Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

İlgi çekmediğinden değil, sanırım konudaki çoğu arkadaş Hardware testi kullanıyor, Ocak 2015' te telefona ilk yüklediğim programlardan biri olur kendileri

Aramıza yeni katılanlar içindi hocam o :-)

Diğerleri içinde özellikle Blink ve Hyperlapse Mobile kalıcı olur gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Sağolasın son 2sini arıyordum teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bende insiderdan WM10 yüklemeyi düşünüyordum ama bazıları, telefondaki bazı özelliklerin çalışmadığını söylüyor, doğru mu? Şimdi yüklerim stabil değildir, tekrar geri dönmekle falan uğraşmak istemiyorum.

• Bende herşey sıkıntısız çalışıyor
    Ve hızı gerçekten çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

Bende herşey sıkıntısız çalışıyor
    Ve hızı gerçekten çok iyi

Kamerada sıkıntı var diyenler var ama sizde var mı sıkıntı? Birde uygulamalardan atma gibi ufak tefek problemler varmış sanırım.

• Kamerada ilk yüklediğim de yeşil ekran oldu kapatıp açtım düzeldi bazen de çekmeme oluyor yine kapatıp açınca düzeliyor
    Uygulamadan atma tabi ki var ama çok az

• quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

Kamerada ilk yüklediğim de yeşil ekran oldu kapatıp açtım düzeldi bazen de çekmeme oluyor yine kapatıp açınca düzeliyor
    Uygulamadan atma tabi ki var ama çok az

Ben en iyisi final sürümü bekliyim hocam, o kadar bekledik 2-3 ay kalmışken bir daha betayla falan uğraşmayayım.

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Güzel tavsiyeler teşekkürler

Yalnız şu batarya performansı gerçekten berbat %17 ile müzik dinlemeye başladım yarım saatte %8'e indi
  • Telefonu şarj olurken kullanmayın bide bataryayı kalibre edin iyileşme olur

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Güzel tavsiyeler teşekkürler

Yalnız şu batarya performansı gerçekten berbat %17 ile müzik dinlemeye başladım yarım saatte %8'e indi

Rica ederim :-)

Kalibrasyon nasıl yapılıyor ömeraydemir?

• Kamera sorunu mağaza sorunu düzeldi .isteyen yükleyebilir w10 u kobay oldum :) batarya kalibrasyonu biri acil anlatursa sevinirim :)

• ***Kalibrasyon Adımları***

1.3G’ye geçin

2.Ayarlar->Kilit Ekranı: Şifreli korumayı kaldırın ve ayrıca bekleme süresini maksimum yapın.

3.Parlaklık: Maksimum olarak seçin

4.Batarya koruma modunu pasif hale getirin.

5.Batarya %10 seviyesine gelene kadar oyun oynayın, internette takılın.

6.2G’ye geçip ardından internet bağlantısını tamamen kapatın. Telefon sadece çağrı alıp verecek moda gelsin yani.

7.Wi-Fi ağına geçin ve %5 olana kadar internet vs takılın.

8.Uçak modunu aktif hale getirin.

9.Telefonun ekranı maksimum parlaklıkta ve zaman aşımı olmadan şarjı bitene kadar ekran açık beklesin.

10. Şarjı bitip kapanınca, telefonu sarja takın. Telefon açıldıktan sonra Parlaklık ayarını Orta olarak seçin. Zaman aşımı süresini eski değeri neyse ona çevirin.

11. Ekranı kilitleyin, yani kapatın ve o şekilde %100 şarj olana kadar bekleyin. Şarj olur olmaz telefonu şarjdan alın.

12. Telefonu eskiden nasıl kullanıyorsanız tekrar o hale getirin.

Bu adımlardan sonra cihazınızdaki farkı hissedeceksiniz.

Önemli not: Cihazını sıfır olarak yeni alanlar 20-30 günlük kullanıcılar için bu işlemlere gerek yok, tavsiye edilmiyor. Zaten pil daha yeni kalibrasyona gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömeraydemir -- 14 Kasım 2015; 14:59:46 >

• ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Peki bunları bir kere yapıncamı iyileşme oluyor?
  • evet 1 kere 2 ayda bir yap daha iyi olur yok yine kötü olursa ver servise yeni taksın
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Deneyelim bir ara bakalım zarar gelmez denemekten teşekkürler
  • Telefon temiz kamera performansı mükemmel arkadaşlar 13.01.2016'ya kadar garantilidir.

YANINDA ŞEFFAF S-LİNE KILIF + 2 EKRAN JELATİNİ + AHTAPOT TRİPOD VE TELEFON TUTACAĞI GÜZEL Bİ ÜRÜN HEDİYEDİR

İLAN İÇİN TIKLA

660 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

Kamera sorunu mağaza sorunu düzeldi .isteyen yükleyebilir w10 u kobay oldum :) batarya kalibrasyonu biri acil anlatursa sevinirim :)

En son yapıyı bende kurdum fakat 3-4 gün kullandıktan sonra 8.1 e geri döndüm. Lumia kamera ve mağaza sorunsuz çalışıyor. Ama yinede sistemden genel olarak memnun kalmadığımdan geri dönüş yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 14 Kasım 2015; 17:52:08 >
  • Hocam bu telefonun özelliklerini ne kadar kısıtlasakta malesef bataryası memnuniyet verici değil. Ben en kısa zamanda 3000 mAh ve üstü batarya taktırmayı düşünüyorum.
  • Öyle bir imkan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Hocam bu telefonun özelliklerini ne kadar kısıtlasakta malesef bataryası memnuniyet verici değil. Ben en kısa zamanda 3000 mAh ve üstü batarya taktırmayı düşünüyorum.

3000 mah batarya varsa biz de alırız.

Yalnız Discovery telefonum için sözde 2500 mah batarya almıştım orijinali 1800 mü neydi ondan daha az gidiyordu.

Yine de şansımızı deneriz tabi bulan olursa haberleşelim.

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.