Yüzbaşı
27 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sıralama 1460 arkadaşlar düşük de olsa bounun gelmeme ihtimali de var, ne diyorsunuz
sıralamaları öss 2009'a benzeyecek, belki bir 200-300 kişi daha olumlu gelir o kadar
için kaç nete gerek olduğunu tahmin edebilecek var mı arkadaşlar benim 100/73 düşük ihtimal tabi de var mıdır şansım
Beyler sa şu ana dek ciddi bir çalışma yapmadım okul kapandigindan beri totalde 1k soru anca cozmusumdur, matematik köyüne gittim bi, 2-3 gün sonra eve gidiyorum ortalama 300-400 soru çözmeyi düşünüyorum. Dersane denemesinde 85 net yaptım hedef tm1 de 10k gelir mi sizce
Beyler selam bir şey sorcam şimdi herhangi bir tc vatandaşı kendi sivil teknesiyle veya yatıyla kardak adasına gitmek istese gidebilir mi veya nasıl bir sıkıntı yaşayabilir?
Beyler şimdi banane falan diyebilirsiniz ama ciddi söylüyorum bundan 1 sene önce yaniyordum 17 yaşıma yeni girdim ve hiç de öyle hissetmiyorum ve bu sinirimi bozmaya başladı stres azaltır diyorlar ama bu aklıma geldikçe stresleniyorum nasıl eskiye donebilirim?
Arkadaşlar merhaba acil bir ihtiyaçtan dolayı laptop almam gerekli bütçe 1600 max ancak daha dusuk olursa daha iyi. özel bir şey aramiyorum Office kullanacağım bi de yüksek grafik istemeyen bazı oyunlar oynayacağım lol vs sıkıntı yaratmayacak bir laptop tavsiye edebilir misiniz ancak yarın alacağım o yüzden internetten sipariş olmaz gibi.
beyler istanbulda bi midyecide tepsi kapatamiyorsunuz malum istediğinizde 50-60 lira fiyat cekiyolar internette bir site buldum toptanmidye.net kilosuna 9 lira demiş ama hiç bi yerde site hakkinda yorum bulamadim guvenemedim o yüzden sizin bir bilginiz var mı ya da ist.da toptan midye alabilecegim bir yer biliyor musunuz?
Arkadaşlar merhaba,
16 yaşındayım, 6 ay önce kickboksa başladım ancak başladıktan sonra çok hızlı bir şekilde kilo aldım. 174 cm 63 kiloydum 2 ay sonra 71 kilo oldum. 4 aydır kilom sabit biraz boy attım ancak hala fazla yağlanma var kollarda göbekte üst bacakta. Kollarım anneanne kolu gibi sarkıyor. Sıkılaştırmak için ne yapabilirim?
Erkekler inatçı, kadınlar inatçı,aşk hepsinden inatçı...

Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.

İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.

Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

Yönetmen: Osman Sınav
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Oyun Platformu
PS3
Steam
masd1233
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.785
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 43.819 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 787 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.