Teğmen
31 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 782 (Bu ay: 90)
Gönderileri
Kardeşim bi defa gelir iki defa gelir kenarda olur biz tıklarız tamam forumda bi yerlerden kazanmak zorunda ama ip takip sistemi koyun ben her yenilemede her sayfa açmada onları kapatmakla uğraşmak istemiyorum saçma olmuş hayırlı akşamlar
2. ürün

1. ürün

Arkadaşlar bu ikisi aynımı isimler farklı pro biri biri champion arasında fark varmı ön paneli saymazsak??
Arkadaşlar bu ses kartından optik bağlantı yapmak için neye ihtiyac var optik bracket galıba bunu bulabileceğimiz bi yer varmı

ses kartı bu Link
Arkadaslar ben bu soğutucuyu quietpc üzeri yurtdışı getirttim 6950 ye montajladım dün kasaya bakayım toz varmı derken bişey farkettim gelidin sol fanı dönmuyor elimle dönme ivmesi verdim dönmeye dewam etti kapattım bi daha actım aynı ancak elimle hızını verince dönuyor e şimdi bunu geri yollamaya değermi değmezmi bilmiyorum yapılabilecek bişey varmı dönmesi için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Meslek: Muhasebe
Forum İkinci El İmzası:
ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM:
huseyin1982 [ z-5500 Audio System ], e_cool [ z-2300 Audio System ], rainbowr6 [ Creative SB X-Fi Titanium Fatal1ty Pro ], mBenJi [ Sapphire 4890 Graphics Card ], djemo31 [ Sese Duyarlı Neon ], s_s64 [ Nokia E-71 ], cagataybas [ Htc ChaCha ]
Hakkımda:
ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM:
huseyin1982 [ z-5500 Audio System ], e_cool [ z-2300 Audio System ], rainbowr6 [ Creative SB X-Fi Titanium Fatal1ty Pro ], mBenJi [ Sapphire 4890 Graphics Card ]
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
EXTREME
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 22 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 852
İkinci El Bölümü Mesajları: 674
Konularının görüntülenme sayısı: 45.686 (Bu ay: 510)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.