Teğmen
02 Eylül 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar, ben HD2'min romunu 1.61'den 1.66'ya yükseltmeye çalışıyorum ancak telefon bulunamadı gibi komik bir hata alıyorum. Windows XP kullanıyorum, muhtemelen birşeyler yüklemek gerekiyordur ama sitesinde adam gibi bir açıklama yok, telefonu resetleyin bilgisayarı resetleyin gibi telekom teknik desteği standardında saçmalamışlar, forumda da aradım ama bulamadım. Başka bilgisayardan Vistadan da denedim aynı şey. Ya insan bir arayüz yapmaz mı yüklemeler falan için bu kadar telefon yapana kadar. Saçma sapan şeylerle zamanımızı çalıyolar, dün akşamdan beri bununla uğraşıyorum.
Lg 795FT+ monitörüm var. Yarım saat kadar çalıştıktan sonra zoom yapıp görüntü gidiyor, bazen de büyüyüp küçülüyor, titreşim yapmaya başlıyor. Açıp kapatmak fayda sağlamıyor, ama monitörü üst kısmından biraz geriye doğru ittirince görüntü düzeliyor. Monitörü açtım ama gevşek bi parça bulamadım. Birtek tüpün arkasındaki devre silikon gibi esnek bişeyle yapıştırılmış, elle rahatça oynuyor ve monitörün kapağına yaslanması için de sünger yastığı var. Aklıma gelen tek şey monitörü oynatınca bunun da oynayıp yerine oturması. Şu an için tamire vermek hamallıktan başka bir işe yaramayacak tahminimce. Bu problemle daha önce karşılaşan varmıdır? Teşekkürler.
cep tel kayıt ettirdikten sonra makbuz da ımei no mun yanlış olduğunu görüp görevliyi uyardım ancak görevli 14 sonra düzelteceğini söyledi. tekrar gittiğimde sisteme giremediklerini söyledi.Şimdi ben ne yapabilirim?
3.5'de Hot Cpu Tester ile 10. dakika civarında bir 300W birde 400W'lık psu patlattım. Tabi bunların ikisi de dandik markaydı. Simdi kalite birşey almak istiyorum ama basamaklar arası fiyat farkları bayaa fazla. İleride iyi bir ekran kartını da hesap ederek gerektiği güçte bir psu almak istiyorum. Tagan 330W düşünüyorum, yetermi acaba, 380W almaya değermi veya 480?
Ekran kartına ramsink yapıştırmak için ne kullanmalıyım ve nereden bulabilirim?
Arctic silver ceramique yapıştırıcı mı yoksa sadece iletken macun mu? Bunun fiyatı uygun geldi de.
Bu Nvidia'nın Midtown Madness serisiyle bi alıp veremediği var sanırım. Sürücüler güncellendikçe Midtown Madness serisini desteklememeye başlıyo. 1'dede aynısı olmuştu 2'dede. Gecen gün Mx-400'üme Det.6.50 sürücüsünü yükledim ve MM2'yi çatır çatır problemsiz oynadım. Ama kartı düz Mx olarak gördü ve performansı da güncel sürücülere göre baya düşük kaldı. Ama MM1 gene havai fişek gösterilerine devam etti :) Daha eski bi driverle MM1 de oynanabilir sanıyorum. Ama Nvidia'nın bunu niye yaptığını anlayamıyorum. Kasıtlı bişey olması komik geliyo, ama ne açıklaması var bundan başka?
Selam arkadaslar. Bugun kafayı duvara vurduktan sonra bi fikir geldi aklıma :)
Bu saf su iletken diil dimi? E biz anakartı komple saf su dolu bi kovada calıstırsak manyak O.C. yaparız, komple hersey saf suyun icinde, nası olur sizce?
Selamlar
Bugun bi celeron 950 aldım ve anakartıma taktım. Ancak makine acılmıyor. Bios sürümü 1006 yani desteklemesi lazım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 504
İkinci El Bölümü Mesajları: 258
Konularının görüntülenme sayısı: 30.219 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.