Şimdi Ara

===> Nokia N8 | S^3 + 1/1.83' 12MP + Xenon + 720p + AMOLED + HDMI + USB OTG <=== (2129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.729
Cevap
25
Favori
2.022.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21272128212921302131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunların hepsinin olduğu bir cihaz baya özel üretim olur. Tavsiyem şu ki LG G4 gibi kamerası gerçekten iyi (gece dahil) bir cihaz alıp ultra armor denilen dayanıklı kılıflardan ve taşınabilir ya da yedek bataryayla bu işi çözmeniz. Su geçirmezlik en önemlisi diyorsanız mecburen xperia'nın yeni modellerine bakacaksınız fakat onda da gece çekiminden ve nispeten bataryadan feragat edersiniz. Tercih sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bir yıl, yine aynı n8 :)

Halla kullanımda (bırıncıl telefon olarak)
  • Arkadaşlar merhaba...

B3nde n8'imden vazgeçemeyenlerdenim..hala da severek kullanirim..gözüm gibi bakarim..

fakat şoyle bir sorunum oluştu...delight belle adinda bir cfw yukledim..ayni yazilimi e7 de de kullaniyordum..gayet de memnundum..fakat n8 de bu yazilimda kameraya girdigimde kamera aciliyir fakat video moduna gectigimde sorun cimiyor kamera durduruluyor..

sizce yazilimsal midir yoksa dinanimsal bir sorun mu oluştu cihazda..

şimdiden teşekkurler..

• SeaCaptain kullanıcısına yanıt
    Daha önceden böyle bir şey mevcutmuydu peki yazılımsal olabilir büyük ihtimal ile.
  • Onu hatirlayamadim hocam cihazi epeydir kullanmiyordum direk cekemceden cikarip yazilim yukledim..

Bana da oyle geliyor farkli bir yazilim yukleyecegim dedigin gibi herhalde belli eder kendini..

Cevabina teşekkur ederim sağolun..

Anladym hocam benim cihazda yakla?yk 1.5-2 senedir Evols yüklü ara?tyr bir istersen.
  • Bende onu soracaktim sana sende cfw var mi,ne yükleyeyim diye..:)

Tamamdir evols indiriyorum..video da sorun olmasin da gerisi hiç sorun degil..
    N8 birtanedir..

Benim cihazı abim kullanıyor şuan bende Lumia 1020 var ama tertemiz durmakta N8'de gözümün önünde
  • Benimde sizinki gibi ayni hocam..
    Bende note 4 var n8 de zulada..:)

Sorun çözüldu yazilimsal bir problemmiş.evols da sorun yok..

Sorun olmamasına sevindim güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Sorun olmamasına sevindim güle güle kullan

Sagolun hocam ben teşekkür ederim..

Gòrüsmek üzere..

• arkadaşlar bizde 2 adet n8 var. Ikiside bir süredir youtube a giriyor ama videolarini açmıyor. Bu durumu yaşayan var mi? Sorun ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: arabasever99

arkadaşlar bizde 2 adet n8 var. Ikiside bir süredir youtube a giriyor ama videolarini açmıyor. Bu durumu yaşayan var mi? Sorun ne olabilir?

Telefonun 7 yıllık olması olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabasever99

arkadaşlar bizde 2 adet n8 var. Ikiside bir süredir youtube a giriyor ama videolarini açmıyor. Bu durumu yaşayan var mi? Sorun ne olabilir?

Aynı sorun bende de mevcut. Opera tarayıcısından Youtube'a girerek izleyebiliyorum.

Bu arada ben de 6 yıllık cihazımla halen kullananların arasındayım. Selamlar.
  • Cutetube 2 programini kullanin arkadaşlar..

Hem video izlersiniz isterseniz de indirebilirsiniz..

• herkese selamlar arkadaşlar. 1 adet çinden n8 siparişi verdim, o da elime ulaştı. nokia software recovery tool ile güncellemeyi yüklerken sanırım son aşamada, telefon yeniden başlatılamadı manuel yeniden başlatın dedi. yeniden başlatamadım, telefon gitti :) phoenix ile dead phone usb flashing deneyeyim dedim. phoenix kurdum sıkıntısız. ama orada da "phoenix neither dp1.0 nor dp2.0 was found for the product" hatası alıyorum. programın kurulu olduğu klasöre gidiyorum products klasörü bomboş. nereden firmware indiririm nasıl kurarım, yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

http://forum.donanimhaber.com/m_51850506/f_//tm.htm#51850506

düzelttikten sonra gördüm bunu :) driver problemi varmış sanırım, nokia care suite yükledim bilgisayara ve antivirüsü kapattım. phoenix ile yükleyebildim ondan sonra. şimdi orjinal son sürüm, türkçe firmware bulup yüklemeye çalışacağım. cfw işlerine sonra bakarım
  • halbarad H kullanıcısına yanıt
    orjinal fw ile hiç uğraşmana gerek yok bence bu saatten sonra. zaten mağazada kapandı. imzalı imzasız her uygulamayı yüklersin cfw yüklersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

orjinal fw ile hiç uğraşmana gerek yok bence bu saatten sonra. zaten mağazada kapandı. imzalı imzasız her uygulamayı yüklersin cfw yüklersen

yükleyeyim custom dedim. phoenix ölü telefona yükleme yaptım ama çalışan telefona yapamadım :) aynı bilgisayar, aynı sürücüler vs...

The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.
  • 
Sayfa: önceki 21272128212921302131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.