Binbaşı
02 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar şu an kafayı yemek üzereyim. Şu soundtrack bir tane müziğe çok benziyor ama aklıma gelmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mı? Özellikle 00:45 ten sonra başlayan bölüm. Şimdiden teşekkür ederim yardımınız için.

Ankara da cuma günü muafiyet sınavım var ama Ankara üniversitesi nin gölbaşı kampusunde olacak sınav. Bende samsundan geldim buraya ve Ümitköy de bulunmaktayım. Gölbaşına buradan toplu taşıma araçlarıyla gitme ihtimalim var mı yoksa buradan Kızılay a mi gidip gölbaşına geçeceğim. En kısa yolu bana söyleyebilecek var mı arkadaşlar?
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var: Bilgisayarın görüntüsü çok değişik bir şekilde bozuluyor, bozuluyordan kastım ise bazen monitörde ekran ikiye bölünüyor sanki ikinci bir ekran varmış gibi sağa kayıyor ekran ve monitörün sol tarafından tekrar gelmiş oluyor anlıyacağınız ekran var ama monitörde sağ ve sol taraf yer değiştirmiş oluyor, böyle olduğunda yeniden başlattığım da düzeldiğini gördüm. Daha sonra oyuna girince bi 14 20 dk sonra ise görüntü tekrar bozuldu bu sefer oyunda grafiksel bir hata varmış gibiydi ve sonunda ekran karardı. Tekrar başlattığımda ise ekran sıyahtı hiç bir şey gözükmüyordu. Bende ekran kartı yanmıştır diye düşünmüştüm ( bir kere ekran kartı soketi yanmıştı 50 lira karşılığında düzeltmişlerdi) ama bu sabah tekrar bilgisayarı çalıştırdığımda sorunsuz bir şekilde açıldığını gördüm. Bu yazılımsal bir hata mı diye düşünmeye başladım. Yardım edebilicek vardır umarım çünkü ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve google da bu sorunu araştırdığımda hiç böyle bir şey le karşılaşamadım.


Bu videoda adamın skili doldugunda kocaman bir şekilde kafasının üstünde skill çıkıyor. Bu hangi addon oldugunu bilen var mı ?
Durmaplay den aldım ama içinde 90 level boost u olmadığını söylediler. 3 gün önce 90 level boost olayını bitirdiklerini söylediler. WoD alan herkese verilmiyecek miydi 90 level boost bir defalığına ? Yani ben 90 level boost kullanamacak mıyım ? Bir bilgisi olan var mı ?

Edit: Evet arkadaşlar blizz support a sordum ve aldığım cevap bu oldu:

You will indeed, the pre-order is not an exclusive bonus, it's for anyone that upgrades to WoD, be it now, next week or even next year :)

Anlıyacanız ne zaman wod alırsanız alın boost yapabilceksiniz.
Arkadaşlar WoD' un fiyatı şu an durmaplay de 140 lira. (Bildiğiniz başka site varsa uygun lütfen söyleyin.)

WoD çıktığında bu fiyat düşer mi ? Düşerse 100 lira olma ihtimali var mı ?
Arkadaşlar bu saatten sonra seasonal mı açmak mantıklı yoksa normal mi ?

Birde Türk klanı var mı ? (Forumdakiler 30 yaş üzeri istiyor)
Size bir sorum olucaktı. Diş telinden sonra ne kadar süre damaklık takmıştınız.

Benim 1 yıl oldu ve damaklığımı peçeteye sarmıştım annemde onu çöp gibi görünce bakmadan atmış.

Yarın doktora gidicem ama merak ettim ne kadar süre taktığınızı. Ve doktor devam et derse yenisini mi yapar ?
Oyunda sebebi belli olmayan lag var halbuki internetim yeterince hızlıyken?

Sizde de var mı? Varsa nasıl bir öneri sunarsınız.
Arkadaşlar TR de oynuyorum ve plat 1 dim. Plat 2 ye düşünce bu işi duosuz yapamıyacağımı anladım. Benle beraber oynayabilicek arkadaşlar özel mesaj atabilir mi ?
Hakkında
Konum: Samsun,Atakum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 1.186
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.066
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 19.131 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 630 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.