Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi kere 1520 çok büyük ekran seversen al batarya falan olarak daha iyi bi önceki sayfada birisi daha sormuştu orayada bakabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam peki her ikisininde 0 fiyatlari ne civardadir, internette cok farkli rakamlar var alirken kaziklanmayayim.
  • soralalp S kullanıcısına yanıt
    1020 1200-1300₺ 1520 1300-1400₺ civarı ama bana sorarsan az kullanılmış al en az 300-400₺ kar edersin ama elden al bunları camları sahte olma tehlikesi var şerefsiz çok memlekette

• ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bir süre kibrista yaşamam gerekiyorda bugün çıktım hiçbir yer satmıyordu. Bende sipariş geçtim dubaiden getirecekmis telefoncu, note 4 ile değiştireceğim. Windows 10 için çok heyecanlandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soralalp S kullanıcısına yanıt
    İnternetten satış vardı onlara bakardınız dışardaki ürünler fazla iyi olmaz garanti olarak falan
    Yine de hayırlı olsun
  • Beyler elimde bu ürün var kullanabilirmiyim sizce denemelerimde görüntü alamadım bulanıklık var.
    http://www.aliexpress.com/item/PENTAX-TV-LENS-16mm-F1-4-used-the-Pentax-TV-CCtv-lens-C-port-NEX-M4/32348705989.html
  • Kalitesi burada satılanlarla aynı çünkü burada sattıkları da zaten aynı mal, adamlar toptan olarak tanesini belki yarım dolara alıp 20 liraya satıyorlar, bana 20 günde geldi, daha önceki alışverişlerimde 2 ay beklediğim ürünler oldu, biraz şans işi. Beyaz telefonda keyfime göre siyah ve şeffaf olarak iki ayrı renk kullanıyorum, ikisi de çok güzel duruyor.
  • Bunu telefonda mı kullanacaksın, lens ile görüntünün oluşacağı sensör/film arasında belli bir sabit mesafe olması gerekir ki arada telefonun kendi lensleri de var, deneme yanılma yöntemi ile görüntü alsan bile tahminim aşırı distorsiyonlu ve bulanık bir görüntü oluşur.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Sonradan farkettim biraz araştırınca telefonla olacak bir iş değilmiş.
  • Dslr yada aynasız varsa aparat uydurup kullanabilirsin, güzel fotoğraflar çıkartma ihtimali yüksek bir lens.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam bir tane kompakt makine var onunlada olacak iş değil ne olduğunu bilmediğim için deneyeyim diye almıştım yanıma.
  • Sıfırladım hocam ama pek değişen bir şey olmadı. Telefonda öyle yüksek sesle falan aldığımda beri hiç müzik falanda dinlemedim. Bakalım artık düzelmezse servise göndereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 10 Kasım 2015; 19:07:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Kalitesi burada satılanlarla aynı çünkü burada sattıkları da zaten aynı mal, adamlar toptan olarak tanesini belki yarım dolara alıp 20 liraya satıyorlar, bana 20 günde geldi, daha önceki alışverişlerimde 2 ay beklediğim ürünler oldu, biraz şans işi. Beyaz telefonda keyfime göre siyah ve şeffaf olarak iki ayrı renk kullanıyorum, ikisi de çok güzel duruyor.

Beyaz da iyi tabi de siyah kir göstermez diye düşünüyorum ne dersiniz

• Kirlense bile çıkartıp sabunla yıkarsın, tertemiz olur. İkisi de güzel duruyor.
  • başlıyoruz bakalım.)
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: soralalp

Arkadaslar 1020 ile 1520 arasinda kaldim ancak daha once hic windows phone kullanmadigim icin hangisini almam gerektigini bilmiyorum. Sizin tavsiyeniz nedir bu konuda?

1520 çok büyük ben olsam onun yerine 930'u karşılaştırırdım 1020 ile.

Haberler:
    1) Bizim cihazlar için Windows10'un 1 Şubat'tan itibaren yayınlanması bekleniyormuş.

2) 50 MP kamera ile geleceği fısıltıları çıkan Lumia 1030 yeni fısıltılara göre hiç üretilmeyebilirmiş.

Bu durumda zaten şimdiden efsane olan Lumia 1020'miz en büyük efsane adayıdır derim :-D

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Evet şuan için hiç bi 10.. üretilmeyecek nawzil dedi

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    Şubat çok geç gerçekten iyice soğutuyorlar sistemden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Şubat çok geç gerçekten iyice soğutuyorlar sistemden.

Bazı modellere Aralık ayında geleceği yazıyordu okuduğum haberi tekrar bulamadım listesi vardı :-) 1520 bile bizimle aynı zamanda verilecek. İlk verilecek olanlar daha çok 30'lu modellerdi.

Microsoft nasıl telefon satamam diye bir de alanları nasıl soğuturum diye uğraşsa da ben seviyorum Lumia 1020'mi ve WP işletim sistemini.
    Lumia 950 çıksın bakalım fiyatına göre ya alacağım ya Lumia 1020 ile devam edeceğim.

• Windows 10 dan beklentiniz nedir arkadaşlar, Tayfur beyin gıyabında herkese soruyorum ? Masaüstü sistem olarak makinenin birine kurdum, aman çok güzelmiş, hemen bütün cihazları Windows 8.1 den Windows 10 a yükseltelim dedirtecek bir fark göremedim. Kamera desteği için ise bence umudunuzu kesin, değil Windows 10, Windows 20 çıksa, 1020'ye bu saatten sonra kamera desteği gelmez diye düşünüyorum, inşallah yanılırım...
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.