Şimdi Ara

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
3
Favori
58.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GeceBekcisin (eXTroNe) sistem dosyası genişletme taktiği uygulandı. Daha deneyemedim. Muhtemelen telefonu uçuyor bulacaksınız.
    ----------------------------------------------------------
    Sadık Slk'nin yapmış olduğu cfw tarafımdan biraz kurcalanıp bazı şeyler eklenmiştir:
    yapılanlar:
    Yenilikler:
    - Müzik çalar dolby çıkarıldı. isteyen sis dosyası olarak yükleyebilir.
    -Başlangıç Ekranı (4 beyaz noktalı ekran) Mesut Çalış'ın çalışması ile değiştirildi. (http://d1210.hizliresim.com/12/d/dvhdg.jpg)
    -Mesaj baloncukları Meego stili yapıldı
    -colorizit progamıda yer tasarrufu için çıkarıldı
    -Uçan N8 için yüklemeden önce mutlakahttps://www.facebook.com/groups/nokiadeviceandcfw/doc/408681259187599/ 'da yazılanları yapın. ve daha sonra Refurbish ile flashlayın
    v1.1:
    -Müzik çalar tag düzenleme çalışıyor.
    -müzik çalar eko ayarlanabiliyor
    -hesap makinası widgeti eklendi
    -hatsızda bluetooth yada wifi açarken açılsınmı diye sormuyor
    -tuş kilidi açılıp kapanırken kıpraşmıyor
    -search vidgetini lüzumsuz bulduğum için çıkardım
    -video editörü lüzumsuz bulduğum için çıkardım foto editör duruyor
    -yeni fp2 notes widgeti eklendi
    -yeni çok güzel bir flip saat eklendi
    -kulaklık ses artışı sağlandı
    -cache optimazson ve ram temizleme hızı artırmaca eklendi
    -renkli mesaj sohbet zımbırtısı eklendi
    -en önemlisi ÜŞERTY klavye eklendi
    -kurduktan sonra kulaklık sesi yetmeyenlerhttp://www.mediafire.com/download.php?975io59rpbugz6p adresindeki yamayı indirip e:\patches klasörüne atıp daha sonra rompatcher programını çalıştırıp highlevelvolumefix'i işaretleyip kulaklarını sağır edebilir yada kulaklğı patlatabilirler:)

bunların bazıları belki zaten vardır ama yoktur belkide... yoktur diye yeniden ekledim ben.
    http://www.mediafire.com/download.php?99b4950vvcsb5s9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 19 Ocak 2013; 11:40:10 >

•  Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW

http://www.mediafire.com/?8m80p8aq340b0b4

temasıyla kullanmanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 13 Ekim 2012; 12:58:03 >
  • Bu dosya realcem kullanıcı adlı arkadaşımızın java ve türkçe klavye hatasının düzeltildiği sürüm müdür ?
    Ayrıca dokunmatik titreşimi zayıf mıdır ?

Paylaşım için teşekkürler ,şimdi n8 im olsa beta meta dinlemem hemen bunu yüklerdim : )) Az kaldı yaklaşıyorum telefonuma : ))
  • evet son belle dosyası ona aittir. türkçe klavye ve java sorununu REALCEDAY arkadaşımızın çözdüğü dosya. ekran titreşimi hala zayıftır.
  • Şu sayfada ki sürümde bazı düzeltmeler var (ekran tireşimi vs). O düzeltilen dosyaları buna aktarıp sorunsuz bir belle yapılabir mi : ))

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=52699.0
  • Ah şu flash işini yapanlar olsa da gidip yaptırabilsek ücret karşılığında.... Ben hiç anlamam böyle işlerden.
  • güzel anlatmışsınız hocam elinize sağlık.
  • önemli değil hocam. teşekkürler
  • belle anna belle anna dönüp duruyorum oviye resmi anna gelinceye kadar belle kullanıyim bare :D
  • bu arada belle kullanan kaç kişi var :D
  • belleden annaya direk dönemiyorsun,biliyorsun değilmi?
  • evet :) pr 1.0 a döniüyorsun sonra anna sonra belle tekrar pr 1.0 böyle devam :)
  • abi eline saglık faydalı paylaşım olmuş. arkadaşlar ahmet abi kendi telefonuna kurmuş gayet güzel sistem. çok kurcalama şansım olmadı ama basit symbıan hataları gıtmıiş. ıngılızceyı sorun etmezsenız kurun müthiş olmuş bence.. abi benim n8de hala cıkmıyo anna.. gerci bizim oglan pek sey yapmıyo ama yınede cıksada kursam :Dabi bu hafta içi dananın kuyrugu kopuyo sgs2 alıyorum.alıyım yanındayım zaten.kapışırızzz ama yanlış anlaşılma olmaasın anroıdcı sucu bucu degılım emekciyim emekci adam okadar parayı telefona yıgarmı oda oyrı bi konu

• Selamlar;

4-Açılan pencereden product code yazan kutunun yanındaki butona basıp chinese dark grey yazanı seçin ok'ye basın

Bu aşamada şöyle bir uyarı çıkıyor

Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the product cannot be identified

ve dolayısıyla chinese dark grey yazan yeri seçemiyorum.

Çaresi ne olabilir ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihefe

Selamlar;

4-Açılan pencereden product code yazan kutunun yanındaki butona basıp chinese dark grey yazanı seçin ok'ye basın

Bu aşamada şöyle bir uyarı çıkıyor

Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the product cannot be identified

ve dolayısıyla chinese dark grey yazan yeri seçemiyorum.

Çaresi ne olabilir ???

valla hocam bi yerlerde bir yanlışın vardır hocam. Bir çok arkadaşa harfiyen aynı metotla kurduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rm596 klasöründe 12 adet dosya var değil mi? Anna ve belle dosyalarının heps attın deği mi bu klasöre
  • çok şükür yükledik hocam çok teşekkürler

zor değil aslında ama çok dikkatli olmak adım adım ilerlemek gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

rm596 klasöründe 12 adet dosya var değil mi? Anna ve belle dosyalarının heps attın deği mi bu klasöre

Sanırım hata burda. Fakat senin yazdığım 4 adet linkten yüklediğim dosyalarda toplam 4 tane dosya var. 12 tane yok.
  • Eline sağlık dostum...
    sağlam Phoenix 2010.08 bulabileceğimiz bir link var mı? Yada mümkünse kendi kullandığını upload etsen? nette 2010.08 olarak bile arayınca arayınca birsürü Phoenix sürümü var, farklı bir sürümle karşılaşıp sakatlık yaşamayalım
    (bulamadım dostum, 2011 li bir sürümü var 7-8 sayfa öncesinde.. başka bulamadım şu an için )

+

indirdğim dosyalarda 2 tane RM-596_111.010.0606_13.01_MEA_A_79u_prd.rofs2.fpsx dosyası var, biri 38 MB, biri 40 MB. hangisi kullanılacak?

+

Türkçe çinli anna dosyaları: dediğin linkteki 161 MB lık dosyayı indirmemize gerek var mı?
    (anna ve belle dosyaları beraber kullanılkacak burada anladığım kadarıyla)

çok sordum sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoomBringer -- 22 Ağustos 2011; 0:05:58 >

• semihefe

anna dosyaları ve belle dosyalrının hepsini rm-596 klasörüne atıyorsun. ve toplam 12 adet dosya oluyor

DoomBringer

N8 ana sayfasını kurcalarsan orada bir yerlerde olacaktı sağlam phoenix linki
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.