Bu midtown MADNESSİN 3 SERİSİ ÇIKMIYOR MU?
  • ÇIKMIYOR :)
  • Mxrpm dikkat etmemişsin sanırım,sahil yolundaki ağaçların dalları da gözükmüyor.Bu arada beyler ben bu yama işini nasıl halledicem???
  • Evet sanırım gözümden kaçmış. Yamayla ilgili ne sorunun var ki? Şöyle bişey var aslında: Oyunun kurulum klasörünü değiştirmemen lazım. Yani kurulurken c:\program files... şeklinde çıkan klasöre kaydetmelisin. Yama ancak böyle çalışıyo. Yamadıktan sonra istediğin yere taşıyabilirsin :)
  • Bu arada MM3 önce XBOX için çıkacak..
    Ve donanimhaber in gamezone'da yayınlanmıştı shotları.Grafikler GTA3 e biraz yaklaşmış..

Artık o çevre aksesuarları ve ambient olarak Geometri dersinde üzerinde geliştirilen formülleri hesapladığımız şekiller olmayacak....Yani biraz silkiniyor MM!!
  • aynı sorun bendede vardı ben hallettim.Şimdi yapacağımız şu giriyorsunwww.google.com a veya microsoft.com dan midtown madness 2 1.01 patch ini indiriyorsun eğer xp kullanıyorsan 1.1 patchını indir.zaten 1 mb falan.sonra onu kuruyorsun ve şimdide sana onun crackı lazım megagames.com a gir pc oyunları bölümünden crack patchını indir ve crackla olsun bitsin bende sorunsuz çalışıyor
  • Abi ben patchi indirdim ama crack istiyo ve linkini verdiğin sitede bulamadım.Cracki cd'den yaparsam olay hallolurmu,eğer olmazsa sitenin içinde tam olarak nerde olduğunu yazarmısın...
  • patch dışında bi sitede okudum nvidialarda sadece detonator 3 6.03 surumu ılemı ne çalışabiliyomuş
  • Ee şimdi ben ne yapacam?Benim denediğim detonatorlar performansı daha çok düşürdü..
  • hayır cd deki crack yaramaz olmazwww.gamecopyworld.com a girin orada bulursunuz olmadıwww.google.com da midtown madness 2 1.01 patch crack diye arattırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.