Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oldboy86

Kurlarin son 4 ay icerisindeki degisimini gorunce fiyatlari sisireceklerine eminim artik. Nvidia FE Turkiye satisi olursa ve yazdigi fiyatlara satarsa muhtesem olur. Vatan vs. gibi kan emiciler dusunsun sonrasini.
    Keşke getirseler de alsak olması gereken fiyattan ama imkansıza yakın olarak düşünüyorum. Vatan gibi yerlere paramı kaptıracağıma hiç almam zaten. Tek çare avrupa gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

kaynak: reddit'teki çılgın gençler.

ben de inanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Beğenmediğiniz reddit ( söz ettiğim subreddit r/nvidia), dünya dili ingilizce ile birlikte hem EU hemde USA ve birçok enthusiast kullanıcının buluşma noktası.

Reddit'de birçok kez fotosu konularak kanıtlandı bu iptal olayının, hem chat transcript hemde gelen email leri foto koydular. İptal ediliyor malesef. Çoğu kullanıcı en doğru bilgileri r/nvidia + videocardz + kopite7kimi den aldı son 5 ayda.

Size geçen günde dedim gerçi deneyin ve sonuçları paylaşın diye, inşallah sizinki iptal edilmez ve kart elinize ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 14 Eylül 2020; 11:24:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Sevgili dostlar çok fazla pm alıyorum, buradan da yazmak icap ediyor, ne pm den, ne de başka bir kanaldan size bilgi verme şansım maalesef yok. Beni tanıyanlar bilirler her zaman bilgiyi paylaşmaktan yanayım. Ancak bu sefer Nvidia çok ağır şartlar koşmuş durumda. Benim verdiğim bilgi kırıntıları bile sakıncalı, ancak insanların mağdur olmaması adına yazma ihtiyacı duydum. Preorderlar maalesef tek tek iptal edilecektir. Hem bu talebi karşılayacak miktarda kart yok, hem de lansman oldukça hararetli olacak, bölgesel kampanyalar vs. derken. O nedenle kimsenin olumsuz etkilenmemesi için preorder açtırmamıştı Nvidia. Yine de alabilen arkadaşlar olursa hayırlı olsun, iyi günlerde kullansınlar.

Tekrar yazmakta fayda görüyorum sadece sakin olun ve 2 gün daha sıkın dişinizi. Fazlasıyla değecek emin olabilirsiniz.

Sevgiler,

Savaş
    O zaman bende şu bombayı patlatayım. Kartlar gümrükte şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Sevgili dostlar çok fazla pm alıyorum, buradan da yazmak icap ediyor, ne pm den, ne de başka bir kanaldan size bilgi verme şansım maalesef yok. Beni tanıyanlar bilirler her zaman bilgiyi paylaşmaktan yanayım. Ancak bu sefer Nvidia çok ağır şartlar koşmuş durumda. Benim verdiğim bilgi kırıntıları bile sakıncalı, ancak insanların mağdur olmaması adına yazma ihtiyacı duydum. Preorderlar maalesef tek tek iptal edilecektir. Hem bu talebi karşılayacak miktarda kart yok, hem de lansman oldukça hararetli olacak, bölgesel kampanyalar vs. derken. O nedenle kimsenin olumsuz etkilenmemesi için preorder açtırmamıştı Nvidia. Yine de alabilen arkadaşlar olursa hayırlı olsun, iyi günlerde kullansınlar.

Tekrar yazmakta fayda görüyorum sadece sakin olun ve 2 gün daha sıkın dişinizi. Fazlasıyla değecek emin olabilirsiniz.

