Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.caseking.de/pc-komponenten/grafikkarten/nvidia/geforce-rtx-3080

Evga en pahali asusdan bile pahali.

Ayvayi yedim gg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lagethon kullanıcısına yanıt
    2.0 yok galiba o oyunda. En azından 2-3 ay önce yoktu hala yoktur neden gelsin bu saatten sonra
  • https://www.amazon.fr/gp/product/B08HN7VVLJ/ref=ppx_od_dt_b_asin_image_s00?ie=UTF8&psc=1

Amazon fr ürünü komple kaldırdı. Sipariş iptal olmadı şuana kadar ama.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Gelirse gelir :)https://www.caseking.de/pc-komponenten/grafikkarten/nvidia/geforce-rtx-3080
    Almanya'dan fiyatlar belirlenmeye başlamış. Almanca'm olmadığı için yorum yapamıyorum ama açıklamalarda konulan fiyatların olacağından daha yüksek konulduğuyla alakalı bir açıklama varmış sanırım.
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta girdim oyuna vardı ayarlarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/isa05b/strix_from_amazon_france/?sort=new

Siparişi iptal olanlarda olmayanlarda var. Bu arada Amerika'da MSI siparişi verip hala siparişleri iptal edilmemişler de var.
    https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/isa05b/strix_from_amazon_france/g578w7d/?utm_source=reddit&utm_medium=web2x&context=3

Siparişi Amazon'un belli güvenlik parametrelerine takılıp iptal olanlar varmış. (farklı ip'den giriş yapmadır, 2 aşamalı doğrumalayı başarılı yapamayanlar vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtilhan -- 14 Eylül 2020; 13:22:20 >

• mtilhan kullanıcısına yanıt
    valla bana normal kart fiyatına strix almışız gibi gelmişti ama bilemiyorum tabii...

neyse iptal gelirse de yapacak bir şey yok önümüzdeki maçlara bakarız.
  • meku kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız Hocam bende sattım fiyatlar düşer diye beklemek zor oluyor.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Teklifim geçerli hocam.

• 3 bin lira bütçeyle yapılabilecek en iyi ekran kartı alışverişi ne olur? RTX 3000 serisi beklenmeli mi? Zaten 3000 serisi bu fiyatlara zor gibi ama en azından eski seride indirim olma ihtimali var. Tavsiyeleri bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Teklifim geçerli hocam.
    Istanbul gumrukte tanidigin varmi ? Kartlar gumrukte suan.

Fiyatini hala ogrenemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: hyperion7599

İnternette gezinirken böyle birşeye denk geldim ve paylaşmak istedim. Doğru olduklarını sanmıyorum ancak insanın yinede morali bozuluyor.
    İnşallah bu fiyatlar doğru değildir. Bu fiyatlar ile çıktığında TR'den umarım kimse almaz. Bizim firmaların alayı kazıkçı. Kendi milletini düdükleme peşinde hepsi. Gider amazondan alırız yinede bunlara kaptırılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Amd Rdna 2 ile ancak konsol çıkarır
    Sen bile yapma bunu lütfen.

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    -şu an bir gpu almak istiyorsanız 3000 tl ile 2.el 1080ti alabilirsiniz. daha uyguna da düşürebilirsiniz. hala gayet güçlü bir kart, RT takıntısı yapılmazsa 2-3 sene daha kullanıcısını üzmez bence...

-performansını bilmemekle birlikte 3060 vs. gibi kartlar için 3000 serisi bekleyebilirsiniz, ama onlar da 3000 tl'den yüksek olacaktır.

-AMD de önümüzdeki ay sonunda yeni gpular tanıtacak onları da bekleyebilirsiniz. Daha düşük bütçeye uygun gpu'lar ürettiğini tahmin ediyorum. 4-5k civarı alınabilecek güzel gpular gelebilir belki...

-2070super, 2080 gibi kartları bu fiyata (3000 tl) sıfır olarak alamazsınız. yani eski serilerde o kadarlık bir indirim olmayacaktır. şu andaki fiyatlarına göre %10-20 civarı bir indirim bekleyebilirsiniz. sonra da zaten üretimi biten bu kartlar piyasadan silineceklerdir. bunların 2.ellerini bekleyebilirsiniz ama o fiyata da kısa vadede zor gibi... "minimum" 6-7 ay bekleyebilirsiniz, bilemiyorum??? kurun durumu da malum zaten...

-2070'i ve altını zaten almayın.

şu aralar çarşı karışık yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 14 Eylül 2020; 14:23:45 >

• İlk etapta toplam 50 adet ürün geliyormuş sanırım türkiye ye zaten, bazı firmalara da çok sayılı geliyomuş bu fiyatı etkilermi tartışılır 🤔

• WSH412 W kullanıcısına yanıt
    50 adet mi? Numune mi gönderiyorlar hocam 50 nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

3 bin lira bütçeyle yapılabilecek en iyi ekran kartı alışverişi ne olur? RTX 3000 serisi beklenmeli mi? Zaten 3000 serisi bu fiyatlara zor gibi ama en azından eski seride indirim olma ihtimali var. Tavsiyeleri bekliyorum...
    3 bin bütçe ile RTX 3000 çok zor olur. 2.el 2070 ve 2070 Super düşünebilirsiniz. Ben yerinizde olsam AMD' nin 6000 serisinin tanıtımını beklerdim. Orada hem bütçe dostu hem performanslı kartlar tanıtılabilir. AMD' nin yazılımsal sıkıntıları da var tabi, onu da göz ardı etmemek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanydn

İnşallah bu fiyatlar doğru değildir. Bu fiyatlar ile çıktığında TR'den umarım kimse almaz. Bizim firmaların alayı kazıkçı. Kendi milletini düdükleme peşinde hepsi. Gider amazondan alırız yinede bunlara kaptırılmaz.

Alıntıları Göster
    Bende doğru olmamasını umuyorum ama firmaların ne kadar kan emici ne kadar aç oldukları belli. Yine de bir umuttur yaşamak

• quote:

Orijinalden alıntı: WSH412

İlk etapta toplam 50 adet ürün geliyormuş sanırım türkiye ye zaten, bazı firmalara da çok sayılı geliyomuş bu fiyatı etkilermi tartışılır 🤔
    sayı çok az kaynak var mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSH412

İlk etapta toplam 50 adet ürün geliyormuş sanırım türkiye ye zaten, bazı firmalara da çok sayılı geliyomuş bu fiyatı etkilermi tartışılır 🤔
    50 adet DISTRIBUTOR BASI

50 adet ulkeye giris miktari degil.

Paniklemeyin :). Bende bilmiyorum ama mantik bu sekilde

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.