Şimdi Ara

Nokia 3310 incelemesi: Efsane geri döndü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
10.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmadı. Cihaza sadık kalamamışlar. Eskiyi hatırlatmıyor. Yapısı farklı olmuş. Kesinlikle yanlış tasarımcıyla çalışılmış bir ürün. Efsaneyi rezil ettiler. Gereksi bir çıkış olmuş. Çok daha güzel tasarım ürünleri vardı. 3 5 kuruş verip onu kullanasalardı bari. Yazık oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz yüksekten düşse çatır çatır çatlayacak gibi duruyor.

• 100 tl'den satsınlar rekor kırar Türkiye'de yine.

• Şu playerı allah aşkı için artık bırakın.zaten reklamlardan videolar izlenmiyor.

• 50$ verilir. Alirim stres atmak icin 🔛

• Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Bunlara 1000000000 defa soyledik yine yok yapmiyorlar bunlari atacan adam gibi editor koyacan ancak boyle duzelir oynatici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

Burada güzel diyenler ismi 3310 olmasa yerde görse almaz.

Aynen. Bari pili koy 3000-4000 mA de bir bahanesi olsun.
  • Yüne bi ...i beğenmeme timi gelmiş buralara. Göz var izan var nasıl benzemiyor arkadaş. Benzetemeyenler göz doktoruna falan görünsün. Ön tasarım baya baya benziyor nasıl farklı görünüyor bu arkadaşları anlamıyorum. Herhalde birebir aynısını çıkarıp 20 mm kalınlığında telefon görmek istiyor bu arkadaşlar.

Efsaneye yakışır bir model olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3310 yerine gene efsane olan 3.2 '' lik nokia 5800 xpress music üretselerdi daha çok alıcı olabilirdi.

malum akıllı telefon pazarında 300-500 lira arası oldukça boş durumda.zaten ekonomisi kötü olan ülkelerde en çok satan akıllı telefonlar uygun fiyatlı olanlar oluyor genelde. samsung j serisi gibi.sen nokia olarak o pazara dalacan aga.hem markan var hemde ucuz oldu satışlar zaten yükseliyor.
  • benim tanıdığım 50 yaş üzeri bi sürü insan ben dokunmatik kullanamıyorum bana tuşlu iyi telefon ayarla diyor:)

• eski 3310 nu tekrar üretseler bundan iyi madem yeniden güncelledim diyorsun telefonu bi fotograf kamerası koy 2 mp nedir hafıza dersen 16 mb ekranı zaten rezalet ötesi hadi tasarım göreceli ama bence olmamış düşse dağılacak gibi bir tipi var bide buna yenilenmiş hali diyorlarya gelde gülme bildiğin hesap makinesini 3310 diye itelemeye çalışıyorlar millete

• sorix kullanıcısına yanıt
    OIS destekli 12MP kamera mı bekliyordun? Series30+ platformu nedir önce bir oku bilgi sahibi ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke reyize hiç dokunmasalardı da efsane olarak kalsaydı.

• Sony Ericsson Walkman serisi özellikle W995 gibi efsaneler geri dönse...

• Bu Nokia'dan adam olmaz, yillar once ayni modelleri farkli farkli isimlerle cikardilar cikardilar, teknoloji gelisti isletim sistemleri cihazlar degisti ama bunlarin kafa altin caglarini yasadiklari 2000 lerde kaldi. Sonra wp ile atilim yapmaya calistilar ellerinde patladi, bu sefer de eski efsane ile donecegiz dediler cikardiklari telefona bak.

Şşt nokia sene 2017 bilmem farkinda misiniz?

Bu prototip uretilse ilk musterilerinden biri olurdum mesela, umarim çin firmalarindan biri uretsin

http://icdn.posta.com.tr/images/original/2017/02/19/8208680.jpg

Edit Akbayram: Cihazi incelememis idim simdi baktim, 3g yok wifi yok hafiza 16 mb kamera 2 mp, yok bu kesin kamera sakasi filan. Yoksa 2000 lerde yaptiklari gibi alete 3g yukleyip new 3315, wifi koyup new 3310 wifi diye yeni modellerle mi cikaracaklar piyasaya?
    Saka bir yana da yukarida biri de yazmis, en azindan bas konus ozelligi konulabilirdi veya en az 3g olabilirdi... Bombos bir cihaz olmus.
    (Yazi editlemesini de ustadin ismi ile yaptik, saygilar buradan...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 28 Şubat 2017; 18:36:16 >

• nokia bitmiştir yırtsada daha satılmaz milleti enayi yerine koyup saçma sapan cihaz satan bir markadır kendileri..

efsaneymiş hiçte efsane değildi o dönemde daha efsane telefonlar vardır..

• OLMAMIŞ.

• Nokia geriye dönüş hikayesinin günümüz teknoloji dünyasında başarı sağlamayacağını bilmeliydi.

• Ya siz ne zannediyosunuz adamlar bununla milyonlarca satış rakamı hedeflemedi reklamın iyisi kötüsü olmaz Nokia 5 tanıtıldı kim biliyor kimse. Çkk az kişi. şimdi Nokia Mobil Dünya Kongresinde var mıymış yav diyip diğer telefonlara da göz atabilir insanlar. En azından duyulmasını sağladı Nokia nın tekrar piyasaya girdiğini.

Herkes yok tüplü tel yok bu ne şimdi havalarına girmiş. Üstelik bunu alacak olan çok insan var. Bağda bahçede iş yerinde kullanmak için birebir telefon. Dedeler nineler de kullanır. Daha ne olsun işte kimse yeniden 100M satmasını beklemiyor telefondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 28 Şubat 2017; 18:35:22 >
  • bir pokemon go faciası daha
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.