Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yurtdışı banka kartı sorun olur. Amazon TR ise satıcı banka kartı ile alabilirsiniz.

• OssiiE kullanıcısına yanıt

kredi kartımda o kadar limitim yok nakit olarak banka kartımda duruyor bir sıkıntı olur mu ki

• 0rka kullanıcısına yanıt

amazon tr üzerinden alacağım ama gönderen germany olursa bir sıkıntı çıkarır mı

• perseyuz kullanıcısına yanıt

Kontrol ettim şimdi Amazon Germany satıcısında parayı Amazon TR çekmiş. TR çekerse sıkıntı olmaz gibi

tamamdır hocam teşekkürler

Bankamatik kartında Günlük harcama limiti olabilir. Bankayı arayıp onu teyit edin.

Genelde bundan dolayı onay vermeme olabiliyor.
  • OssiiE kullanıcısına yanıt

enpara banka kartım üzerinden alışveriş yapacağım limitleri kontrol ettim yurtdışı ödeme de açık nasipte varsa alacağım bakalım

• Adam 1399 poundtan FE 3090 sattı. Bunun üstüne millet 3080 alıyor bizde.

amazon tr'den satın almak ile farkı yok taksit bile yapabiliyorsun, direk TL olarak çekiliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 20 Ocak 2021; 17:35:50 >
  • Evet şu an Biostar GeForce G210'um geldi. Kendisi RTX 3060 Ti gelene kadar arkadaşım olacak. Özlemişim bilgisayarı  

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

kaça geldi hocam?

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

ben de dün asus geforce g210 aldım 3060 Ti gaming x trio'nun gelmesini bekliyorum hocam aynı durumdayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halesia Carolina -- 20 Ocak 2021; 16:39:48 >
  • Bakın ödeme yönetmi konusunda dikkat edin.Sonra benim gibi zora düşmeyin  

Amazon TR dışından aşacağınız ürünler için Banka hesap kartı kullanmayın. Çünkü hesap kartları 3D olmadan satışa onay vermiyor ve onaylanmıyor.Kredi Kartı ile alım sağlarsanız 3D güvenliksiz alabiliyorsunuz.Ben Banka kartı ile aldım.Şimdi ödeme yöntemini değiştir seçeneğini tıkladığımda "sistemsel hata üzgünüm" diye uyarı çıkıyor.Müşteri hizmetleri kayıt oluşturdu çözüme kavuşturmak ve kayıtlı kredi kartımdan parayı çekmek için.Eğer çekemezse ürünü iptal edip tekrar almak zorundasınız dedi.

Aman dikkat şuan tırnaklarımı yiyerek bekliyorum ben

• g210 kaça geldi arkadaşlar eski kartların piyasasına pek hakim değilim ama da farklı bir kart gelecek  

• denizlion kullanıcısına yanıt
    Korkuttun hocam beni şimdi :) Ayda yılda bir kart düşürdük o da iptal olursa kafayı yerim.

Akşam tekrardan bi kredi kartı ekleyip güncelleyeceğim siparişi umarım dediğin gibi bir sıkıntı çıkmaz.

bedava :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Korkuttun hocam beni şimdi :) Ayda yılda bir kart düşürdük o da iptal olursa kafayı yerim.

Akşam tekrardan bi kredi kartı ekleyip güncelleyeceğim siparişi umarım dediğin gibi bir sıkıntı çıkmaz.

ödeme yönetimini değiştir dediğinde almanya amazon hata veriyor.Ben şikayet kaydı oluşturdum.finans departmanı çözmeye çalışacak sözvermeyelim dedi.benim kart eklememede gerek yok zaten kredi kartım ekli.çözmelerini umut ediyorum bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

Bakın ödeme yönetmi konusunda dikkat edin.Sonra benim gibi zora düşmeyin  

Amazon TR dışından aşacağınız ürünler için Banka hesap kartı kullanmayın. Çünkü hesap kartları 3D olmadan satışa onay vermiyor ve onaylanmıyor.Kredi Kartı ile alım sağlarsanız 3D güvenliksiz alabiliyorsunuz.Ben Banka kartı ile aldım.Şimdi ödeme yöntemini değiştir seçeneğini tıkladığımda "sistemsel hata üzgünüm" diye uyarı çıkıyor.Müşteri hizmetleri kayıt oluşturdu çözüme kavuşturmak ve kayıtlı kredi kartımdan parayı çekmek için.Eğer çekemezse ürünü iptal edip tekrar almak zorundasınız dedi.

Aman dikkat şuan tırnaklarımı yiyerek bekliyorum ben

Banka kartıyla aldım ve herhangi bir sıkıntı çıkmadı. 3D sordu eyvallah ama seriden hallettiğimden problem yok. Ben hızlı al dedikten sonra bile hesaptan çıkış yaptı ama dakikada 130 kelime yazdığım için ne bot, ne insan ne de herhangi bir canlı hızıma yetişemedi.  

• 
Sayfa: önceki 20302031203220332034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.