Şimdi Ara

Nuri Şahin ve Galatasaray

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRANSFER döneminde Galatasaray, Türkiye’yi sallayacak bir ismi renklerine bağlamak istiyor. Yabancı sınırlaması ve takımdaki eksikleri göz önünde bulunduran Roberto Mancini,
    yaptığı araştırmalar sonucunda aradığı ismi Almanya’da buldu: Nuri Şahin…

Başarısız Real Madrid macerasının ardından Liverpool aktarmalı Dortmund’a dönüş yapan gurbetçi futbolcu için İtalyan hoca raporunu hazırladı.

15 milyon euro

BU transferde Aslan’ın en önemli kozu Hamit Altıntop oldu. Nuri’nin ‘manevi abim’ dediği Hamit, genç futbolcuyu Galatasaray’a transferi konusunda yönlendiriyor. Teklifi ilk aldığında çekimser kalan Nuri’nin inadını, Hamit’in kırdığı konuşuluyor. Aysal’ın bu operasyon için 15 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi.

(Kaynak: AMK)

• hadi hamit be bi ise yara da getir nuriyi
  • Nuri gelse futboldan anlamayan bir çok adam eleştirir o kadar para verdik neden 5-10 gol filan atmıyor diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah yalan haberdir. Hem Nuri'ye hem bize yazık olur. Nuri makine düzeninde oynayan bir takımda kendine yer bulmuşken ayrılırsa kendine çok yazık eder. Bizim ise Nuri tipi bir oyuncudan çok bek olur, açık olur kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. Bizim takımın kadro dengesizliği sorunu var bunu artık görün lütfen.
  • 15m euro gibi bütçelerle gelse keşke 1-2 tane daha maliyetli yerli alında sonra Ab serbestliği gelsin
  • Paolo Maldini kullanıcısına yanıt
    başta ben . nuri yerine ilkayı tercih ederim.bize adam eksilten os lazım.alperi nuriye tercih ederim en basitinden. hatta oğuzhan nuriden daha iyi. gidip oğuzhana teklif yapalım
  • Ne dortmund verir ne nuri gelir inanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

başta ben . nuri yerine ilkayı tercih ederim.bize adam eksilten os lazım.alperi nuriye tercih ederim en basitinden. hatta oğuzhan nuriden daha iyi. gidip oğuzhana teklif yapalım

Tek başına oğuzhan işinize yaramaz ise ferdiyi de verelimnuri yerine ilkayı tercih ederim diyorsunda ilkayı nasıl alacaksınız real filan istiyormuş bu arada nurinin mevki ne oluyor ve ihyiyaç var mı

• Nuri Şahin kendisi söyledi Dortmund'da mutlu olduğunu.Gelmesi zor
  • madiridin oyuncusu değilmi nuri nasıl mutlumuş kiralık biliyorum ben.sene sonu madrid satar bence.
  • geçen sezon sonunda transfer ile ilgili yanlışlardan bahsedildiğinde bazıları o haberleri nevzat demir yapıyor , sen aysal dan daha mı iyi biliyorsun gibi koyunlarda gözlenen iptidai yaklaşımlar sergiliyorlardı.. oysa bir sözün kimin söylediğinden bağımsız olarak doğruluğu ve yanlışlığı incelenmelidir..

Nuri şahin gelmez muhtemelen.. en azından dortmunddan galatasaray a gelmek istemeyeceği kesin. 15 milyon bonservis olursa real göndermek ister zira 10 milyona dortmund dan almıştı... ama nuri ye 15 verinceye kadar yapılacak tonlarca akıllı hamle vardı..

geçen sezon ilk 11 de 4 kaliteli yerli vardı. hamit, selçuk, burak, semih.. 5. bir yerli daha yedeklerden seçiliyordu.. idare ediyorduk.. yabancı kuralı ile birlikte işler değişti.. ama aysal alper transferinde 3 ü bu yıl 2,7 si sonraki yıl olmak üzere 5,7 milyon euro vermeyi uygun görmüş.. bu fiyat neye göre belirlendi acaba.. alper i alamazsa daha fazla verip gökhan gönülü mü alacaktı aysal.. veya 7 milyon verip uzun uzun bekleyip madridi ve mesutu gelmeye ikna edermiydi... tabi ki hayır... alternatifler belliydi. gökhan inlere 12 milyon bonservis yıllık 3 milyon vermesi gerekiyordu.. başka da alınabiklecek ilk 11 de oynayacak iyi bir yerli yoktu.. alper e 7 bonservis verilse maaşı yıllık fener gibi 1,4 ten anlaşılsa ilk 11 e iyi bir oyuncu alınmış olurdu.. ki bugün nuri nin galatasaary a vereceği katkıdan daha fazlasını alperin vereceğini tahmin etmek zor değil..

