Yarbay
13 Haziran 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme
Toplam: 170 (Bu ay: 13)
Gönderileri

merhabalar arkadaslar isvicre zurih e 26 sinda 1 gunlugune gidecegim. acaba iphone alirken zurih apple store de kredi karti ile alisveris yapabiliyormuyuz yoksa yanima telefon parasini isvicre kronu olarak mi alayim. bundan once alan arkadaslar bilgi verirse memnun olurum, birde magazada tax free yapiliyormu yoksa sonradan mi yapiyorsunuz

200 liralık uydularda bile kanal kaydetme özelliği varken Philips’in 2021 2022 model yeni televizyonlarında USB rekort özelliği yok kumanda da YouTube tuşu yok Apple görüntü aktarma yok daha ne sayalım bu nasıl bir rezillik nasıl bir olaydır koskoca Philips nasıl olabiliyor bu kadar eksik televizyondaki tek özellik tek almaya sebep amblight özelliği gerisi hiçbir şey barındırmıyor nasıl çözüyorsunuz bu eksikleri geri vereceğim tv yi olamaz bu kadar ya

arkadaşlar jel akü 12v 7amper normal ups de kullanılırmı. devamlı şarjda tutmada sorun yaşayan varmı. lityum gibi mi acaba. aşırı şarj ne gibi sonuçlar doğuruyor deneyen var mı ?

ixirhost firmasından host kullanıyorum. spamlarla başımız belada. hergün 10 larca spam mail geliyor ve bununla alakalı sundukları çözümlerde çok pahalı. yandex yada google a yönlendirme söz konusuydu mailleri. acaba nasıldır. ücretsiz olanı varmı. yada hangisi iyi

Asus x570-f beyaz ışık da kalıp ekrana görüntü vermiyor , vga hatası olarak görülen bu hata için ekran kartı değiştim yine görüntü vermedi , flashback özelliği ile bios güncellendik rem değiştik ne yaptıysam yine beyaz led de kalıyor anakart işlemci çıkarttım taktım yani denenecek herşeyi denedim hata düzelmiyor . güç kaynağı ilk denemem gereken di çok kaliteli diye güya en sona bıraktım lakin therlmaltake de pek sorun çıkmaz bakalım anakart mı değil mi . kafayi yedirtti bana bugün bu anakart durduk yere siyah ekrana geçip kaldı öyle . sonuçları paylaşacağım rehber olsun
Asus x570-f beyaz ışık da kalıp ekrana görüntü vermiyor , vga hatası olarak görülen bu hata için ekran kartı değiştim yine görüntü vermedi , flashback özelliği ile bios güncellendik rem değiştik ne yaptıysam yine beyaz led de kalıyor anakart işlemci çıkarttım taktım yani denenecek herşeyi denedim hata düzelmiyor . güç kaynağı ilk denemem gereken di çok kaliteli diye güya en sona bıraktım lakin therlmaltake de pek sorun çıkmaz bakalım anakart mı değil mi . kafayi yedirtti bana bugün bu anakart durduk yere siyah ekrana geçip kaldı öyle . sonuçları paylaşacağım rehber olsun diye
abs baskıda ne yaptıysam taban sağ ve soldan yamuluyor crealty ender , anycubic hepsinde denedim anycubic daha başarılı ama yine oluyor yapıştırıcı kulllan nafile . varmı kesin çözümü olan gerçek abs için. yani piyasada değişik abs flamentler var yamılmayan ama abs oldukları bence meçhul , misal ESUN ABS PLUS yamuluyor piyasanın en iyilerinden çözümü olan var mı değişik yöntemlerle işi çözen
arkadaşlar bu anycubic mega s cihaza ne yaparsanız yapın kalibrasyon yaptıramıyorsunuz. sağdan soldan tam mm ayarlı olmasına rağmen. ne yaparsanız yapın yine ayar tutmuyor . yakınken alıp söküyor filamenti , uzakken yamultuyor . hele ki orta kısım da tamamiyle ayar tutmuyor yamulma oluyor . bu cihaz üstadları yardım bekliyorum .

2015 iMac sahibiyim çok sıkıntılı saçma bir işlem bu . aliexpress den aldım ekran yapışkanlarını işlemi yaptım ama yarım mm ekran sağda kalmış. şimdi söksem yine zay olacak bu yapışkanlar acaba ısıtsam oturtsam nasıl olur. deneyim olan arkadaşlar vardı

Arkadaşlar ender 3 pro şuan için fiyat performans açısından en iyi cihazlardan biri fakat kabinli olmaması ve abs baskıda büzülme sorunu yüzünden sorun yaşıyoruz. Bununla ilgili kabin çalışması yapan var mı. Veya ABS sorunu çözen varmı . kenarlardan büzülme sorunu oluyor ne yazıkki

Hakkında
Meslek: Computer Professional
İlgi Alanları: Bilgisayar,Silah,Otomobil
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
YILMAZTURK CASE
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.005
İkinci El Bölümü Mesajları: 396
Konularının görüntülenme sayısı: 625.299 (Bu ay: 306)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 124 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.