Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pc sürümünden bende hiç memnun değilim açıkcası W7 kadar kullanışlı gelmedi bana tabi biraz daha hızlı olması dışında gerçi buda sistemi sömürüyor arka planda çalışan uzantılar kafa karıştırıcı, Mobilde ise açıkcası benimde pek umudum yok en azından daha stabil olur diye düşünüyorum ( şu malum sürdürülüyor ve yükleniyor yazısı olmaz en azından ) kamera kısmında tek beklentim daha düşük iso ve daha uzun Enstantane süresi gelmesi ama buda hayal gibi şuan geç olacak diye yazarken kendim için değilde genel olarak yazmıştım ne kadar uzarsa o kadar zarar edecektir firma zira bir çok kişi beklemekte W10 mobil sürümünü.
  • Şubatı beklemeyin, insider e üye olduysanız marketten Windows insider uygulamasını telefonunuza kurup yarın yayınlanması beklenen final sürümünü yükleyin.
  • Valla ben wp 10 nu bunu bilmem xp den şaşmam arkadaş

Beklemekten gerçekten çok sıkıldım biran önce gelsin artık wp10m

Valla 1020 gibisi bidaha gelmez arkadaşlar değerini bilin

950 kamera performansına baktım da bence oda 1020 nin yanında boynu bükük kalabilir çünkü 950 de yazılımla fazlasıyla destek verilmiş olucakki o haliyle bile 1020 rahatlıkla kafa tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 11 Kasım 2015; 22:43:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5-10 kadar video daha izledim iyi gibi yaa W10 mobile. İnce ince bir sürü değişiklik yapmışlar.
    Gelsin gelsin :-)

• Bence şuan win10 a geçebilirsiniz 8.1 gibi stabil videolara bakmayın orda ki donma kasma sürdürülüyor yazısı ekranı yansıttığı için oyle ben kıllanıyorum gayet iyi şu lumia camera 5 in appx şeklğni bulsam yükleyeceğim de bulamadım bi

• şu telefona 3000mAh batarya taktım mı efsane olur 950 falan hikaye yetkili serviste buna uyumlu batarya var mıdır acaba
  • Ya arkadaşlar bu kalan şarj yüzdesi neden bu kadar tutarsız? %35 iken telefonu yeniden başlattığımda %27 gösteriyor. Win 10 da da böyle. Ama kullandığım android ve ios böyle değil çok iyi çalışıyor hiç sapma yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radyoaktifmadde

Ya arkadaşlar bu kalan şarj yüzdesi neden bu kadar tutarsız? %35 iken telefonu yeniden başlattığımda %27 gösteriyor. Win 10 da da böyle. Ama kullandığım android ve ios böyle değil çok iyi çalışıyor hiç sapma yok.

Özellikle 3G-4G açık olması ve kullanılması şarjı hızlı yiyor.
    Yani kullanmadığınız zamanlarda 2G açık tutun derim. 2G'de örneğin Whatsapp sorunsuz çalışır yazışılır.
    Bir de bizim ekran ışığı çok olduğundan Pil Tasarruf modu sürekli açık kullanırsanız her uygulamayı arka planda çalışmasını özel ayarlayıp kullanımdan ödün vermeden tasarruf edebilirsiniz. (Whatsapp tasarruf modunda da sürekli çalışsın gibi ayarları var örneğin.)

Bende ayrıca S4 Mini var yüzde 25'ten sonra geri sayım gibi düşüyor şarj sapıtıyor.
    Batarya zayıf olduğunda bunlar oluyor bence.

%35'den %27'ye düştüğü zaman da uzun süre orada kalır, yavaş yavaş stabil olarak düşmesi ile aynı kullanım olarak çok etkilemez yani.

• HARDWARE TESTS adlı uygulamayı herkese tavsiye ederim.

Ana ekrana kısayol olarak uçak modu, hücresel ayarlar ve MÜZİK kapatıldığı halde bildirim ekranında kalmasını kaldırma işlevleri ekleyebiliyorsunuz.

Ayrıca telefonu kontrol etmek adına donanım ve ekranla ilgili bazı testler yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperd82 -- 12 Kasım 2015; 22:48:10 >
  • arkadaşlar bi şey danısıcam size_1020 telefonların ahize sesi boğuk ve kısıkmı genel olarak.lumia 1520 telefonumu takaslıcaktım biriyle ancak telefon ahize sesi çok dusuk ve boğuk olduğu için vazgeçtim.temiiz bi ses gekmiyordu yani.arkadaş lumilarda böyle falan dedi de ben vazgeçtim takas etmekten o cihazlaçbilginiz varmı
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Masaüstü için benim vazgeçilmezim W7 tavsiye ederim

Bu benim büyük ihtimalle son WP telefonum olacak L950 güzel telefon olsada bir telefona o kadar para vermem ne özellik olursa olsun fazla kullanan biri olmadığım için sanırım birazda
  • arjen88 kullanıcısına yanıt
    Hayır o bazıların da var benim bi önceki ahize çok iyiydi şimdiki baya düşük servise verip düzelttirebilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ömeraydemir kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler.varmı bu tazr sorunlar 1020de
  • arjen88 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi benim tel de olmuştu 2 farklı tel de değişik ses çıktı

• insider i oneren arkadasa tesekkur ederim .marketten indirip w10 u kullanmaya basladim cok hos biraz karisik ama olsun :)

• Arkadaşlar ihtiyaçtan dolayı lumia 1020 mi satıyorum yanında şeffaf sline kılıf 2 adet jelatin birde şu ahtapot tripodlu telefon tutacağını 660 a bırakıyorum

• insider dan w10 a guncellemeyin :( cogu fonksiyonu calismiyor .ornegin kamera .. magaza ..

• aysuasya A kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp açın çalışır ilk başta öyle oluyor

• HARDWARE TESTS uygulaması önerim pek ilgi çekmedi. Kamera üzerine şansımı deneyim biraz da :-D

Çok beğendiğim birkaç uygulama paylaşacağım.

"Blink", "Hyperlapse Mobile", "Snap it!" ve "SloPro".

Blink ile seri foto çekim yapıyor bunların arasından istediğiniz kareyi seçebiliyorsunuz.

Hyperlapse Mobile ile uzun zamanlı video çekim yaparak 32x hıza kadar izleyebiliyorsunuz. Hani böyle çiçek açarken, gün doğarken, bulut geçerken falan çekim yapıp hızlı hızlı oynatırlar ya öyle.

Snap it! ise hızlı ulaşım için kamera ayarlarına isim verip ana ekrana kısayol olarak (livetile olarak) kaydetmenizi sağlıyor. Örneğin börtü böcek yakalamakta zorlanıyorsunuz kamera açıp ayarlayana kadar kaçıyor mu Makro isimli bir ayar yapın ve ana ekrana koyun basınca kamera o ayarlarla açılsın.

Bir de üst sürümü paralı ama "SloPro" diye bir uygulama var Slow Motion video çekebiliyorsun.

Link:
    http://blogs.windows.com/devices/2015/06/29/tips-and-apps-to-take-the-perfect-action-shot-with-your-lumia/

• alperd82 A kullanıcısına yanıt
    İlgi çekmediğinden değil, sanırım konudaki çoğu arkadaş Hardware testi kullanıyor, Ocak 2015' te telefona ilk yüklediğim programlardan biri olur kendileri
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.