Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben birşey demedim ki zaten siteler yanıltıyor biri 3080 ile skor atarsa farkı görürüz işte birebir. Şuan 72-73 alıyormuş 69 eski biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 22 Kasım 2020; 21:10:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Ben birşey demedim ki zaten siteler yanıltıyor biri 3080 ile skor atarsa farkı görürüz işte birebir. Şuan 72-73 alıyormuş 69 eski biraz.

Eyvallah :)

• Oldboy86 O kullanıcısına yanıt

Hocam TechPowerUp benchmarkları yanlış. 1e1 elden karşılaştırmada hatalı sonuçlar var başka kimseninkine uymuyor vs. Şu an atılmaması gereken benchmarklar yani hata yapmışlar gibi gözüküyor galiba RX6000 konusunda konuşulmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperJk

gelir gelir benim ürün kargoya verildi yazıyor bile gaming x alan da vardı onunki de kargoda görünüyor

Benimki de kargoya verildi az önce

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    Kargoya vermişler hayırlısı bakalım

• Weuiwer W kullanıcısına yanıt

O zaman guru3d de yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldboy86 -- 22 Kasım 2020; 21:18:38 >
  • Seriyye1453 kullanıcısına yanıt

yapmayın kıskanıyozzzzz

• gigabyte 3080 ve 3070 fiyatları artıyor hepsiburada da:)

• Hepsiburada Gigabyte 3070 6600 TL yakın satıyordu. şimdi baktım 6850 lira olmuş NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Oldboy86 O kullanıcısına yanıt

Hocam ellerindeki driverlar ram vs birçok şey etkilemiş olabilir sonuçları. Ama 2k ve 4k da daha düşük performansı var RX serisinin bunu hepsi söyledi sanırım.

• arkadaşlar aorus 3080 10k ya alınır mı ? ne dersiniz indirim beklemelimiyiz

• sahmeran23 S kullanıcısına yanıt

Almayin degmez. hicbir ozelligi yok. marka sadece.

• Weuiwer W kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 22 Kasım 2020; 21:32:35 >

• SuperMert kullanıcısına yanıt

6800xt'nin karşısına 1500 dolarlık 3090 koyuyor ama 80 dolar fark olan 3070 ve 6800 kıyaslanır mıymış? 3080'e 15 bin vermiş de hazımsızlık mı olmuş acaba...

• Sinerjiden 7.5 8 e 3080 alanlar noldu ya gönderiyorlar mı iptal mi merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

Sinerjiden 7.5 8 e 3080 alanlar noldu ya gönderiyorlar mı iptal mi merak ettim.

Yarın belli olur. Arayıp sorucam. 8050 tl ye aldım.

• BhdrBss B kullanıcısına yanıt
    İptal olsa olurdu ya , tek sen mi aldın ki , bende sanalmarketimden aldım distribütörden otomatik olarak stok siteye yansımış ama iptal etmediler gelen ilk ürünü size göndericez demişlerdi , benzer bir durum olabilir belki . Ama sinerji bu iptal etmez inş .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

İptal olsa olurdu ya , tek sen mi aldın ki , bende sanalmarketimden aldım distribütörden otomatik olarak stok siteye yansımış ama iptal etmediler gelen ilk ürünü size göndericez demişlerdi , benzer bir durum olabilir belki . Ama sinerji bu iptal etmez inş .

Onaylandı yazıyor. Daha önce iptal olanlarda onaylandı yazıyormuydu acaba.

• 
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.