Şimdi Ara

Normalde smartcastlı iken bir tuşla smartcastsız yapmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Demek istediğim şu mesela smartcast yokken shift e bastığımızda smartcast oluyor ya bunu tam tersi yapmak istiyorum normalde smartcast iken shift (veya başka bir tuş) a bastığımda smartcasttsız olmasını istiyorum böyle bişey mümkünmü ?

• Değil bildiğim kadarı ile.Ayarlarda tuşları ayrı seçebilirsin ama dediğin şey yok diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen varsa cevaplasın. Yararlı olur.
  • Oyun içinde ayarlarda qwer nin altında yanan bi kutu var istediğin skillin altındaki minik dikdörtgen kutuya bastığında o tuşun skillini smartcastsiz kullanabiliyorsun diye biliyorum.

Not: Smartcast kullanmıyorum kullanan arkadaslar yanlısım varsa düzeltirler.
  • Ayarlara gir hepsini smartcast yap de sonra normal skill ayarlarından hepsini tek tek shifte basılı tutarak q w e r ayarla böylece normal hali smartcast, shiftli hali normal cast olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Demek istediğim şu mesela smartcast yokken shift e bastığımızda smartcast oluyor ya bunu tam tersi yapmak istiyorum normalde smartcast iken shift (veya başka bir tuş) a bastığımda smartcasttsız olmasını istiyorum böyle bişey mümkünmü ?

Mümkün çünkü ben tam da bu şekilde kullanıyorum. İnanılmaz rahat oluyor gerçekten. Ezreal'ın Q su gibi skilleri zaman zaman shift- Q yaparak kullanıyorum yani smartcastsiz, daha iyi nişan alabiliyorum range i görüyorum vs, teamfightlarda falan da direk Q ya basıyorum smartcastli olduğu için direk atıyor çok kolaylık sağlıyor gerçekten.

Tuş ayarlarına bak orda olması lazım bunun ayarı. Ya da yalnış hatırlamıyorsam smartcaste al hepsini daha sonra tuşlara bak. Q olanı shift q yap w olanı shift w olması lazım bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 3 Şubat 2014; 21:16:12 >

• NDS kullanıcısına yanıt
    böyle bişey yapılırsa klavye yapışkan tuşları açabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoingForUs

böyle bişey yapılırsa klavye yapışkan tuşları açabilir.

Kapatırsın sende? Yapışkan tuşları en son XPde görmüştüm. Senelerrr önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NDS kullanıcısına yanıt
    benim bilgisayar w7 ve var. oyun içinde yapışkan tuşlar açılsın mı? mesajı gelir ve oyununu bozabilir.

denemediğim için bilmiyorum denemek gerek.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volodia -- 3 Şubat 2014; 21:31:47 >
  • NDS' nin dediği gibi bende öyle kullanıyorum.
  • Senin yapmak istediğini NDS açıklamış. Onun dediği gibi yaparsan olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.