Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
244
Favori
2.619.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam olarak amazon.de de Zotac kaçta açıldı satışa.Ben heralde 16:35 gibi almışımdır.16:40 ta mesaj atmışım aldım diye.Bizimki gelirmi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir_hks

Şuan hali hazırda gtx 1060 6gb kartım var işlemcimde r5 2600 monitörüm 1080p,2k veya 4k monitörü 3-4 yıl içinde almayı pek düşünmüyorum sizce 3070 i beklemeliyim yoksa 2070 alsam benim için daha mı mantıklı olur?
    Böyle bir sidteöim olsaydı ve 1080pde ısrar etseydım
    Maksimum 1080ti /2070super sınırım olurdu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon NL üzerinden Ön siparişe açık [ TR gönderimi yok Yurtdışı tanıdık vasıtası ile almak isteyen olursa ]
    https://www.amazon.nl/ASUS-ROG-STRIX-RTX3090-O24G-GAMING-Grafische-kaart-ROG-STRIX-RTX3090-O24G-gaming/dp/B08HN51T8Q
  • hangi sitedeydi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbagiscan

Tam olarak amazon.de de Zotac kaçta açıldı satışa.Ben heralde 16:35 gibi almışımdır.16:40 ta mesaj atmışım aldım diye.Bizimki gelirmi acaba.
    16.20
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Demek 16:20 buraya 16:30 link koymuşlar 16:35 te almışım yaklaşık.İnşallah geç değildir.15 gün sonrada yollasa önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozitime

hangi sitedeydi bu
    incehesap
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Bu arada şöylede düşünebiliriz, TUF ile FE arası %5-6 lara çıkan farklar var daha şimdiden ve TUF OC yaparken sürekli PL ye takıldığı için güç kazanamıyor. Ama Strix daha şimdiden 3x8 pin ile daha fazla güç cekebilme kapasitesine sahip ve OC boost hizi 1935 Mhz olarak açıklandı. Ki EVGA da 3x8 pinli modeli 420w ve 1815mhz olarak açıklamıştı, mhz değişebilir siteden kalktı ama bu gösteriyorki Strix ~430 watt bile gelse TUF'un 375 wattına karşı 55 watt bir avantaja, ve çok daha iyi bir Mhz değerine sahip binned chiplere sahip olacak demek. Bu durumda TUF'un üzerine bi %5-6 da o koyarsa ki rahat koyabilir, gene temiz bir %20 fark elde edilmiş oluyor.
    Aynı zamanda flight sim DX11 ve CPU bound bir oyun, 4K da bile bunun etkisini görebiliyorsunuz, Total War ise nexusuda videoda dinlediyseniz herkesin söylediği gibi direk CPU bound bir oyun, GPUlar ile iyi scalelanmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baya iyi yakalamışsınız hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozitime

baya iyi yakalamışsınız hayırlı olsun
    teşekkürler
  • okanbagiscan kullanıcısına yanıt
    Ben saat 8 gibi aldım, 10-11 gibi stok bitti demeye başladı. Ama garip yani kartımdan hala çekim yapmadı siparişim alınmış ve kargoya hazırlanıyor demesine rağmen. Sende de böyle mi?
  • Gittigidiyor'da 1 kart var gözüküyor.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Tuf ingiltere de iptal oldu ellerinde ürün yokmuş. DE FTW3 e kaldık o da iptal olacak herhwlde

• Fr strix de iptal oldu ahah. Yalan oldu komple benim :)

• Hekatonkhir H kullanıcısına yanıt
    %20 bile olsa pek para etmiyor açıkcası 50 fps oluyor 60 fps bu yüzden yapılan tantanaya bakıyorsun birde performansa arada büyük fark var.

Fiyatı gerçekten süper ama onun bile pek doğru olduğu söylenemez zira özel tasarımlar 800 euro ile 850 euro arasında geliyor. Daha önce aynı paraya 2080 vs. alındığını düşünürsek tabi çok iyi. Ben parasından çok performansına baktığım için başarılı bulmadım bu seriyi 2080ti'dan geçme açısından. Yine de 3080 alacağım gibi duruyor strix veya ftw3 bekliyorum oc ile power limiti artar ise aldığıma değecek

Bu arada 3080'nin power limitini arttıran var mı hiç? 1-2 yerde deneyen gördüm ama başarılı olamadılar. Eskisi gibi shunt mod yaparak power limit artmamış.
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    ftw3 gelecek hissediyorum

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

önsipariş olsaydı iptal olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 18 Eylül 2020; 22:47:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Tuf ingiltere de iptal oldu ellerinde ürün yokmuş. DE FTW3 e kaldık o da iptal olacak herhwlde
    Olmyacak, sabah telefon la konuştum. Confirmed order. Dont worry 21-24 arası .de 'ye Evga stock giricek. o zaman dispatch olur
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Ultra değil ama hocam bizimki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Ultra değil ama hocam bizimki
    Ne fark eder dün 13.00 civarın da almadınmı ? Bi kota açıldı 20-30 dk durdu kapandı. Alabilen aldı. İlk önce manyaqcocuk almıştı ordan gördüm bende.
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.