Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk incelemeleri ve test sonuçlarını paylaşan donanımcıları seyrettim ama geçen hafta bahsedilen performans farkları görünmüyor, nvidia güzel kart yapmış ama reklam konusunda bence daha başarılı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenohsama -- 18 Eylül 2020; 21:49:8 >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Fiyatını çok merak ettim şimdi.
  • Fermiye laf etmeyin. İlk SLI sistemimdi. Kasa içini değil odayı ısıtırdı. Ampere ile Fermi nin alakası yok bu arada @Zero Limit. Soğutucuları gereği ampere en az ısınan seri. TUF bile 62c

Ampere yi öpüp başımıza koyalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Fiyatını çok merak ettim şimdi.
    Tr ye geldimi bilmiyorum. Vatanda yok MRSP si 1500 dolar olan 48 inç ile 55 fiyatı aynı vatanda. 55 Alınır 48 parasına ülkemizde.
  • The R0CK T kullanıcısına yanıt
    Ben 4 senedir LG 49" 4K TV'yi monitör olarak kullanıyorum, ufak pc monitörleri görünce içim sıkılıyor. Şiddetle tavsiye ederim.
  • amazon.de zotac trinity ile ilgili bilgi:

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

kartın stoğu çok kısa sürede bitmiş. ancak sistem hızlı güncellenmediğinden sipariş almaya devam edilmiş. yani ilk dakikalarda almadıysanız gelmeme ihtimali çok yüksek.
    ancak sipariş geçenler sıraya alındı diyor. tabi kartların ne zaman geleceği belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 18 Eylül 2020; 21:55:1 >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Vatandaki cx55 yeni gördüm.Dediğiniz gibi 55 i almak daha mantıklı
  • ARkadaşlar şu sistem 3080 için uygun mudur? 2k 144 ya da 2k 165 monitor ile birlikte.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirArthurDayne -- 18 Eylül 2020; 22:0:7 >
  • Dark_Passenger47 kullanıcısına yanıt
    Hekatonkhir H kullanıcısına yanıt
    Beyler ayıp oluyor ama Şavaş hocamı tanımasam dediginize bende inanırdım ama tanıyorum kendisini o yüzden lütfen kırıcı kelimeler kullanmayalım yönetim kadrosunda görev yapmış ve çok nazik yardımsever bi arkadaşımızıdır bu hakaretleri hak etmiyor lütfen kırıcı olmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Siz yapmayın bari, EK nın su bloğu için dostlar

Alıntıları Göster
    Başka bir amaç da yok zaten...
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Ampere elbette ki kötü bir kart değil
    Öyle bir güç tüketimine göre çok iyi soğutulmuş hatta
    Demek istediğim farklı anlaşıldı. Fermi bende kullandım performansı muhteşemdi o zamanlar.
  • Supervisor_ kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok nazik hocam kendisi, telegram grubunda kendisine hiçbir şey demememe rağmen, sadece soru sormama rağmen bak gruptan çıkarım, terbiyesizlik yapma, zibidi gibi ithamlarda bulundu bana, ben de ağzımı bozardım da gruptan çıkmayı tercih ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yılın sorusunu tekrar sorayım:

İnceleme için gelen kartları siteler geri gönderiyor mu Nvidia ya tekrar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Vatandaki cx55 yeni gördüm.Dediğiniz gibi 55 i almak daha mantıklı
    2. ekran olarak mantıklı ama hem günlük kullanım hem kontrol gerektiren pc oyunları için fazla büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

Yılın sorusunu tekrar sorayım:

teknoseyir sadece 2 gün kalacak demişti.
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

3070 için çektim hemen 1 tane baya iyi fiyattı oyunu satıyorum BTW
  • mtilhan zevkle engelledim ben de sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

Yılın sorusunu tekrar sorayım:

Cevaplıyorum nvidia clubu olarak evet. O kartlar kesınlikle satılamaz sitelerde tester gerı nvidia türkiye ofice dönüyor.
    Ama bazen ufak tefek bord ram ssd klavye tarzı şeyler siteye hediye ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supervisor_ kullanıcısına yanıt
    Bakın ben ilk başta hiçbir şey demedim, sadece o kadar gün o kadar mesajla bizi oyaladı sonra hiçbir şey söylemeyip gene aynı şeyleri söylemeye başladığını yazdım, karşılığında yazdığı cevapta edepsiz adapsız tarzı hakaretlere başvuran kendisidir. Yönetim kadrosunda görev yapmıştır, iyidir hoştur, ama bu bu konuda bizi o kadar gün bekletip sonra hiçbir şey söylemeden ortadan kaybolduğu, sonra gene aynı şeyleri yapmaya başlayıp bunu yüzüne söyleyince hakaretamiz cevaplara başvurduğu gerçeğini değistirmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.