Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 820 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.3' WVGA CB-AMOLED | 8MP - 1080p | NFC ] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.232
Cevap
43
Favori
242.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkes 820 de bile Windows 10 performansı iyi diyor, bana zorla 920 ye kurduracaksınız ama nasıl kurulacak bulamadım bir türlü :)

Bilen birisi link verirse sevinirim.
  • 10586 sürümü rezalet ama registry hack ile Redstone kurunca daha stabil oluyor.

https://forum.donanimhaber.com/guncelleme-almayan-cihazlara-redstone-kurulumu-rehber--119234123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 21 Ağustos 2017; 14:56:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • been1 B kullanıcısına yanıt
    Kırmızı L820 bizde kullanılıyor. Sorun yok.

Ses karşıya boğuk gidiyordu, mikrofon kısmını süpurge ile çektirdik, şimdilik iyi gibi.

(mikrofon: Sol altta, ok işaretinin hizasında, ekranın bittiği yerde, iğne ucu kadar delik)

.

Foto ve lazım olacak bilgi ve belgeleri alıp, fabrika ayarlarına dönün, cihaz bi resetlensin.

Sadece kullandığınız uygulamaları yükleyin, hafızayı çok doldurmayın.

• been1 B kullanıcısına yanıt
    http://www.windowsphoneturkiye.info/guncel-haberler/saglikli-sekilde-uygulamalari-kaldirmak/

• Arkadaşlar benim 820 kapalıyken şarja takıyorum açılıyor, normal mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sama

Arkadaşlar benim 820 kapalıyken şarja takıyorum açılıyor, normal mi bu?

Normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu sadece müzik dinlemek , whatsapp a girmek ve navigasyon icin almak mantiklimi

Kronik bir sıkıntısı var mi cihazin

Fiyatı 150 tl

• Lumia 820 kullanıyorum.Windows 10 10.0.15063.1506 sürümü yani en günceli var. Fakat aşırı yavaş telefon. Format atsam da aynı hep. Hangi sürüm daha stabil ve performanslı?

Bir de telefon bazen kendiliğinden ısınıp kapanıyor. Bataryayı çıkartmadan düzelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kr.

Lumia 820 kullanıyorum.Windows 10 10.0.15063.1506 sürümü yani en günceli var. Fakat aşırı yavaş telefon. Format atsam da aynı hep. Hangi sürüm daha stabil ve performanslı?

Bir de telefon bazen kendiliğinden ısınıp kapanıyor. Bataryayı çıkartmadan düzelmiyor.
    Bende de durum aynı , bendeki sürüm 15252.544. Benimki pek ısınmıyor ama kasıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The white warrior -- 29 Aralık 2018; 14:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The white warrior

Bende de durum aynı , bendeki sürüm 15252.544. Benimki pek ısınmıyor ama kasıyor

Alıntıları Göster
    Kasması zaten var. Fakat sanki ilk Windows 10 sürümlerinde daha hafifti. Resmi Instagram uygulaması gerçekten çok kasıyor.

Windows 8.1'e dönmeyi düşünüyorum ama uygulama desteği pek yok onda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kr.

Kasması zaten var. Fakat sanki ilk Windows 10 sürümlerinde daha hafifti. Resmi Instagram uygulaması gerçekten çok kasıyor.

Windows 8.1'e dönmeyi düşünüyorum ama uygulama desteği pek yok onda da.

Alıntıları Göster
    Artık yeni bir telefona geçmek şart oldu, yeni nesil Nokia telefonların gelmesini bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.