Şimdi Ara

Nissan Qashqai 1.5 dci gelmiş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
7.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Qashqai 1.5 dci gelmiş internet sitesine eklemişler aracı. Sadece tekna executive donanımla satılıyor fiyatı:59.990 Ytl. Tek donanım olayı biraz kötü olmuş gereksiz fiyatı yükseltmiş en azından tekna da alınabilmeliydi bence. Cam tavan opsiyonu yok galiba. Yakıt tüketimi ortalama 5.4 lt ama araç 1604 kg. Tüketim sizce normal mi? Bu aracı bekleyenler ne düşünüyor?
    Teknik özellikler:

Motor ve Performans

Motor
    Common Rail Turbo Diesel
    Silindir Hacmi (cc)
    1461
    Silindir Adedi
    4
    Valf Adedi
    16
    Güç Aktarımı
    4x2 (FWD)
    Maksümum Güç (PS/dd)
    106 / 4000
    Maksimum Tork (Nm/dd)
    240 / 2000
    Maksimum Hız (km/s)
    173
    Hızlanma (sn) (0-100 km/h)
    12,2
    Şanzıman
    Vites kutusu
    5 ileri düz
    Frenler
    Ön Fren
    Hava Kanallı Disk
    Arka Fren
    Disk
    Süspansiyon
    Ön Süspansiyon
    Bağımsız MacPherson,
    Helezon Yaylar
    Arka Süspansiyon
    Bağımsız Çok Noktadan Bağlantılı,
    Helezon Yaylı
    Yakıt Tüketimi * (lt/100 km)
    Şehiriçi
    6,2
    Şehirdışı
    5,0
    Birleşik
    5,4
    Ağırlık, Boyutlar ve Kapasiteler
    Lastik Ebadı
    215/60 R17
    Boş Ağırlık (kg)
    1.604
    Yakıt Deposu Kapasitesi (lt)
    65
    Uzunluk (mm)
    4315
    Genişlik (mm)
    1780
    Yükseklik (mm)
    1615
    Bagaj Hacmi (lt)
    410 / 860**
    Arazi Kullanımı Özel Verileri
    Yaklaşma Açısı
    19,2o
    Uzaklaşma Açısı
    30,2o
    Yerden Yükseklik (mm)
    200

• Ortalama 5.4 olması biraz zor ama 1600 KG bi araba için. Bu daha da artabilir.
  • 4*2 ne demek ,yani sürekli 4 çeker değilde gerektiğindemi 4 çeker ,yoksa devamlı 2 çekermi
  • Ben bu kadar kötü bir satış politikası görmedim. Baz benzinlisini 39.000 ytl den lansman ettiğin aracın dizeline 59.000 istiyosun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaka9

4*2 ne demek ,yani sürekli 4 çeker değilde gerektiğindemi 4 çeker ,yoksa devamlı 2 çekermi

4 lastiğin 2sinde çekiş var demek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRONHOLM

Ben bu kadar kötü bir satış politikası görmedim. Baz benzinlisini 39.000 ytl den lansman ettiğin aracın dizeline 59.000 istiyosun.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRONHOLM

Ben bu kadar kötü bir satış politikası görmedim. Baz benzinlisini 39.000 ytl den lansman ettiğin aracın dizeline 59.000 istiyosun.

Adı üstünde baz benzinli. Yani en boş donanımın fiyatı. En dolu fiyatı nedir benzinlinin. DCi motorun tek donanımı var. Full donanım.
  • Açıkçası kimsenin bu fiyata bu aracaı alacağını sanmıyorum.Bana göre max 52000 ytl olmalıydı bu araç.O zaman satışlar iyi olurdu.Alacak olan adam buna bu kadar parayı vereceğine daha 5000 km ye gelmemiş grand vitara dizel alır
  • 1".6 sını alıp Tüp taktırmamı kim engelleyebilir?

1.5 100bg lik motor bu aracı kaldırmaz.

1.6 115 lik var bu araçta..

ZAten benzinli alırdım ben olsam.
  • en boş benzinlisi bile gereksiz pahalı 45000 lira çok
  • Fiyat çokkkkkkkkkkkk pahalı !
  • Ben de bekleyenlerdendim fiyat biraz yüksek gibi...
  • sahsen almam bu fiyata bu aracı kendi görüsüm tabi biraz daha kasarım daha iyi bişiler alırım veya cok iyi bi sedan alırım ne bilim dizelde biraz ucuk geldi gerci donanımlı falan ama olsun...
  • 60 milyar da baya bi para bu araba için..
  • çok pahalı
  • Dizelin çok bir avantajımı kaldı sankide utanmadan 60.000 ytl lik fiyat yazmışlar.
  • Bu araba için o para çok be

Yukarda trojana arkadaşımın dediği gibi dizelin neredeyse hiç bir avantajı kalmadı.

Hayırlısı Olsun
  • Nissan'dan da bu beklenirdi Qashqai isteyenlere önce benzinlileri sattılar.Piyasa biraz doyunca dizeli getirdiler,onunda en üst donanımlısını.Piyasaya onuda doyururlar; en son Visia dci 'yi getirirler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: AykuT KosvA

Bu araba için o para çok be

Yukarda trojana arkadaşımın dediği gibi dizelin neredeyse hiç bir avantajı kalmadı.

Hayırlısı Olsun

hey Allah'ım ya. Dizelin avantajı kalmamış. Sen o altındaki benzinli arabayla yapsana 1300 KM. Benzinli arabayla 1300 KM yol yap 1 deponu ben doldurcam. Senin benzinli araban 850'de tıkanırken avantajı olmayan dizel 850 KM'de daha yarım depoyu yeni geçmiş oluyo.

• Bu paraya çok zor. Mantığını çözmek güç, neredeyse 4x4 fiyatına geliyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.