Şimdi Ara

===> Nokia N8 | S^3 + 1/1.83' 12MP + Xenon + 720p + AMOLED + HDMI + USB OTG <=== (2127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.729
Cevap
25
Favori
2.022.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21252126212721282129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim evde iki N8 var ikisi de aktif, benim çıkar çıkmaz aldığım eski n8 kardeşimde, diğerini de babam kullanıyor. Benim gözümde Nokia'nın zirvesidir N8.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayy n8 ozledim bea

Taş gibi duruyor evde ıslandı tozlandı parçalandı hala çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.h.a. -- 6 Kasım 2015; 13:33:04 >
  • N serisinin en kral ve sonuncu telefonu.
  • N9 değilmiydi ya o
  • elektrosenol kullanıcısına yanıt
    N9'un sistemi farklı olduğu için katmıyorum ben onu N serisine N serisi denilince aklıma symbian sistemli telefonlar geliyor :)
  • Adı n olmasada n serisinin Son telefonu nokia 808dir bence. N8 den özellik olarak daha iyi fakat onun kadar sağlam değil malesef. İki kere dokunmatik camını kırdım. Hala da kullanıyorum.

• ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    808 kullanmak nasip olmadı bana N8 gerçekten çok sağlam bir telefon malzeme kalitesi mükemmel her yönden ama 808'deki kamerada hiç bir cihazda yok bence tabi birde CM1 var ama 808'in yeri ayrı.
  • Evet gerçekten 808 in fotoğraf kısmının hala rakibi yok ve sanırım bundan sonra çıkmazda. Cm1 de Xeon flaş yoktu hemde türkiye ye gelmedi sanırım

• ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gelmedi Türkiye'ye bazı eksiklikleri vardı onunda tüm telefonlar gibi, 808 modelinde daha fazla en azından L1020'deki kadar mauel ayarlama olsaydı alırdım kesinlikle N8'den sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

N9'un sistemi farklı olduğu için katmıyorum ben onu N serisine N serisi denilince aklıma symbian sistemli telefonlar geliyor :)

Genel olarak N8 tabiki N9' dan daha iyi bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Meego sistemine destek verilseydi N9 şimdi bambaşka yerlerde olurdu nokianın en büyük yanlışlarından biri buda işte.
  • Aynı durum symbıan içinde geçerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kesinlikle değeri bilinmeyen iki sistem olarak kaldılar.
  • yaşıyormusunuz millet

wifi kaynağı olarak kullanabilen var mı acaba?

JoikuSpot uygulamasını ben çalıştıramamıştım, kullanabilen oldu mu?

birde alttaki linklerden alsak hıyar mı çıkar orjinal n8 mi?

http://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151125001519&SearchText=n8
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Yaşamazmıyız yaaa Hala n8 devam
    joukispot çalışıyor ama wep şifreleme yapıyor sadece win7 bağlanabiliyor başka hiç bişi bağlanmıyor sırf o yüzden win 10 a geçemedim anasını satiim neyse şarjı yarım gün giden telefonlara 3000 vermek bana hâlâ koyuyor diyor konuyu kapatıyorum
    telefona gelince ikinci eline 50 lira veriyolar artık bırak alma boşver

• Dün yıllar sonra telefona hard format attım ve tekrar hackledim (Hacklemeye ne gerek varsa artık )
  • betoN8 dıyor canım telefonuma tekrar saygılarımı sunuyorum :) (aktıf olarak kullanıyorum evet, twitter klayntı olsa ıyıydı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

betoN8 dıyor canım telefonuma tekrar saygılarımı sunuyorum :) (aktıf olarak kullanıyorum evet, twitter klayntı olsa ıyıydı)

Tweetian tavsiyedir. zaten başka girebilen programda yoktur heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Enola

quote:

betoN8 dıyor canım telefonuma tekrar saygılarımı sunuyorum :) (aktıf olarak kullanıyorum evet, twitter klayntı olsa ıyıydı)

tweeties dıye bısı var. readonly ama, tweet atamıyoruz. Bı de market gıtmıs, "opera market" gıbı bısey acılıyor. Orada var mı tweetian?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enola

quote:

tweeties dıye bısı var. readonly ama, tweet atamıyoruz. Bı de market gıtmıs, "opera market" gıbı bısey acılıyor. Orada var mı tweetian?

Maxi cep foruma gir ben ordan indirmiştim buradan tweet alınıyor atılıyor ama resimler linkli video hiç yok

• 
Sayfa: önceki 21252126212721282129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.