Şimdi Ara

Nokia 3310 incelemesi: Efsane geri döndü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
10.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah rızası için şu videoları youtube'a falan atın artık.

bıktırdınız iyice. hiçbir incelemenizi izlemiyorum bu yüzden.

• Adı 3310 ama 3310 daha iyi.

• Ben ön yargıyla bakıyordum ancak 200 TL civarına alınabilse Türkiye'de de alıcısı çok olur. Çok şık ve şirin tam bir konuşma ve mesajlaşma telefonu.

• Babam 65 Yasinda akilli telefon kullanamiyor eski telefon kullaniyor bu telefonu cok begendim 200 tl civarinda olursa 2 tane almayi dusunuyorum

• 2G olması ve Wifi barındırmaması kötü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1110 u tazeleselerdi daha mantıklı olurdu.
  • Eskiden Nokia kullananların kafasında bir soru: Yeni nokia 3310 şarj cihazı kalın uçlu mu ince uçlu mu?

• Eskisinden elimde 1 adet var bundan da satınalıp kenara koymak isterim

• hayal kırıklığı

• efsane olmuş kestane aga. telefon evrim geçirmiş.3310 deyip millete satmaya çalışıyolar.gerçi avrupada 50 euro çerez parası olduğu için ikinci telefon olarak satılabilir ama türkiyede buna 300 lira vermek mantıklı değil
  • Telefonun hitap ettiği kitle 60 yaş üstü ve ajanlar. Eleştirmek bize düşmez koskoca firma hedef kitlesini belirleyipte üretiyor bu telefonu.

• "kör malın topal alıcısı olur" derler

• mamilim90 kullanıcısına yanıt
    400'den aşağı olmaz.
  • çok güzel bir tanıtım erdi hocam teşekkürler, emeğinize sağlık. acaba whatsapp destekleyecek mi bu telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 28 Şubat 2017; 16:6:17 >
  • 2000 senesinde piyasaya çıkmış ilk 3310 GSM900/1800(2G) destekliyordu ve 17 senedir halen kullanılabilir durumda.

2017'de çıkan yeni 3310'da GSM900/1800 destekliyor ve asla 17 sene kullanım ömrü olmayacak.

2G şebekeleri artık dünya genelinde tamamen kapatılma dönemine veya kapatılma takviminin açıklandığı döneme girmiştir.

İleriki 5 senelik dönemde birçok ülkede 2G şebekesi kapatılmış olacak ve bu ülkelerde yeni 3310 dahil eski 2G telefonların hiçbiri kullanılamayacak.

Olması gereken en azından 3G 'yi umts seviyesinde destekleyerek 3G şebekelerin geniş kapsama alanını kullanması sağlanmalıydı.

Anne Baba telefonu olarak almak isteyenler bu telefona boşuna 300-400 lira harcamasınlar. Türkiye'de evrensel hizmet fonundan aktarılacak parayla 500'den az nüfusa sahip bölgelere sadece 4.5G destekleyecek baz istasyonları kurulacak, muhtemelen bu bazlar en fazla 3G 'yide destekler. Fakat 2G sinyali olmayacak. Yani bu, şu demek; yeni kurulan baz istasyonlarından 2G'li telefonlara hizmet verilmeyecek, bunlar kapsama alanı dışında kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 28 Şubat 2017; 16:19:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöpün çöpü olsaydı eğer bundan iyi olurdu sanırım.
  • Hayaldi gerçek oldu 3310 :)

• hitap ettiği kesim işi gereği veya başka nedenlerle ikinci telefona ihtiyaç duyanlar. ancak ülkemizde vergilerle çok pahalıya geleceği için pek tercih edilmez. çünkü çok çok daha ucuza bu işi görebilecek telefon dolu piyasa. artık çocuklar bile böyle telefonlara burun kıvırıyorlar. geçenlerde ortaokul 3. sınıfta yaptığım bir gözlem: sınıfta 1 öğrenci hariç herkeste akıllı telefon var, o bir öğrencinin de hiç telefonu yok.
  • max 250 tl veririm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.