Sevgiler,

Savaş
    Bu durumda geçenlerde konuştuğum firmanın kampanya dediği durum da devreye giriyor. Nvidia fiyatlar üzerinde kontrole sahip olduğuna ve kartlar da gümrükte olduğuna göre ilk parti için fiyatlar dolar/euro açısından şuankine göre değerlendirilmekle mükellef olmalı. Yani 7-8 bandına customları alabileceğiz gibi görünüyor. Tabii stok noktası önemli. Bir kaç site açık bekleyeceğiz anlaşılan ve 16'sında fiyatlar açıklanmış olacak TR'de bu durumda.

hızlıdan edit: ilgili firma aslında ay sonu satış durumundan bahsetmişti o kısım biraz çelişiyor kafamda ama :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 14 Eylül 2020; 11:34:19 >

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Bizzat sizle görüşüp NDA şartlarını mı bildirdi NVIDIA ? yani böyle bir işlemi meşgul oluyorsunuz profesyonel inceleme filan gibi? Mesela sarı cizmeli mehmet ağa olarak beni zerre kadar ilgilendirmez NDA çünkü bana bizzat tebliğ edilen bir şey değil.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Gelince bir test patlatırsınız o zaman hocam
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    1-Reddit'in ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Bana mesaj yazarken en basit konularda açıklama yapmanıza gerek yok, boşuna yormayın parmaklarınızı.

2-Reddit'i beğenmeme ya da Reddit'e sallama hakkım ve özgürlüğüm vardır. Ayrıca yerli forumlarda sık sık gördüğümüz: "Reddit'te gördüm kesin doğrudur" "Reddit'tekiler şöyle diyor, o zaman kesin doğrudur!" ifadelerine allerjim olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.

3-O dediğiniz chat ekran görüntüsünü gördüm, satıcının karşısındaki kişiyi geçiştirmek için uydurduğu bir şeye benziyordu. Yani ben bu söylemi hiç inandırıcı bulmadım, kaynağa da itibar etmedim. Nvidia'nın Asus'la Amazon'un arasına girip ön siparişleri iptal edebileceğini inandırıcı bulmadığım gibi...

4-Evet bana öyle dediniz, ben de size: "iptal edilse ne olacak ki?" demiştim. Hala da öyle diyorum.

5-Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

• Türkiye'de founders edition satılmayacak mıymış? Bir sürü mesaj var anlamadım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Jensen Huang Whatsapp'tan bizzat yazmış hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Gelince bir test patlatırsınız o zaman hocam
    Insallah. Tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgiler birbirine girdi. son olarak anladığım 3080 ti FE edition çıkacak ve Türkiyede nvidianın sitesinde yazan fiyattan satılacak
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    birçok "veteran" forum kişiside, asla satılmayacak, satılırsa bende bu işi bırakırım filan diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

bilgiler birbirine girdi. son olarak anladığım 3080 ti FE edition çıkacak ve Türkiyede nvidianın sitesinde yazan fiyattan satılacak
    Bana da bir duyum geldi ama NDA'dan dolayı burada açıklayamam...

Fakat ipucu vermek gerekirse: 3080 ti super plus platinum turbo ultra hardcore diye bir model çıkacakmış, 64 gb vram'i olacakmış ve 5000 liraya satılacakmış.

2 gün daha sabredin NDA var, olayı tam açıklayamıyorum, açıklarsam evimi FBI basacak, helikopterden sarkıp, camı kırarak içeri girecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 14 Eylül 2020; 12:2:57 >
  • faithlesszombie kullanıcısına yanıt
    Nvidia founders edition kartların doğrudan kendi sitelerinde satılacağını yazmış. Makale sayfalarını doğrudan çeviri yapmak yerine bölgeye özel oluşturuyorlarsa FE kartları nvidia uzerinden alabileceğiz sanırım. Benim anladığım bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Hocam olmadı fakat bu. Amerikan vatandaşlığı görevimi yerine getirip sizi şikayet etmem gerekiyor gerekli mercilere.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Aynen, millet bir hype yakaladı diye bazıları bahaneyle dikkat çekmeye çalışıyor, gibi...
  • Arkadaşlar 4080 3090Tİ'dan sadece yüzde 2 fazla performanslı olacak boşuna aldınız yani tamamen keşke paranızı çöpe atsaydınız daha iyiydi.3090'a OC yapınca da 4090ı geçiyormuş çünkü öyle
  • Yapacakları tek şey sınırlı sayıda o sayfada söylenen fiyattan fe satmak olur.
  • şu euro 8.75 falan olsun alıcam yoksa kartı alana kadar çok ağlıcaz :D
  • Psikobat P kullanıcısına yanıt
    bence de öyle...
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.