DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
NOKIA 5800 Donma SORUNU! YarDIM
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
44
Cevap
1
Favori
17.104
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> NOKIA 5800 Donma SORUNU! YarDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      85 Mesaj
      15 Mayıs 2009 22:48:17 Konu Sahibi
      arkadaslar telfounumda donmalar oluyo ama kalıcı donmalar telfun pilini çıkarmadan kendine gelmiyor. Bazen siyah bazen beyaz ekran oluyor özellikle de telefon görüşmelerimden sonra. kapama tuşu çalışmaz, tuşlar işlemez oluyor. Bunun sebebi ciddi bir sorun mu yoksa normal bişey midir. özellikle 5800 kullanıcılarının deneyimlerini okumak isterim. Teşkkürler.
      |
      |

Dell XPS 17 -3D vision, ipad2 32gb white, iphone4 white 32gb, logitech z5500 surround system
    • Teğmen
      155 Mesaj
      17 Mayıs 2009 01:36:14
      kullandığın sürüm nedir ?
      |
      |

• Binbaşı
      1612 Mesaj
      17 Mayıs 2009 12:21:07
      bir güncellemeyi dene. Olmaz ise servis yolu görünüyor. Yada *#7370# ile format atmayı dene. Kodu 12345
      |
      |

Pentax K20D, Vivitar 75-205 F2, Pentax-A 50 mm 1.7, Tamron 70-200 Dİ-LD-Macro, Sigma 17-70 DC HSM,
    • Teğmen
      196 Mesaj
      17 Mayıs 2009 13:04:32
      aynı sorun bendede var bazen farkına varmyorum görüşmeden sonra direk cebime koyduğum için sonra karşı taraf bilerek açmıyorum zannettiği için papaz oluyorum, bu teli iphone yi ile takas etmiştim bunu düzeltemdiğim için tekrar iphone alıcam. kaçkere güncelleme yaptım bilmiyorum bi değişiklik yok...

ayrıca servise verdim onlarda güncelleme yapmış yine tık yok

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Hyundai Accent 1.5 GLS - Samsung Galaxy S7 Edge - Casper Nirvana TW8 - Sony NEX-5R - Panasonic Lumix FZ 150 - Zorki 4K - National Pe 170
    • Çavuş
      85 Mesaj
      17 Mayıs 2009 15:10:48 Konu Sahibi
      20.0.012 versiyonu. Güncellemeyi deneyecegm ama aklımda bi soru var. Acaba Hafıza kartında yüklü olan programlardan kaynaklanabilir mi garmin,torch,oyunlar falan?
      |
      |

Dell XPS 17 -3D vision, ipad2 32gb white, iphone4 white 32gb, logitech z5500 surround system
    • Çavuş
      64 Mesaj
      22 Mayıs 2009 01:39:33
      bende de bu dediğin yeni sürümü attıktan sonra başladı,atmaz olaydım
      |
      |

• Yüzbaşı
      447 Mesaj
      22 Mayıs 2009 20:47:11
      abicim belki hafıza kartın dan olabilir sen birde arkadaslarin dedigi gibi versyon dene hafıza kartınada bak

Saygılar
      |
      |

Charles Spencer Chaplin
      (1889-1977)
    • Yarbay
      3967 Mesaj
      22 Mayıs 2009 23:13:22
      şu telle sorunu bir ben yaşamadım ne iş anlamadım ha.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Mayıs 2009 23:34:35
      Zaten bu telefon cikmadan once herkes diyoru;

"Bu telefon efsane olacak"

Oldu da!

