Şimdi Ara

ADC için kite ayarı(YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
53.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gosuyu izlediyseniz veya çoğu streamer adc sağ tık yapmadan otomatik olarak rakibe vuruyor bu olayı vayne ve ashe de gorebilirsiniz vayne oynarken mause adamın ustunde değil fakat karsı adc ye vuruyor bilen arkadaşlar hangi ayarları kullanacağımı yazarsa memnun olurum(otomatik saldırıyı ayarlarda bulamıyorum)

• Ben de diyorum, 2 gündür kite nasıl yapılır konusu açılmıyor
    . Forum öldü diyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: VPR Blood

Ben de diyorum, 2 gündür kite nasıl yapılır konusu açılmıyor
    . Forum öldü diyordum
    Aynen onun ayarı nasıl oluyor bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smashx

. Forum öldü diyordum

Biliyorsan yazsana ne vikvik ediyosun?
    Shift sağ tık yapıyor bu en yakındaki düşman birime vurmasını sağlar ama önce sağ tıklaman gerekli karşıdan birine. Mesafenden çıkarsa shift sağ click iptal olur adam tekrar menziline girerse böyle vurmaz anlatabildim umarım.
  • Bi forumda araştır bakalım kaç tane konusu açılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Bi forumda araştır bakalım kaç tane konusu açılmış
    Kalavyenin a tuşuna basıp farenin sol tuşu ile gideceğin alana tıkla ilk gelen rakibe otomatik vuracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganil17 -- 24 Şubat 2014; 13:57:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

quote:

. Forum öldü diyordum

Shift sağ tık yapıyor bu en yakındaki düşman birime vurmasını sağlar ama önce sağ tıklaman gerekli karşıdan birine. Mesafenden çıkarsa shift sağ click iptal olur adam tekrar menziline girerse böyle vurmaz anlatabildim umarım.

Arkadaşın dediği gibi. Ayarlardan mbshiftl2 miydi neydi onu ayarlardan bulup A tuşuna atayabilirsen daha kolay olur. Önceden açılmış konulardan bulunabilir. Vikvik etmemin sebebi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMetallurgist

Bi forumda araştır bakalım kaç tane konusu açılmış

+1 . Bir de neden vikvik ediyorsun diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

quote:

. Forum öldü diyordum

Alıntıları Göster
    Oyun içerisinde ayarlar kısmına giriyorsun
    oradan hareket kısmı var oraya gidiyorsun
    hareket halinde atak diye bir kısım olacak orada default olarak +shift yazar sen onu sadece "a" yapacaksın bu kadar yalnız bu işlem en yakında ki birime atak yapmanı sağlar
    geri kaçarken karşı rakip senin menzilinde olabilir fakat eğer tam önüne bir minion bırakırsa ne kadar geri tık + a yapsan da önce miniona vurur çünkü dediğim gibi en yakında ki birimi hedef alır.
    umarım yardımcı olmuştur. Bu arada ss koyamıyorum malum şirketdeyim oyuna giremem :D
  • Ben sağ tikla yapıyorum en garanti olanı
  • Forumda bi tane adam akıllı konu yok a tuşuna basın deyip gondermişsiniz.Kendinizde bilmiyosunuz çünkü sağ tıkla ileri doğru giderken mauseyı ADAMA TIKLAMADAN sadece mause imlecini adama doğrultarak basic attack yapmak istiyorum
  • roulles kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ladroa

Teşekkürler
    Konu açarken önce araştırın artık aynı soruların 7-8 defa sorulduğunu görüyorum
    yönetim pek bir şey demiyor ama düzgün kullanın abi şu forumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekilic

Forumda bi tane adam akıllı konu yok a tuşuna basın deyip gondermişsiniz.Kendinizde bilmiyosunuz çünkü sağ tıkla ileri doğru giderken mauseyı ADAMA TIKLAMADAN sadece mause imlecini adama doğrultarak basic attack yapmak istiyorum

Ya a yı smarcaste alacaksın shift mb2 yi a yapıp ya da shift sağ tık yapacaksın defalarca paylaşıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeonTiger

guncel yorumlar gormek daha guzel bence, mesela ben o kadar konuya baktim ama bu konuda ogrendim bak simdi
  • A tuşu veya shift tuşu ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roulles

Oyun içerisinde ayarlar kısmına giriyorsun
    oradan hareket kısmı var oraya gidiyorsun
    hareket halinde atak diye bir kısım olacak orada default olarak +shift yazar sen onu sadece "a" yapacaksın bu kadar yalnız bu işlem en yakında ki birime atak yapmanı sağlar
    geri kaçarken karşı rakip senin menzilinde olabilir fakat eğer tam önüne bir minion bırakırsa ne kadar geri tık + a yapsan da önce miniona vurur çünkü dediğim gibi en yakında ki birimi hedef alır.
    umarım yardımcı olmuştur. Bu arada ss koyamıyorum malum şirketdeyim oyuna giremem :D

Bu şekilde olduğunu biliyorum, fakat bir keresinde oyun yüklenirken VS yazan yerdeki ipucunda "ayarlar kısmından sadece rakip şampiyonu hedef alabilecek ayar yapabilirsiniz" gibi bir şey yazıyordu. Bu konu hakkında bilgin var mı yoksa ben mi yanlış anlamışım.
  • Shift+sağ klik veya A+sol klik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

guncel yorumlar gormek daha guzel bence, mesela ben o kadar konuya baktim ama bu konuda ogrendim bak simdi

güncel yorum nedir abi saçmalamayın ya

A smart cast alıcaksın
    sağ tık yapıp geri gidip A vuracaksın böyle yaparsan sana en yakın kişiye AA damage vurursun en iyisi mouse ile yapmaya çalışmak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

güncel yorum nedir abi saçmalamayın ya

A smart cast alıcaksın
    sağ tık yapıp geri gidip A vuracaksın böyle yaparsan sana en yakın kişiye AA damage vurursun en iyisi mouse ile yapmaya çalışmak

ben de onu okudum her yerde, beceremedim.. simdi shifti a ile degistirip yapmayi denicem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.