Şimdi Ara

Nuri Şahin ve Galatasaray (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nuri mi Allah korusun asla galatasarayi cekip cevirecek biri deg biro ileriye tasimaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

başta ben . nuri yerine ilkayı tercih ederim.bize adam eksilten os lazım.alperi nuriye tercih ederim en basitinden. hatta oğuzhan nuriden daha iyi. gidip oğuzhana teklif yapalım

Adam İlkay dedi
  • Muslera
    Tarik Chedjou Semih Kolarov
    Melo
    Selcuk Nuri
    Bruma Burak Nani

Burak 45 gol atar yari donemde bu kadroda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    İlkayı değil 15'e 35'e bile vermezler.
  • Yav he he bizim baskan da 15 milyon euro vercek he gülüm he

• dorrmundda götze olsa ilkay sakat olmasa kadroya bile giremezdi.zaten iyi oyuncu olsa madrid kiralamazdi.tabiki iyi bir oyuncu ama selçuk var onun yerinde gs da gs a gelse yedek kalir.

bize selçuk kalitesinde ama melo sertliginde bi adam daha lazim yaya toure gibi gerisi kesmez.

• Paolo Maldini kullanıcısına yanıt
    Yabancı sınırının değişeceğini bilsem bizimkilerini Ferdi'ye teklif yapmasını isterdim

• nuri çok yumusak oyuncu alınırsa asrın bidonu olur tr de
  • Fatih Terim orta saha için Alper i ısrarla istedi. Galatasaray Alper i almadı. (Yanlıştır doğrudur demiyorum)

Emre Can ismini verdi. Oyuncu için istenilen fiyatı yüksek bulundu. Ek olarak Emre Can ın aileside Emre nin Bundesliga da oynamaya devam etmesini istedi. Yine yaz transfer döneminin başında stoper mevkisi için listenin başında Angelo Ogbonna vardı. Ogbonna dan sonra listediki isimlerden biri Ömer Toprak tı. Tabi bu oyuncular ile anlaşılamayınca diğer alternatiflerden biri olan Chedjou ile anlaşıldı. Hatta Chedjou için ilk girişimler Drogba-Sneijder transferlerinin yapıldığı dönemde olmuştu. O elde tutuluyordu. İlk isimler olmayınca Chedjou alındı.

İlk sezonunda devre arasında (2011-2012) Galatasaray ın sağ kanat oyuncusuna ihtiyacı vardı. Fatih Terim 3 oyuncu ismi verdi. Shaqiri yi çok çok istedi. Olmazsa 2. tercihi Gökhan Töre ydi. Son tercihin kim olduğunu biliyorsunuzdur zaten. Son tercihi transfer edebildik.
    Yine bu hatamızı kısmen telafi ettik yaz transfer döneminde. Hamit için çok uğraş verildi. Ve transfer edildi.

Jem Karacan da Terim in listesindeydi. O kendisi gelmeyi istemedi diye hatırlıyorum. Hakan Çalhanoğlu,Aras Özbiliz.....

Fatih Terim e sallamak amacıyla yalan yanlış yorumlar yapmayalım. Eğer bu yapılarsa ben de buna karşılık şöyle bir soru yöneltirim. Yukarıda ismini yazdığım oyuncuların alınmasını geçtim, Fatih Terim in istemediği Sneijder i transfer edebilen yönetim, neden yabancı sınırını göz önünde bulundurup, buna göre bir çalışma yapmadı? Neden orta sahaya başka bir yerli almadı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

Kusura bakmayın. Mesajı yollayacağım konuyu karıştırdım. "Aziz Yıldırım Başarısı" başlıklı konuda Fatih Terim hakkında yapılmış yanlış bir yoruma istinaden yazmıştım. Birisi şikayet ederse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.