Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 820 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.3' WVGA CB-AMOLED | 8MP - 1080p | NFC ] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.232
Cevap
43
Favori
242.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elemanın biri daha yazmış donuyor falan diye. iyice soğudum zaten wp den. tamir edemezler inşallah da parasını alırım. sistem sırf karın ağrısı. tek düzgün yeri gps.
  • insider slow ile w10 a geçtim.geçeli henüz 1 gün olmadı .bence güzel. özelleştirmede iyi yol katetmişler. j.b deki gibi mesaj ön izlemesi ile mesaj atabilme olayı güzel olmuş.donma takılma gibi şeyler şimdilik olmadı.şarj problemi yaşamadım. ısınma sorunu omadı. tumblr ve bazı gifler sorunluydu. sanırım telefonun tek ve en büyük derdi yazılım desteği. bu da benim tahminim 3 yıl içinde aşılamayacak bir sorun
  • wp10 a geçmek için iyi bir zaman mı?
  • Sürekli canı sıkılıp wp 10 a geçen biri olarak geçmeyin.
    WP10 halen geliştirilme aşamasında, tam sürümü çıksa bişe düzeltilmesi gereken bir yığın şey var.
    Lumia 820 win10'u akıcı çalıştırabilecek kapasitede değil, win 8.1 ile kalın.
    Wp 10'a geçiyorsunuz, tasarım arka plan animasyonlar şöyle bir güzel geliyor, 3. gün ağırlaşmayı hissedip win 8.1 e geri dönüyorsunuz.
  • Bende durmadan geçiyordum artık bıkkınlık geldi çünkü bir türlü rayını oturtturamadılar.
  • Geçiş süreci başarı ile iptal edilmiştir.

Geri dönüş için teşekkürler.
  • 1 aydan fazla süredir 10572 numaralı sürümü kullanıyorum, şu ana kadar 8.1'e dönme isteğim olmadı. Bug yok mu tabii ki var ama tasarım olsun, işlevsellik olsun ben sevdim Windows 10'u. Son sürümü de kurup yorumumu yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piskopatzencefil kullanıcısına yanıt
    insider slow ile geçmek için iyi bir zaman. slow da hiç bir sıkınıt yok. sıkıntı fast da
  • /////////////////////////////////////////////////////

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parmen -- 23 Mart 2016; 15:35:39 >
  • Orijinal pil nereden alabilirim istanbul içi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Kanyon'da ve Ümraniye'de iki nokia bayisi biliyorum ben. Sana hangisi yakın geliyorsa ona gidebilirsin.

bir kaç gün önce telefonu düşürüp kırdım. telefonu alalı bir sene olmamıştı. pilinde bir sıkıntısı yok. istersen pilini satabilirim. lazımsa şarj aleti ve beyaz arka kapak da satılabilir.
  • Hey gidi 820... Yarı yolda bırakıldık. Telefonu değiştirmek için gün sayıyordum, şimdi ne yapacağımı bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 18 Mart 2016; 12:02:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah lumia 820 ye w10 geldi.baska gelen varmı. Güncelleme denetleyince çıktı.

• İlk zamanlarında çok yazmıştım bu formda ne günlerdi. Lumia 820 telefonumu ocak 2013 te 1100 tlye almıştım. Bi kaç programdan ötürü ucuz bi tane samsung kullanıyodum. Samsungu eşime verdim ve kenarda duran lumiamı elime aldım. Yaklaşık üç yıllık bi telefon için hala dipdiri duruyo. İnternette gezinme hızını özlemişim açıkçası. Samsungun bataryası bitti ama lumia ona göre çok iyi durumda. Bu ara 5000 mah bataryası için lenovo p1 düşünüyorum ama bi süre nokia kullanabilirim galiba hoşuma gitti yeniden

• yargicc kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız hocam, ben de kampanyadan 2012 sonunda 1040tl ye almıştım. şimdi pilini değiştirdim, kapağını değiştirdim. hala bozulmadı meret ama w10 ile çok yavaşladı. ben de lenovo p1 veya iphone se düşünüyorum ama şu telefon iyi kötü hala işimi görüyor. w10 eski w8.1 hızına gelse bi 3 sene daha kullanırım bunu. hakkaten parasını fazlasıyla hakeden bir telefon bence 820
  • Ben de 2013'ün sonlarına doğru almıştım telefon hâlâ taş gibi duruyor ama WP öldü. W10 preview ile iyice yavaşladı, tam versiyon da gelmeyince artık yeni telefon yolu gözüktü.
  • .:EmR@H:. . kullanıcısına yanıt
    Bana gelmedi. Ota üzerindemi aldın?
    Ben güncellemedim hocam. W10 nu bilmiyorum ama w8 halen gayet stabil ve hızlı. Samsungu iki yıl kullandım çoğu samsung gibi aşırı yavaşladı. Nokianın eksisi mağaza ve batarya. Kullanmadığım süreçte gördüğüm kadarıyla kendisini pek güncellememiş. Herşeye rağmen çok güzel telefon

• yargicc kullanıcısına yanıt
    ben de w10'a yükseltmeden devam ediyorum, geçenlerde aldığım tarihe baktım,3 sene olacak neredeyse hala taş gibi w8 de stabil ve hızlı, telefon böyle çalıştığı için de yeni telefon almaya kıyamıyorum açıkçası.telefonu suya filan düşürene kadr değiştirmeyeceğim galiba(:
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.