Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: trkocaer Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Kartın cama yakınlığına ve işlemci soğutucuna göre 3-5 derece daha soğuk çalışma ihtimali de var. Cama yakın oluyorsa ayrı bi kit alın hocam

Alıntıları Göster
    Bu doğru camla arasında mesafe çok düşükse ciddi derecede sıcaklığı artırıyor. Çözüm bulana kadar oyunlarda camı açmakla yetiniyorum. Cam montaj kauçuklarını uzatıp gpu ile arasındaki mesafeyi açmayı planlıyorum tabi gpu alabilirsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrpkr kullanıcısına yanıt
    https://www.coraxalpha.com/phanteks-dikey-ekran-karti-tutacagi
    buyurun hocam bu ürün
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler bilgilendirme için peki FPS de bir düşüklük söz konusu mu ? bir kaç video izledim eğer gerçekse 3-4 FPS oynuyor izlediklerimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daante

https://www.coraxalpha.com/phanteks-dikey-ekran-karti-tutacagi
    buyurun hocam bu ürün
    Ben alırken yoktu bulamamıştım phantekslerde kaliteli. Lakin kasanızda dikey montaj yeri yoksa ekstra vertical holder almanız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelkraladam

Bu mesaj silindi.
    Defol len denyo

Hocam aslında kasamı da değişeceğim. Bakıyorum ama ona uygun bir kasa pek bulamadım aslında. Öneriniz var mıdır ?
  • bixsi kullanıcısına yanıt
    Bu ekstreyi dolara çevirme banka kartları için mi, kredi kartı için de oluyor mu?
    İşbankasında böle bir seçenek yok sanırım
  • quote:

Hocam aslında kasamı da değişeceğim. Bakıyorum ama ona uygun bir kasa pek bulamadım aslında. Öneriniz var mıdır ?
    Xigmatek overtake kullanıyorum ama dediğim gibi dikey montaj yeri cama çok yakın. Çözüm bulmak gerek yada gpuya yük bineceği zaman camı çıkarman gerek benim kasa için konuşuyorum.

Kasanıza baktım hocam hal bu ki baya derin kasa aslına. Sizin kasada dikey takmak için yer var siz oraya mı takıyorsunuz diyeceğim de o zaman cama çok daha yakın olur. Sizde vertical holder ile kullanıyordunuz dimi ?
  • quote:

Hocam teşekkürler bilgilendirme için peki FPS de bir düşüklük söz konusu mu ? bir kaç video izledim eğer gerçekse 3-4 FPS oynuyor izlediklerimde
    Yok hocam testi de var hatta bakabilirsiniz aliexpress kablosuyla 400 liralık kablonun verdiği FPS bile aynı oluyor, tek mevzu kablonun da biraz kaliteli olması şart shielded olsun. FPS farkı olmaz.
  • Arkadaşlar ben Cooler Master H500M Kasasını kullanmaktayım bende MSI 2080 TI Gaming X Trio varken güç istiyen oyunlarda 80 derecelere varıyordu fanı %100 alsam 60-65 sabitleniyordu sizce bu normalmiydi? şimdi 3080 almayı planlıyorum kasamı değiştirmeme gerek var mı?
  • Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Evet dostum, ben Vakıfbank ve Enpara kredi kartlarını bu şekilde kullanıyorum. Bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın ekstresini TL / Döviz olarak değiştirilmesini isteyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim o zaman kabloya dünya para bayılmak zorunda değilim.
  • quote:

Kasanıza baktım hocam hal bu ki baya derin kasa aslına. Sizin kasada dikey takmak için yer var siz oraya mı takıyorsunuz diyeceğim de o zaman cama çok daha yakın olur. Sizde vertical holder ile kullanıyordunuz dimi ?
    Onu dedim zaten cama yakın oluyor diye vertical holder kullanmıyorum.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• arkadaşlar birazdan yeni ekonomi paketini acıklıycak albayrak. ekran kartlarına yeni getirilen vergide açıklanması bekleniyor.
    Hocam vertical holder kulansan camdan daha uzak olmayacak mı yahu ? vertical holder i anakarta daha yakın olan tarafa takmıyor musun sonuçta cama doğru değil de.
  • Ekran kartlarına yeni vergi mi getirilmiş kaynak ?
  • quote:

Hocam vertical holder kulansan camdan daha uzak olmayacak mı yahu ? vertical holder i anakarta daha yakın olan tarafa takmıyor musun sonuçta cama doğru değil de.
    Vertical holder alırsam evet biraz daha iç kısımda olur. Ekstra para vermek istemedim kendi dikey montaj yeri olduğundan dolayı. Cam mesafesini uzatmayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.