Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu firma hiç güven vermedi bana nedense hayırlısı bakalım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MARL3Y M kullanıcısına yanıt
    2 tane asus aldım geldi bügün aynı firmadan. Kargo direkt biosis konya dan geldi.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 13 Kasım 2020; 23:1:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

Bu firma hiç güven vermedi bana nedense hayırlısı bakalım 😂

buradan ram aldım. stok var diye bana sattılar. sonra stok yok dediler. ilk ve son alışverişim idi.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar a bakınca bu tarz bir sürü şikayet gördüm

• fiyat 1 saat önce 3800 ventus x3 8500tl iken 8600 olmuş nedense bence bu ay içinde ekran kartı alınmamalı tüm siteler kara borsada. 3700 gaming x trio var stokta şu an 7900tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcheveslisi -- 13 Kasım 2020; 23:11:26 >
  • 8 dakikalık stres testi değerleri hocam, ekran kartı max67 dereceyi gördü, birde cpu %100 strese sokunca gpu kendini frenliyor 195 olan fps 175e iniyor bu niye oluyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

Şikayetvar a bakınca bu tarz bir sürü şikayet gördüm

yanlış hatırlamıyorsam çarşamba ürün aldım. perşembe kargo olmalı idi. olmadı. cuma olacak dediler. bekledim olmadı. cmt aradım bugün veriyoruz dediler. 10dk sonra arandım stok yok iade yapıcaz dediler. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Millet amazon.com dan sipariş edilince ekstra gümrük vergisi mi var sipariş yerinde yazan son fiyat harici,amazon.de sitesinden sipariş edersek yok mu? bunu anlayamadım bilen söylerse sevinirim.

• Nvidia'da sanal çözünürlükle masaüstünü nasıl 2k yapabilirim. oyunlarda dsr ile yapabildim ama masaüstünü yapamadım bilen var mı?

• Neden hocam tuf 3080 leri ucuz sattı diyemi. Tuf 3080 lerde biosis den direkt kargo ile gelecek.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    6000 e koyduğu kartı 1 saat sonra 7000 üstü yaptı da bilmiyorum şikayet var da baya da şikayet almış sorun çıkmaz herhalde ama

• Onuda da öğrendim 2 disribütör le çalışıyorlar. Sistem otomatik disribütörden çekiyor fiyatları. Bunlardan biri biosis, biosis den gelen ler ucuz. Bana gelen kartlar da koyuncu garanti belgesi var direkt ithalatçı.
    Benim aldığım trio x in stok kodu Ürün Kodu : TPX91236 bu, pahalı olanın stok kodu Ürün Kodu : TPX90940 bu farklı disribütörler den olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 13 Kasım 2020; 23:28:47 >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Hiç deng gelmedim Erkan kartı tamamda

• Teşekkürler.

@R-10

• Palit rtx 3080 gamerock oc alanlar nasıl memnun musunuz kartlarınızdan?

• Sizin üründe bir hareketlilik var mı bende teslim tarihi kalkmış mail ile haber vericez diye bişi gelmiş müşteri hizmetlerininde bir bilgisi yok anlamadım.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

6250₺ ye nasıl aldın sitede 7900 yapmışlar indirim kuponu falan mı

• ottomanempiree O kullanıcısına yanıt

Dolar ve Euro eski konumuna yükselse bile AMD'nin yeni kartlarının piyasaya girmesiyle ve Nvidia'daki stok sıkıntısının aşılmasıyla RTX 3080 fiyatları makul bir seviyeye gerileyecek diye düşünüyorum.

Olmadı en kötü ihtimalle 6800 XT alırım :)

• 2013. Yaşlanıyorum...

• üstad işte PSU'dan olabilir. PSU sürekli enerjiyi sağlayamıyorsa ekran kartı kendini kapatmak yerine enerji aldığı kadar performans veriyor olabilir, bir araştır derim.

• 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.