Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır, satıcısı amazon olan ürünlerde her şeyi peşin olarak ödüyosunuz, gerisine karışmıyosunuz
  • Bana daha gelmedi. Hazirlikliyim ben de hahahahah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de halen iptal yok. İnşallah gelmez. 🙏🙏🙏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Next-generation NVIDIA Quadro RTX (Ampere) to feature 10752 CUDA cores
    https://videocardz.com/newz/next-generation-nvidia-quadro-rtx-ampere-to-feature-10752-cuda-cores

Gddr6x çok pahalı olduğundan dolayı gddr6 kullanılmış görünüyor.48 gb dan bahsediyoruz sonuçta.Temmuz ayı söyleniyor.Bu ay içinde zaten super seriside gelme ihtimali yüksek.3090 super veya ti modeli hala ihtimal dahilinde.
    ------------------

NVIDIA's next-gen Titan RTX specs teased: 48GB GDDR6X and over $3000

Read more:https://www.tweaktown.com/news/75147/nvidias-next-gen-titan-rtx-specs-teased-48gb-gddr6x-and-over-3000/index.html

3500 dolarlık kartlar çok yakında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 14 Eylül 2020; 15:44:20 >

• perşembe günü ürün stoklara girer mi sizce ne düşünüyorsunuz ? itopya, sinerji gibi yerlerden alabilir miyiz direkt kartları fiyat olayına girmiyorum bile 8-9 arası gelirse iyi gibi görünüyor nvidia fiyat açıklayarak ortalığı sağlam karıştırdı.
  • meku kullanıcısına yanıt
    Az önce satıcılardan birini aradım henüz belli değil takip edin diyorlar.
  • 3060Ti da geliyor, ve Nvidia, Amd nin girmeye calistigi butun fiyat araligini Superler ve Ti lerile doldurup, BigNavi yi bogmak istiyor.

AMD nin tek sansi su anda, 3060-3070 in performanslarini DAHA UCUZA vermek olacak... 3090 a yaklasabilecegini zaten kimse dusunmuyordur su anda (bi supriz olur mu? sanmam) ama 3080 i bile yakalasa 100 euro ucuza verse , buyuk bir darbe vurur...

heycanla bekliyoruz.
  • Ben bi satıcıyla görüştüm 17'sinde satışa sunulacak dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanydn

Ben bi satıcıyla görüştüm 17'sinde satışa sunulacak dedi
    gece 12 de mi satışa sunulacak acaba ona göre pusalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

-şu an bir gpu almak istiyorsanız 3000 tl ile 2.el 1080ti alabilirsiniz. daha uyguna da düşürebilirsiniz. hala gayet güçlü bir kart, RT takıntısı yapılmazsa 2-3 sene daha kullanıcısını üzmez bence...

-performansını bilmemekle birlikte 3060 vs. gibi kartlar için 3000 serisi bekleyebilirsiniz, ama onlar da 3000 tl'den yüksek olacaktır.

-AMD de önümüzdeki ay sonunda yeni gpular tanıtacak onları da bekleyebilirsiniz. Daha düşük bütçeye uygun gpu'lar ürettiğini tahmin ediyorum. 4-5k civarı alınabilecek güzel gpular gelebilir belki...

-2070super, 2080 gibi kartları bu fiyata (3000 tl) sıfır olarak alamazsınız. yani eski serilerde o kadarlık bir indirim olmayacaktır. şu andaki fiyatlarına göre %10-20 civarı bir indirim bekleyebilirsiniz. sonra da zaten üretimi biten bu kartlar piyasadan silineceklerdir. bunların 2.ellerini bekleyebilirsiniz ama o fiyata da kısa vadede zor gibi... "minimum" 6-7 ay bekleyebilirsiniz, bilemiyorum??? kurun durumu da malum zaten...

-2070'i ve altını zaten almayın.

şu aralar çarşı karışık yani...
    1080ti güzel ama o kadar eski nesile dönmek istemiyorum. Aslında aklımda 5600xt var AMD tarafında Nvidia'nın teknolojik avantajlarından faydalanabilir miyim diye bakıyorum. 3060 piyasaya şuanki 2060 ların fiyatlarında çıksa fena olmaz aslında. 3-3.5 arasında olsa ciddi iş yapar ama bakalım. Duyurusu bile gelmedi. Beni korkutuyor biraz 2070 ler felan da aşırı pahalı şuan. Şuanki kartımla da mutluyum ama yüksek ayarda oynama takıntım yüzünden zorlanıyor biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afrojack214

3 bin bütçe ile RTX 3000 çok zor olur. 2.el 2070 ve 2070 Super düşünebilirsiniz. Ben yerinizde olsam AMD' nin 6000 serisinin tanıtımını beklerdim. Orada hem bütçe dostu hem performanslı kartlar tanıtılabilir. AMD' nin yazılımsal sıkıntıları da var tabi, onu da göz ardı etmemek gerek.

Alıntıları Göster
    Bir dönem sürücü problemleri olmadı değil ama aylardır başımı ağrıtmadı RX590 Şanslıyım sanırım. AMD'nin kartları Kasım'da mı çıkıyordu? Nvidia alıyım diyorum da şuan bütçem anca 2060'a yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

https://videocardz.com/newz/acer-xv282k-kv-is-a-28-inch-4k-144hz-gaming-monitor-with-hdmi-2-1

Nerede bu HDMI 2.1'ciler?
    Maşallah fiyata gel.28 inç monitörde 4k çok mantıksız geliyor bana.Bu fiyata 55 inç oled veya qled 95t alınıyor hemde real 4k 120 hz.

• Test sonuçları ve detaylar acıklanacaktı bugün saat kaç gibi olacaktı bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Maşallah fiyata gel.28 inç monitörde 4k çok mantıksız geliyor bana.Bu fiyata 55 inç oled veya qled 95t alınıyor hemde real 4k 120 hz.

Alıntıları Göster
    27 inç'te 2K bile başlangıç seviyesiyken bence de gereksiz zorlama.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Var hocam siz bana özelden gerekli bilgileri iletin ben yardımcı olurum size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caseymert kullanıcısına yanıt
    Çarşambaya ertelendi o mesele.
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    1080ti, 5600xt'yi sabah kahvaltıda yer.

ayrıca düz 2070'i diyorsanız o da 1080ti gücünde değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 14 Eylül 2020; 16:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meku

gece 12 de mi satışa sunulacak acaba ona göre pusalım :)

Alıntıları Göster
    Yok hocam ben aradım konuştumda bir de n11'den sordum bu n11 ss. Satıcı qp bilişim. Gün içerisinde satışa sunulacak dedi. Aradığımda öğlen gibi başlar falan dediler. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Hocam saf performans olarak öyle ama bu tip eski nesil kartların testlerine baktığımda garip bir şekilde misal 5700xt kimi testte 1080ti önünde. Çok detaylı bilmiyorum o nedenle net bir çıkarım yapamıyorum ama yine de tavsiyenizi dikkate alıp bakacağım. Bu arada 5600xt felan düşünmemin nedeni 2 bin lira civarına bulunabiliyor olması. %50 fiyat farkı var 1080ti ile arasında.
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.