Şimdi Ara

Nissan juke nasıl bir araçtır alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
16.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 65-70k bütçem var. mahallemizde bir galeri şu aracı satıyor sizce alınır mı? Tipi aykırı bir tip kabul. Ancak fiyat, performans, konfor, yakıt, sorunsuzluk açısından alınabilecek araç mı sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-2015-model-nissan-juke-1.5-dizel-tekna-paket-orjinal-711628401/detay

• Benzinlisinden uzak durun . Dizelle ilgili hic bilgim yok . Galeri tanidik bile olsa dikkat edin :)
  • Arkası çok dar hem boyum hem ayaklarım sıgmadı bu yüzden taksiyle gitmek zorunda kaldım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Arkası çok dar hem boyum hem ayaklarım sıgmadı bu yüzden taksiyle gitmek zorunda kaldım!
    waybe rahat edemedin die taksiye bindin he.helal olsn sana
  • Biyle disardan anlasilmaz. Amortisorleri, sensirleri, enjektorleri, turboyu, motor blogunu sokup yerine kaza yaoan yuksek km li bir aractan cikma parca takip takmadigini nerden bilecegiz
  • hocam bu tip b-suv da denen arabaların tek olayı clio gibi araçlardan biraz daha yüksek olmaları. hatta clio nun bagajı bundan daha geniş bile olabilir. genelde tek gezerim dersen zevke göre değişir, belki alınabilir ama aile kullanacaksa kesinlikle alınmaz bana göre. kısaca bagajı ve arka koltukları çok zorunlu olmadıkça kullanmıyorum diyorsan alınabilir
  • Mide kaldırıyorsa alınır, araçtır nihayetinde. 100 binde manuel hemde 4X2 araç için o para verilirmi bilemedim.
  • Nissan Qashqai almanı tavsiye ederim Juke a göre tipi daha hoş bence
  • Ablamda var 2017 1.6 Sky Pack donanımı LPG'li. Araç çok bağırıyor. Çekişi hiç hoşuma gitmedi. Arka tarafı dar 186 boyum var bacaklarımı diğer tarafa uzatmak zorunda kalıyorum. Yakıt olarak fena değil . Yaklaşık 100 liralık gaz ile 350-400 km Ankara şehir içi yapıyor. Malzeme kalitesi olarak her yeri sert plastik. Özetle düz yol için üretilmiş bi araba, yakıt olarak üzmez, uzun yolda yeterli konfora sahip, malzeme kalitesi tatminkar değil.
  • Küçük hocam içi
  • https://youtu.be/B5aM30TFZ-w
    Almadan önce bakın derim.
  • Aracın dış görünüşüne sakın aldanmayın... çok çok ufak ve dar içerisi. Ayrıca alıp da memnun olup uzun yıllar kullananı görmedim.
  • Yüksek B sınıfı olduğu için içi dar. Tek kişiye veya çocuksuz aileye göre. Quinny bebek arabası bagajına sığmıyor mesela. Tasarım olarak zevk meselesidir görecelidir. Hoşunuza gidiyorsa ve sürekli fazla kişi binilmeyecekse alınır binilir. Dizel motoru sorunsuz kronik bir problemi yok. IIHS small overlap kaza testinden düşük puan almıştı. Tek kusuru bence o.https://youtu.be/wx-XjHCyN-o
  • Trafikte gördüğüm en çirkin araçlardan birisi. Bakmamak için kafamı çeviriyor gerekirse yön değiştiriyorum.

Not:Şaka amaçlı yazdım fakat gerçekten de dış görünüşü kötü.
  • araçta ince boya varsa dikkat edin
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Abi sen ne yaşıyorsun ben çözemiyorum ya
  • benim kıza işe gidip gelirken kullansın diye 2013 de almıştım, biraz aykırı uçuk tipte bir araç, bende de boy ve kilo sorunu var arka tarafta rahat edemezdim, 2015 de yurtdışına yerleşince bir günde sattı, bayanlar arasında çok tutulan bir araç.
    4 yıldır dubai'de orada araçlar acayip ucuz, 6 ayda bir araç değiştiriyor, şu anda srt-8 kullanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.