Şimdi Ara

Galaxy S6 şebeke sorunu (ACİL YARDIM LÜTFEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çok can sıkan bi durum yaşıyorum ocak ayında aldığım Samsung Galaxy S6 model telefonun ön camının köşesinde hava kabarcığı olduğu için samsung servisine verdim telefonu geri aldıktan sonra telefonde şebeke sürekli gitmeye başladı hattım vodafone oncesinde böyle bi sorunum yoktu.Telefonu servise tekrar verdim ve bana hallettiklerini söyleyip aynı gün geri aldım telefondaki şebeke sorunu aynı şekilde devam ediyor bağzı yerlerde çekiyor bağzı yerlerde çekmiyor ve ekstre bi sorun daha çıktı buda ekranın ara sıra dokunmatiği gitmeye başladı servise her verip geri aldığımda daha fazla sorun çıkıyor bu konu hakkında bigisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yan yatır

• Senin türkçe öğretmenin ile tanışmak isterim dostum

• Mischievous1 kullanıcısına yanıt
    Şebeke sorununuzu çözebildiniz mi acaba aynı sıkıntı bendede var telefon kafasına göre çekiyor kafasına göre çekmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kperson35

Şebeke sorununuzu çözebildiniz mi acaba aynı sıkıntı bendede var telefon kafasına göre çekiyor kafasına göre çekmiyor
    çözdünüzmü
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Şuan aynı telefonu kullanmıyorum fakat o zamanlar telefonun garantisi olması sebebiyle servise yollamıştım ve 1 hafta içerisinde telefonuj içindeki kırık anteni değiştirip vermişlerdi. Sorunu bu şekilde çözmüştüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.