6+0 kuralı ile birlikte yerli kadroya tek bir takviye yapılmadı.. sonuç malum.. çarşamba nın gelişi perşembeden belli..

• quote:

madiridin oyuncusu değilmi nuri nasıl mutlumuş kiralık biliyorum ben.sene sonu madrid satar bence.

Valla hocam orasını bilmiyorum ama açıklamaları vardı diye hatırlıyorum
  • quote:

İlkay dedi adam ya... Hayretle izliyoruz

• Nurinin Dortmund'dan başka takımda oynayacağına tek ihtimal vermiyorum çünkü adam Dortmund'dan başka bir takımda oyununu gösteremiyor ama Dortmund'da harikalar yaratıyor.
  • Şu Nuri'ye niyeyse ısınamıyorum arkadaş. Nurettin olsa neyse ama Nuri, bilemiyorum...
  • Sneijder = Pasor
    Selcuk = Pasor
    Nuri = Pasor

Kim pres yapacak, top surecek? Selcuk veya Sneijder gitmedikce Nuri gelmez.
  • nuri balon milli takim maclarindada demistim.Toptan kacarak oynuyor.Biza isiracak adam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

geçen sezon sonunda transfer ile ilgili yanlışlardan bahsedildiğinde bazıları o haberleri nevzat demir yapıyor , sen aysal dan daha mı iyi biliyorsun gibi koyunlarda gözlenen iptidai yaklaşımlar sergiliyorlardı.. oysa bir sözün kimin söylediğinden bağımsız olarak doğruluğu ve yanlışlığı incelenmelidir..

Nuri şahin gelmez muhtemelen.. en azından dortmunddan galatasaray a gelmek istemeyeceği kesin. 15 milyon bonservis olursa real göndermek ister zira 10 milyona dortmund dan almıştı... ama nuri ye 15 verinceye kadar yapılacak tonlarca akıllı hamle vardı..

geçen sezon ilk 11 de 4 kaliteli yerli vardı. hamit, selçuk, burak, semih.. 5. bir yerli daha yedeklerden seçiliyordu.. idare ediyorduk.. yabancı kuralı ile birlikte işler değişti.. ama aysal alper transferinde 3 ü bu yıl 2,7 si sonraki yıl olmak üzere 5,7 milyon euro vermeyi uygun görmüş.. bu fiyat neye göre belirlendi acaba.. alper i alamazsa daha fazla verip gökhan gönülü mü alacaktı aysal.. veya 7 milyon verip uzun uzun bekleyip madridi ve mesutu gelmeye ikna edermiydi... tabi ki hayır... alternatifler belliydi. gökhan inlere 12 milyon bonservis yıllık 3 milyon vermesi gerekiyordu.. başka da alınabiklecek ilk 11 de oynayacak iyi bir yerli yoktu.. alper e 7 bonservis verilse maaşı yıllık fener gibi 1,4 ten anlaşılsa ilk 11 e iyi bir oyuncu alınmış olurdu.. ki bugün nuri nin galatasaary a vereceği katkıdan daha fazlasını alperin vereceğini tahmin etmek zor değil..

6+0 kuralı ile birlikte yerli kadroya tek bir takviye yapılmadı.. sonuç malum.. çarşamba nın gelişi perşembeden belli..

Hocam ironi yaptin umarım

Çarşambanın gelişi persembeden belli

• quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

nuri balon milli takim maclarindada demistim.Toptan kacarak oynuyor.Biza isiracak adam lazim

nuri profesyonel olduğu için balon adam süper pasör

sneijder ve selçukta öyle ama ikisinede balon diyorlar bizimkiler adam alsın topu 20 kişi çalımlasın gol atsın istiyor

futbol bilgimiz bu kadar işte ne anlarız tiki takadan pastan

zaten iyi olmasa dortmund gibi bir takımda her maç 90 dakika oynar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: District7

quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

geçen sezon sonunda transfer ile ilgili yanlışlardan bahsedildiğinde bazıları o haberleri nevzat demir yapıyor , sen aysal dan daha mı iyi biliyorsun gibi koyunlarda gözlenen iptidai yaklaşımlar sergiliyorlardı.. oysa bir sözün kimin söylediğinden bağımsız olarak doğruluğu ve yanlışlığı incelenmelidir..

Hocam ironi yaptin umarım

Çarşambanın gelişi persembeden belli

yazının son metrelerinin heycanı ile deyimin altını üstüne getrmişim.. yazıyı gönderince fark ettim ama iş işten geçti... harbiden bir editleme mekanizması şart. neyse okuyanlara eğlence olsun biraz ne diyelim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.