Ama! Amasi var iste.
      |
      |

• Binbaşı
      1230 Mesaj
      22 Mayıs 2009 23:38:02
      quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

şu telle sorunu bir ben yaşamadım ne iş anlamadım ha.

nazar değdirmeyelim

bende varım...
      |
      |

• Yarbay
      3967 Mesaj
      23 Mayıs 2009 00:38:55
      quote:

Orjinalden alıntı: anilozler

Alıntıları Göster

nazar değdirmeyelim

bende varım...

aman hocam nazar değmesin maşallah. Gerçi kullanmasını bilen, dilinden anlayan bir sıkıntı yaşamaz kolay kolay.
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      25 Mayıs 2009 11:40:26
      walla arkadaşlar MaşAllah diyelim o kadar sorun var diyolar ben şu ana kadar kasasında çok hafif bi boşluk var onun haricinde ne donanımsal ne yazılımla ilgili hiç bi sorun yaşamadım.. ayrıca ürünü de hepsiburada dan aldım...
      |
      |

• Binbaşı
      1239 Mesaj
      19 Eylül 2009 23:58:32
      bendede oluyor ve son formata ttırdım son sürümü kullanıyorum yinede çok nadir oluyor. bu nokianın işletim sisteminde var tıpkı windowsun donma sorunu gibi normal birşey.....
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      16 Şubat 2010 14:46:00
      şu donma olayına çözüm bulabilen yok mu? Ben bu telefonu geçen hafta aldım ve alır almaz v40 yükledim, şimdi konuşmam bittiğinde donup kalıyor. Zaman zamanda çağrıya cevap verdiğimde karşı taraf beni duyamıyor bende onu duyamıyorum. Acaba versiyon yükseltirken kullanığım produckt kodundan mı kaynaklanıyordur?
      |
      |

• Binbaşı
      1248 Mesaj
      02 Mart 2010 11:37:06
      quote:

Orijinalden alıntı: suatgur

şu donma olayına çözüm bulabilen yok mu? Ben bu telefonu geçen hafta aldım ve alır almaz v40 yükledim, şimdi konuşmam bittiğinde donup kalıyor. Zaman zamanda çağrıya cevap verdiğimde karşı taraf beni duyamıyor bende onu duyamıyorum. Acaba versiyon yükseltirken kullanığım produckt kodundan mı kaynaklanıyordur?

Donma olayı bende de 1 defa oldu çözümü ne acaba?Gerçi güncelleme de yapmadım daha ama ?
      |
      |
    • Teğmen
      192 Mesaj
      02 Mart 2010 14:28:07
      Bu hafıza kartına hardformat nasıl atılıyor diğer başlıklardada okudum işe yarıyorsa bende yapayım. Faydasını gören var mı?
      |
      |

• Binbaşı
      1857 Mesaj
      02 Mart 2010 14:52:05
      quote:

Orijinalden alıntı: facelesstr

Bu hafıza kartına hardformat nasıl atılıyor diğer başlıklardada okudum işe yarıyorsa bende yapayım. Faydasını gören var mı?
      Yeşil Tuş + Kırmızı Tuş + Kamera Tuşu + Açma/Kapama tuşuna PIN kodunu sorana kadar basılı tut. rehberın yok olacak onun yedegını al en azından
      |
      |

Hodri Meydan | 1989 TeKSeni Sevdik Kocaelispor
    • Teğmen
      192 Mesaj
      02 Mart 2010 18:36:25
      quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

Alıntıları Göster

Yeşil Tuş + Kırmızı Tuş + Kamera Tuşu + Açma/Kapama tuşuna PIN kodunu sorana kadar basılı tut. rehberın yok olacak onun yedegını al en azından

Bu bildiğim kadarıyla telefona format atıyor hafıza kartını nasıl formatlıyorz ?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      902 Mesaj
      02 Mart 2010 18:43:15
      Hazıfa kartını çıkarıp bilgisayarda tam biçimlendir Fat32 formatında , cihaza da ayrıca format çekersin
      *#7370# tuşlayarak hard format çekersin , sonra da kapatıp hafıza kartını takarsın , hatta sim ve hafıza
      kartı takılıyken bir daha format çek zarar gelmez....
      |
      |
    • Yarbay
      3992 Mesaj
      02 Mart 2010 18:55:20
      temaları kaldır,orjinal tema kullan
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.